Domů Czech Technické problémy & bugy

Čas pohádek - nepřipisování zelí do úkolu

gianna.bella (CZ1)gianna.bella (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
upraveno 14.02.2018 v Technické problémy & bugy
a mám problém, hned u prvního úkolu. Zaseju zelí, pohnojím, sklidím...ale nenačte se do úkolu :(
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1345

Komentáře

  • kačaba10 (CZ1)kačaba10 (CZ1) Komentářů: 2
    čau  nepřipisuje mě to suroviny do pohádky,,už jsem do toho vrazil i zlatky a nic
  • kačaba10 (CZ1)kačaba10 (CZ1) Komentářů: 2
    vše jsem zkusil i restart a nic,,,a to jsem mohl dál pokračovat v dalším úkolu
    když to chci dokoupit za zlatky,tak to píše error
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 06.10.2015
    kačaba10 (CZ1) napsal(a):
    vše jsem zkusil i restart a nic,,,a to jsem mohl dál pokračovat v dalším úkolu
    když to chci dokoupit za zlatky,tak to píše error
    Dobře, děkuji za informace, nahlásím to. Mohu se jen zeptat jaký error to přesně hodí? Nejlepší by byl screenshot.

    Foxes
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 06.10.2015
    Taky se přidávám, nepřičítá se mi zelí do Pohádky. Použila jsem humusy z mořských řas, ale nepřičetlo se mi to. Párkrát jsem už zaktualizovala stránku, ale nic.

    PS: Hlásí se i další u nás ve spolku, nejdou jim ani dodat vejce.
  • 5lucka (CZ1)5lucka (CZ1) Komentářů: 11
    taky se přidávám do řady čekatelů na přípočet zelí
  • kubik b (CZ1)kubik b (CZ1) Komentářů: 13
    ani m se zelí nenačítá,poradte co s tím
  • BigGuru2 (CZ1)BigGuru2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    Vůbec se mi nenačítá zelí. Už jsem sklidila jednou tolik zelí a vůbec se mi to neukázalo. Kdo mi to nahradí? Potřebuji pokračovat a zelí mi to blokuje. Buďte tak laskaví a urychleně s tím něco udělejte.

  • Sense12 (CZ1)Sense12 (CZ1) Komentářů: 13
    Ahoj, mam problem s akci Cas pohadek, kdy jsem splnila prvnu ukol a nechce mi to otevrit druhy.Haze mi to chybu "tento objekt je momentalne obsazen". Rada bych tento ukol splnila vcas...Nepomaha ani odhlaseni..diky Sense12
  • milena333 (CZ1)milena333 (CZ1) Komentářů: 1
    Já jsem na tom se zelím stejně  :( to je pech ..
  • gianna.bella (CZ1)gianna.bella (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    no to teda, obnovila jsem stránku a nepomohlo, odhlásila se...a opět nic, tak nevím
  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    tak se hlasim, ze na tom jsem stejne. Takze jdu znovu zasit zeli... 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.10.2015
    Co se týče problému v události Čas pohádek, viz tento příspěvek CM:
    Foxes napsal(a):
    kačaba10 (CZ1) napsal(a):
    vše jsem zkusil i restart a nic,,,a to jsem mohl dál pokračovat v dalším úkolu
    když to chci dokoupit za zlatky,tak to píše error
    Dobře, děkuji za informace, nahlásím to. Mohu se jen zeptat jaký error to přesně hodí? Nejlepší by byl screenshot.

    Foxes

    Problém je nahlášen, bohužel však vzhledem k pokročilé hodině nedávám přílišné šance na dnešní vyřešení.

    Zkusili jste i vše promazat, případně hru spustit v anonymním okně prohlížeče (Ctrl+Shift+P)?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nepomůže vám spuštění hry v anonymním okně? Osobně problém nemám, ani ve hře spuštěné odpoledne před hotfixem, ani ve hře spuštěné teď, tj. po obou dnešních hotfixech. Čili globální problém to asi nebude. Každopádně chyba nahlášena je, nějaký výsledek se však velmi pravděpodobně dříve než zítra nedozvíme..
  • vojta419117 (CZ1)vojta419117 (CZ1) Komentářů: 3
    Ahojky stejný problém zelí nejsem sama ve spolku . A to jsem do toho vrazila zlatky bezva.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Může mi někdo prosím odpovědět, zda to aspoň v tom anonymním okně běží? Nebo sem všichni budou psát, jak to nejde, aniž by napsali, co vše zkusili udělat pro to, aby to šlo.. ?
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    pohádka mi funguje jak má... čímž ale neodpovím na tvou poslední otázku :( , nicméně už jsem vznesl otázku ve spolku
  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    upraveno 06.10.2015
    Uff, Andilku, uplne nevim jak to mam v anonymnim okne spustit, rada bych odpovedela. Jen jeste jedna vec, manzel na sve farme poustel pohadku pozdeji, a mel na vyber z 5 obtiznosti a jedne jeste nepovolene, a ted ma ve sbirkoe vezi 6 policek pro odmeny, a ja mohla volit jen ze 4, a mam i jen 4 policka ve vezi. Nevim jestli to je ke stejnemu problemu, mozna ano...

    A zkousela jsem obnovit okno, zavrit okno... jenze uz jsem mela sklizeno. Po obnove se ukazala sklizena pole, ale nepricetlo se to. Snad to takto pomuze
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 06.10.2015
    Kimmi (CZ1) napsal(a):
    Uff, Andilku, uplne nevim jak to mam v anonymnim okne spustit, rada bych odpovedela. Jen jeste jedna vec, manzel na sve farme poustel pohadku pozdeji, a mel na vyber z 5 obtiznosti a jedne jeste nepovolene, a ted ma ve sbirkoe vezi 6 policek pro odmeny, a ja mohla volit jen ze 4, a mam i jen 4 policka ve vezi. Nevim jestli to je ke stejnemu problemu, mozna ano...

    A zkousela jsem obnovit okno, zavrit okno... jenze uz jsem mela sklizeno. Po obnove se ukazala sklizena pole, ale nepricetlo se to. Snad to takto pomuze
    Ahoj. Anonymní okno otevřeš přes přizpůsobit a ovládat jesli máš chrome nahoře úplně vpravo. A pak tam dáš adresu a přihlásíš se do hry.
  • Bohunka (CZ1)Bohunka (CZ1) Komentářů: 0
    proč se nenačítají produkty

  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    koukni zde
    tady se o tom baví.. pokud myslíš zelí v události...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Kimmi (CZ1) napsal(a):
    Uff, Andilku, uplne nevim jak to mam v anonymnim okne spustit, rada bych odpovedela. Jen jeste jedna vec, manzel na sve farme poustel pohadku pozdeji, a mel na vyber z 5 obtiznosti a jedne jeste nepovolene, a ted ma ve sbirkoe vezi 6 policek pro odmeny, a ja mohla volit jen ze 4, a mam i jen 4 policka ve vezi. Nevim jestli to je ke stejnemu problemu, mozna ano...

    A zkousela jsem obnovit okno, zavrit okno... jenze uz jsem mela sklizeno. Po obnove se ukazala sklizena pole, ale nepricetlo se to. Snad to takto pomuze
    Ahoj. Anonymní okno otevřeš přes přizpůsobit a ovládat jesli máš chrome nahoře úplně vpravo. A pak tam dáš adresu a přihlásíš se do hry.
    Teď jsem se ptala ve spolku, jedné hráčce zelí taky nešlo v googlu, na jiném prohlížeči jede normálně.
  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    upraveno 06.10.2015
    aha, tak v anonymnim okne se mi to pricetlo, tedy prihlasila jsem se a uz to bylo prictene spravne. Jak mam postupovat ted? dekuji  (tedy krome toho ze si pockam na to zeli co pestuji podruhe ;-) )

    jo a tady se mi upravilo i mnozstvi darovanych vajec, a vez dekoraci uz i take ukazuje 6 volnych poli...
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 06.10.2015


    Co se týče problému v události Čas pohádek, viz tento příspěvek CM:
    Foxes napsal(a):
    kačaba10 (CZ1) napsal(a):
    vše jsem zkusil i restart a nic,,,a to jsem mohl dál pokračovat v dalším úkolu
    když to chci dokoupit za zlatky,tak to píše error
    Dobře, děkuji za informace, nahlásím to. Mohu se jen zeptat jaký error to přesně hodí? Nejlepší by byl screenshot.

    Foxes

    Problém je nahlášen, bohužel však vzhledem k pokročilé hodině nedávám přílišné šance na dnešní vyřešení.

    Zkusili jste i vše promazat, případně hru spustit v anonymním okně prohlížeče (Ctrl+Shift+P)?
    Nevím, jak spustit Anonymní okno v Opeře (Ctrl+Shift+P mě háže na tisk) :( Prosím o radu :).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    maja03 (CZ1) napsal(a):Nevím, jak spustit Anonymní okno v Opeře (Ctrl+Shift+P mě háže na tisk) :(
    Většinou pro tisk bývá Ctrl+P.. no jo, Opera :D

    Tak v Opeře je to Ctrl+Shift+N.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bohunka (CZ1) napsal(a):
    proč se nenačítají produkty

    Příště by neuškodilo otázku trochu rozvést a položit ji aspoň ve správné sekci :confused:

    Čili přesouvám a doufám, že nám smysl otázky osvětlíš. Jedná-li se o Čas pohádek, pro duplicitu zamknu, příště se prosím po fóru trochu porozhlédni či použij vyhledávání.
  • Taky problém u prvního úkolu. Zelí mi zůstalo viset na 1970/2000 a už nepřičítá.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.10.2015
    Kimmi (CZ1) napsal(a):
    aha, tak v anonymnim okne se mi to pricetlo, tedy prihlasila jsem se a uz to bylo prictene spravne. Jak mam postupovat ted? dekuji  (tedy krome toho ze si pockam na to zeli co pestuji podruhe ;-) )

    jo a tady se mi upravilo i mnozstvi darovanych vajec, a vez dekoraci uz i take ukazuje 6 volnych poli...
    Aha.. takže to vypadá, že se někomu načetla původní verze události. Děkuju moc za info! :)

    Vymaž cookies, pak by ti to mělo jet i v normálním okně. Proto jsem radila to anonymní okno, to cookies nevyužívá, takže pokud je problém v tom, dá se na to takhle přijít.

    Pokud to i přesto nepůjde (což by však mělo - po vymazání a restartu prohlížeče), pak hrát alespoň přes to anonymní.


    Jinak jak na anonymní okno:
    Mozilla FF: Ctrl+Shift+P
    Opera: Ctrl+Shift+N
    Google Chrome: Ctrl+Shift+N
    IE: Ctrl+Shift+P


    Taky problém u prvního úkolu. Zelí mi zůstalo viset na 1970/2000 a už nepřičítá.
    I po vymazání cookies? Návod prozatím zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862.

  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 06.10.2015
    Děkuji za radu :). V anonymním okně to šlo, ale přišla jsem na to, že i když byla stejná úroveň Pohádky, tak to chtělo jiné množství vajec. Nestihla jsem to uložit, ale jako důkaz mám druhý úkol.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Děkuji za info, Kimmi už přišla na totéž - někomu se totiž zjevně načetla původní verze události.

    Prosím tedy o smazání cookies - návod prozatím zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862. Hra by po následném restartu prohlížeče už snad měla fungovat. Poprosím někoho o zpětnou vazbu, mně to všechno běží v pořádku, takže jinak než bez vašich informací se pomoci nedopátráme :) Díky! :)

  • Ivetka21 (CZ1)Ivetka21 (CZ1) Komentářů: 4
    Mám úplně ten samý problém:( Akorát jsem si "vyplácala" humus z mořských řas na urychlení zelí a zbytečně:(
Tato diskuze je zavřená.