Domů Oficiální oznámení
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktualizace / Nová událost - Dušené na houbách! / 22.09.2015

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
upraveno 28.09.2015 v Oficiální oznámení

Milí Big farmáři, 

tento týden přinese aktualizace novou mňamózní událost, Montyho první návštěvu ostrovní farmy a několik dalších doplňků.
Zajímá vás, co se stane dalšího? Čtěte dále:

Nová událost: Matildino slavné dušené na houbách

Matilda si všimla, že v okolí farem roste spousta hub. Vzpomněla si na recept její prababičky na jedno z nejlepších dušených jídel, které kdy jedla. Bohužel, kuchařce po její prababičce vypadaly stránky a všude možně se poztrácely. 

Sběr hub
 • Jakmile se událost spustí, budete moci najít houby po celé vaší farmě. Nasbírejte je pro Matildu, aby mohla uvařit její báječný recept na dušené na houbách!
 • Každý den v okolí farmy budete moci najít 10 hub. V případě, že najdete během celé této události všechny houby, získáte dekoraci - Kmen přerostlého stromu!
Najděte stránky receptu!
 • Stránky Matyldiné kuchařky jsou rozházeny po celé farmě. Začněte pracovat ve vašich zařízeních/budovách/polích, abyste tyto stránky mohli najít. 
 • Když se vám podaří najít všechny stránky, Matylda vás odmění novou dekorací - Houbovým domkem!

Událost: Kolo štěstí s ostrovní tématikou

Monty zjistil, že by mohl následovat Omara a zkusit trochu cestovat do dalekých končin, aby tak rozšířil své obecenstvo, a mohl seznámit tamnější farmáře s jeho Kolem štěstí. Jeho další zastávka je ostrovní farma!
 • Nyní je na ostrovní farmě k dispozici Kolo štěstí!
 • S jedním nebo více otočeními Montyho kolem můžete nyní získat ceny přímo ušité pro ostrovní farmu: dekorace, spotřební zboží a produkty. Monty nabízí širokou škálu odměn, které jsou přímo přemístěny na vaši ostrovní farmu. 
 • Jako s ostatními událostmi Kola štěstí, tak i zde je žebříček, který vám nabízí možnost, se umístit v nejlepších 500, 50 a 5 hráči a získat tak nové vlajky, dekorace (Dívka tančící hula a Tropický obchod se suvenýry) nebo Tropický kurník. 
 • Klasické žetony mohou být použity jak pro normální Kolo štěstí, tak i pro tématické verze této události. Žetony, které jste získali v minulosti, budete moci také použít na ostrovní farmě.


Další změny & opravy bugů

Další změny
 • Cey pro 6tou sezónu - Podzimní pohár hvězd - byly přidány do hry. Připravte se na květinové profilové obrázky, nové tituly a trofeje!
 • Byla přidána 5 a 6 obtížnost k události "To není z tohoto světa". Aby byly tyto úrovně vyrovnány, obtížnost nižších levelů byla přepracována k zajíštění hladkého přechodu mezi úrovněmi obtížností.
 • Přípravy na roční sezónní událost jsou v plném proudu, začíná v říjnu.

Opravy bugů
 • Loď - Čas lodi občas pomotal dobu příjezdu a odjezdu lodi.
 • Pozvi svého přítele - Ukazatel pro denní odměnu za přítele občas zmizel, když se přepnulo do zobrazení vesnice.
 • Obecné - Při přechodu mezi farmami se občas objevovala chybová hlášení.


Prosím berte na vědomí, že aktualizace pouze dovoluje implementaci nových doplňků do hry, které si budete moci užít později. Nemusí se automaticky objevit hned po spuštění serveru po aktualizaci!Tato aktualizace proběhne v úterý, 22.09.2015 a otázky můžete pokládat ZDE.

S pozdravem
váš tým Big Farm
Post edited by Foxes on

Komentáře

Sign In to comment.