Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k události Architekt (Mistr stavitel)

1333

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ok, tak se mi třeba nezobrazil, to by taky nebylo poprvé, ale jsem zvyklá po půlnoci restartovat jen jednou. Ono "asi před 16" je rozpětí někdy mezi 1:30 a 16, to není zrovna přesný časový údaj :D Nicméně ten už jsem dle ostatních zjistila, vážně to ale vypadá, že další návštěva nebyla. A že ho někdy neviděl před 16? No.. však ani po 16 :D
  • bellinda (INT1)bellinda (INT1) Komentářů: 9
    upraveno 04.11.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Ok, tak se mi třeba nezobrazil, to by taky nebylo poprvé, ale jsem zvyklá po půlnoci restartovat jen jednou. Ono "asi před 16" je rozpětí někdy mezi 1:30 a 16, to není zrovna přesný časový údaj :D Nicméně ten už jsem dle ostatních zjistila, vážně to ale vypadá, že další návštěva nebyla. A že ho někdy neviděl před 16? No.. však ani po 16 :D
    ano máš pravdu, jenže  já tu byla pak do 3h a pořád byl a členové u nás přišli až dopoledne nebo odpoledne, proto 1. psala, že musela restartnout a už ho neviděla. Mě s eobčas stává, že se přihlásím a hned v uvodu se hra sekne a musím restartovat. Jiak také restaruju až dle nutností. Né hned po 1/2 noci..
    Zkrátka byl-nebyl.......
    Uvidíme, zda se ukáže či neukáže, třebas kolem 22h nebo zítra nebo.........ale určitě se ukáže :-))

    je 18:30 a právě přijel Steevee :-)) věžel, že se o něm mluví, tak nastartoval fáro a 220km/h uháněl dálnicí k nám :-)))


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit" kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 04.11.2015
    18:30 archouš a 22:30 odfrčel
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    okolo 16:00 jsem byl na farmě a 100% tam nebyl
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Přes den tu nebyl, schválně jsem nakukovala minimálně každou hodinu za plot.

    Akorát za dopoledne neručím. Ale od 11-té hodiny jsem hlídala a nic.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nebyl tu. Potvrzeno od opravdu hodně lidí, nikdo ho tu neviděl. Takže dnešní návštěvy jen 01:30 - 05:30 a teď od 18:30.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    od 7:45 do 10 hodin tady nebyl
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A 22:30 odfičel.
  • segrinka (CZ1)segrinka (CZ1) Komentářů: 2
    dobrý den,mrzí mě,že architekt je vždy jen na chvilku,už ani nevím,kdy naposledy jsem ho zastihla,už to bude několik týdnů co na něj čekám !!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    segrinka (CZ1) napsal(a):
    dobrý den,mrzí mě,že architekt je vždy jen na chvilku,už ani nevím,kdy naposledy jsem ho zastihla,už to bude několik týdnů co na něj čekám !!!!
    Viz výše - posledně tu byl před týdnem a úplně na chvilku to nebylo ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hurá!! 17:00 náš drahý Steve přijel :)
  • bellinda (INT1)bellinda (INT1) Komentářů: 9
    upraveno 17.11.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Hurá!! 17:00 náš drahý Steve přijel :)
    jj a já ho čekala, je to skoro pravidlem, že přijde před koncem Ostrova nebo na začátku. To asi,aby jsme nestíhali bourat anebo urychlili ZL a mohli vylepšovat na farmách. Já ho jen využiju na vylepšení 1domu a zbytek až příště:-)) Do vánoc se ještě několikrát ukáže, aby si v GGS vydělali na vánoce:-)) 

     i akci sem čekala ,ale jinou, Poslední dobou akce dávají kolem 16-17h 


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.11.2015
    Už dlouho začínají akce v 16:00. Taky jsem architekta čekala, tak jsem ráda, že se ukázal :) Vzhledem k tomu, jak ale přijel brzy po poslední návštěvě, hádám, že si dá jen jednu směnu. Ale třeba překvapí :)


    edit:
    Dle očekávání dnes odjezd ve 21:00.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • bellinda (INT1)bellinda (INT1) Komentářů: 9
    upraveno 18.11.2015
    je  18.11. středa v  01:30h  a právě přišel ARCHITEKT Já věděla, že na nás něco šijí  :neutral:  Doufám, že přijde i během dne. Ted mají všichni na noc dané bourání nebo i vylepšení na farmách  a kdo zpěchá bude ZL . Já nee, páč ho ted vynechám, Ostrov  má přednost :-)


    edit:
    je 05:30h a ARCHOUŠ mizí  na teplou snídani nebo  ke kamnům :D
    Post edited by bellinda (INT1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Šmejd jeden, já čekala jen do jedné, pak jsem si říkala, že snad dorazí později a mohla bych ho stihnout ráno... no a to sem to zas pro změnu nestihla na farmu vůbec  :D
  • bellinda (INT1)bellinda (INT1) Komentářů: 9
    upraveno 19.11.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Šmejd jeden, já čekala jen do jedné, pak jsem si říkala, že snad dorazí později a mohla bych ho stihnout ráno... no a to sem to zas pro změnu nestihla na farmu vůbec  :D
       o:) je to nefér, že přišel v noci, nad ránem odjel ,takže ho využili noční směny. A den předtím, zde byl od 17-21h,takže denní směna neměli šanci.,  Každý nedělá jen 8 h  a  má  přístup k PC ,natož možnost hrát v práci :#
    Věřím,že se zas ukáže  na začátku zimního  ostrova přes den.
    Fakt si dělá z práce holubník >:)  Taky bych chtěla takové zaměstnání placené ZL :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hurá, kámo! Asi před čtvrt hodinkou jsem na tebe myslela! Jupí, 15:00 příjezd :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    22:00 odjezd
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.12.2015
    Ani se doma nestihl ohřát a už je zas tu :D Příjezd 1:00.

    edit: A odjezd 4:00 nebo 4:30, nevím přesně, koukám teď, že to na mě vybaflo :D 
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.12.2015
    Tak jsem si v noci říkala, že by archouš mohl zas dorazit na návštěvu... Kdy přijel a kolikátá je to návštěva, netuším, nicméně teď  za farmou číhá.

    edit: Tak dorazil pravděpodobně v 9:00.

    edit2: Odchod ve 14:00.

    edit3: Asi v 15:30 další příjezd, bohužel hra se nevycentrovala, takže kdo ví, jak dlouho tam stojí, zaregistrovala jsem ho 15:43...

    edit4: Ve 21:00 opět odjezd.

    edit5 (to sem vážně nikdo jiný nepíše? :D): 0:58 jsem si všimla, že tam je zas, opět bez vycentrování...

    edit6: Jedna nejmenovaná včelka tvrdí, že dorazil v 00:30 :)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Architekt dorazil ihned po aktualizaci - asi 14:40
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    19:30 - mistr stavitel odchází.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Néééééé, kámo, vrať seeeeee :D:D 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    21:00 - je zpět.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bylo by strašně príma, kdyby opět fungovalo to vycentrování při nové události. Od manipulace s vykřičníky to prostě nejde. A nechci být sprostá, takže řeknu, že je to na pytel.
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    taky se mi nelíbí návštěvy architekta obzvlášť když se něco vylepšuje 17 a více hodin a pak se zase pů měsíce nebo skoro měsíc neukáže...za to pozadí je tady každou chvilku nebo nabízení různých prkotin tak tady čumakují i skoro týden
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    21:00 - je zpět.
    A 2:00 odjezd.
  • Faith11 (CZ1)Faith11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Ty fáborky ..no hnus ...farmička ztratila své kouzlo....je to jak poutové atrakce..
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    13:00 - je zde! :smile: 
  • oliverko (CZ1)oliverko (CZ1) Komentářů: 36
    Architekt a dva dni po sebe? To sa museli pomýliť. Ale môžu sa takto mýliť často :):):)
Tato diskuze je zavřená.