Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením
MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze k události Architekt (Mistr stavitel)

black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1
«1333

Komentáře

• jajuba (CZ1)jajuba (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    kdy se objeví architekt ? nutně potřebuji , když byl naposledy byla jsem v práci 
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    No to nevíme nikdo :) Taky ho potřebuju, lákám ho i na gulášek s pivíčkem.. ale nic, prostě si pořád jezdí, jak chce.

black-.-angel @ cs 1
    myslela jsem že chodí nějak pravidelně , škoda 
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    jajuba (CZ1) napsal(a):
    myslela jsem že chodí nějak pravidelně , škoda 
    Nahoře máš harmoogram, kdy tu byl. Všechny jeho návštěvy v historii. Vidíš tam nějakou pravidelnost? Pokud tam nějaká je, funguje jen pár návštěv. Nikdy nechodil pravidelně a troufám si říct, že ani nebude ;) Prostě to chce mít štěstí a volný stavební slot, "kdyby náhodou" :)

black-.-angel @ cs 1
    tak to je špatný , nebudu moci pokračovat a vyrábět protože jsem si zvelebila dům a nemůžu přidat dělníky , dokud zase něco nezlepším ale zatím nejde  :'(
    Vítej, kamaráde! :yum:  Když jsem o půlnoci postřehla Monicu, nějak jsem si říkala, že by ji Steve mohl následovat :) přesný příjezd tedy nevím, žeby 00:15? (Půlnoc to nebyla, 00:30 taky ne a jediný "normální" čas je čtvrt..)

black-.-angel @ cs 1
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1, Pomocník Komentářů: 28,481
    00:30 archouš je tady
    pexi @ cs 1
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 16.09.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Vítej, kamaráde! :yum:  Když jsem o půlnoci postřehla Monicu, nějak jsem si říkala, že by ji Steve mohl následovat :) přesný příjezd tedy nevím, žeby 00:15? (Půlnoc to nebyla, 00:30 taky ne a jediný "normální" čas je čtvrt..)
    On se opravdu objevil v 00:30.

Jo, taky jsem si řekla, že asi dorazí, když se objevila Monika.

Doufám, že můj příspěvek je ve správném vlákně, neb člověk si tu už není ničím jistý.
    Tak to mi tu asi nějak hapruje čas, já měla 00:28, když jsem si ho všimla :o

black-.-angel @ cs 1
  • bellinda (INT1)bellinda (INT1) Komentářů: 9
    mistr STEVE právě odjel na ranní snídani :smiley: Já ho během ostrovu nepoužívám,takže mě nevadí kdy  se ukáže :wink: 
    bez práce- nejsou koláče :)
    19:30 zavítal k nám architekt

pexi @ cs 1
    Hurá, čekala jsem, že se ještě dnes objeví =) Příjezd 19:30.

black-.-angel @ cs 1
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 398
    Jeee, po dlouhe dobe ho muzu. Na ostrovni farme budu moc stavet az zitra, tak ho dneska zamestnam :)

Co bych pro kus zvance neudelala ;)

23:29 odjezd
    pexi @ cs 1
  • alcap (CZ1)alcap (CZ1) Komentářů: 21
    já achitekta marně vyhlížím 2 měsíce a nemohu sedět u PC celý den a jak se tak dívám tak i celou noc , už nemám ani 1 pracovníka na hlavní farmě, zajímavé je, že zahradní architek tu byvá i 3 dny po sobě a i 2 x do týdne. Když jsem nemohla využívat služeb architekta tak tu byl každou chvíli. Vím je tu ta tabulka, ale ta mi dům nevylepší.
    alcap @ cs 1
    upraveno 25.09.2015
    Já ho krom té poslední návštěvy taky už dost dlouho neviděla, ale právě proto, že už nechodí v noci. To už si bohužel odvyknul :( Rozhodně mi víc vyhovovalo to, když během dne přijel víckrát :(

A taky jsem bez něj na žádné z farem neměla "do čeho píchnout". Navíc nebyla ani ostrovka, takže jsem se "bavila" tím, že jsem stavěla zbytečné dekorace z meziskladu, abych z nich vymáčkla aspoň těch pár XP, než půjdou na demontáž ke Gretě.

black-.-angel @ cs 1
  • alcap (CZ1)alcap (CZ1) Komentářů: 21
    Ještě k předchozímu příspěvku, Architekta bych teď mohla použít u 23 staveb na hlavní farmě. Stihnu něco udělat alespoň do vánoc? Jinak už mě hra začíná nudit, když nic nemohu vylepšovat. Bojím se jít i na ostatní farmy něco vylepšovat, protože co když se objeví právě architekt?
    alcap @ cs 1
    alcap (CZ1) napsal(a):
    Ještě k předchozímu příspěvku, Architekta bych teď mohla použít u 23 staveb na hlavní farmě. Stihnu něco udělat alespoň do vánoc? Jinak už mě hra začíná nudit, když nic nemohu vylepšovat. Bojím se jít i na ostatní farmy něco vylepšovat, protože co když se objeví právě architekt?
    Na to ti samozřejmě nikdo neodpoví, co stihneš. Já si teď aspoň vylepšila domky na gurmě a květce, tak jsem mohla přistavět něco málo a na chvíli mít co vylepšovat, jinak jsem bez něj "zaseklá" docela všude. Ale pokud máš na gurmě a květce co vylepšovat, asi bych se do toho pustila, protože jinak to tam nevylepšíš nikdy.

black-.-angel @ cs 1
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 334
    Tady už je i spousta hráčů, kteří už všude čekají pouze na architekta. :lol: Staveb čekajících na něj mám tři p... plné farmy. Mě by chodit častěji, jinak to nemá smysl a akorát to člověka štve.
    Právě.. a to si vemte ty časy, kdy ani architekt nebyl a byly asi 3 úrovně budov :D

black-.-angel @ cs 1
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    Architekt chodí opravdu málo, všechno kvůli tomu stojí. Měl by chodit alespoň jednou za týden, jinak to hodně lidí přestává bavit.
    Moje řeč. Tím spíš od té doby, kdy chodí jednou denně, to je úplně na nic. Když tu býval s pauzami celý den, tak člověk aspoň něco stihnul, např. domek + něco, když šlo dobře, tak i dva domky + něco, teď je to bída a utrpení.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Chodí sice málo, ale o to je pak vzácnější, o to větší radost z něj máme. Že přijde vždycky jen jednou a pak až zas za dlouho, to zas znamená, že mu ten kravín prostě můžu rovnou předhodit, místo abych dával barák a pak si řídil budíka, abych po skončení baráku zadal "něco dalšího". Navíc teď chodí o něco častěji, ne?... Nebo se mi to jenom zdá?

Moje řeč. Tím spíš od té doby, kdy chodí jednou denně, to je úplně na nic. Když tu býval s pauzami celý den, tak člověk aspoň něco stihnul, např. domek + něco, když šlo dobře, tak i dva domky + něco, teď je to bída a utrpení.
    Bída a utrpení? Co by někteří lidi, co jsou v bídě a utrpení dali za tvoje problémy... :wink: 

A strange game. The only winning move is not to play. How about a nice game of chess? (Joshua, War Games)
    VOP česky Směrnice pro komunitu (pravidla fóra)
    Corco (CZ1) napsal(a):
    Chodí sice málo, ale o to je pak vzácnější, o to větší radost z něj máme. Že přijde vždycky jen jednou a pak až zas za dlouho, to zas znamená, že mu ten kravín prostě můžu rovnou předhodit, místo abych dával barák a pak si řídil budíka, abych po skončení baráku zadal "něco dalšího". Navíc teď chodí o něco častěji, ne?... Nebo se mi to jenom zdá?

Bída a utrpení? Co by někteří lidi, co jsou v bídě a utrpení dali za tvoje problémy... :wink: 

Ahoj. No vypadá to tak, že chodí o fous častěji ale zase jen 1x. No ale asi k nám mistr brzy zavítá. Naštěstí ještě mám co dělat i bez něho. :smiley: 
    pexi @ cs 1
    upraveno 29.09.2015
    Hurá, 18:00 příjezd! :)

A 22:00 odjezd :(
    Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1
  • Stenli72 (CZ1)Stenli72 (CZ1) Komentářů: 27
    Tak mám pocit, že architekt už umřel, měsíc jsem ho vůbec neviděl a to zde jsem každý den.
    Stenli72 @ cs 1
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 398
    Strejda architekt ceka na to, az bude spustena ostrovni farma. Pak dorazi s plnou paradou ;)
    Co bych pro kus zvance neudelala ;)

upraveno 18.10.2015
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Strejda architekt ceka na to, az bude spustena ostrovni farma. Pak dorazi s plnou paradou ;)
    Ale pro jistotu i tak pouze na pár hodin v jednom bloku... abychom toho náhodou nepostavili více. :neutral:

Doplněno: Hlavně že tady máme třikrát týdně babochlapa s pozadím a novinky z burzy. :-1: 
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
    upraveno 18.10.2015
    Víte, v co já tajně strašně doufám? Že tím, jak tu dlouho nebyl, se vrátí ke starému systému více návštěv v jeden den. On totiž ten systém jedna návštěva za x dní snáší docela velkou kritiku ;)

edit:
    Huráááááááááááá, 1:00 příjezd.

black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.