MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Smajlíci na našem novém fóru

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
upraveno 04.02.2018 v Vše ostatní mimo téma
Ze starého fóra jsme byli zvyklí na těch pár smajlíků, které jsme ale používali denně a dnes se za stejnými znaky skrývá smajlík vyjadřující něco zcela jiného. Dle reakcí na fóru s tím nejeden uživatel bojuje (mě nevyjímaje). Co s tím? Níže uvádím přehled smajlíků, kteří by zde snad všichni měli být (převzato z Vanilla Forums):


-1 1 angry anguished astonished bawling blush cold_sweat confounded confused cookie cry disappointed disappointed_relieved dizzy error expressionless fearful flushed frowning grey_question grimace grin heart heartbreak hushed innocent joy kiss kissing_closed_eyes kissing_heart kissing_smiling_eyes  lol love mask mrgreen naughty neutral no_mouth open_mouth pensive persevere rage relaxed relieved scream sleeping sleepy smile smiley smirk star sunglasses sweat sweat_smile tired_face tongue triumph trollface unamused warning weary wink worried yumTip 1: Jak napsat smajlíka, zjistíme podržením myši nad smajlíkem:
 :-1::+1::angry::anguished::astonished::bawling::blush: :cold_sweat::confounded::confused::cookie::cry: :disappointed::disappointed_relieved::dizzy: :error: :expressionless: :fearful::flushed::frowning::grey_question::grimace: :grin::heart: :heartbreak::hushed::innocent::joy::kiss: :kissing_closed_eyes::kissing_heart::kissing_smiling_eyes:  :lol::love: :mask::mrgreen::naughty::neutral::no_mouth::open_mouth::pensive::persevere::rage::relaxed::relieved::scream: :sleeping::sleepy::smile::smiley::smirk::star::sunglasses::sweat::sweat_smile::tired_face::tongue::triumph::trollface::unamused::warning::weary::wink::worried::yum:
Tip 2: Když chcete napsat velkého smajlíka, okopírujte již použitého v textu a vložte.


Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.