Начало Bulgarian Официални съобщения

Чуп-чуп-черупчица! Или пък не?

TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741

Чуп-чуп-черупчица! Или пък не?

Здравейте, фермери

Аз съм заек. Всъщност се казвам Клеър! Фермата ви е много красива и се радвам, че съм тук, за да организирам тазгодишното голямо великденско събитие за търсене!

Намерете и съберете всички

Я, какво е това? Докато помагах със събирането на царевицата, открих боядисано яйце! Явно някой ги е скрил тук. Любопитно ми е къде другаде мога да намеря такива яйца! Това е великденското събитие за търсене. Помогнете ми да открия възможно най-много великденски яйца, скрити навсякъде из фермата ви! Ако не ги намерим по-скоро, прасетата може да ни изпреварят.

Великденското събитие за търсене започва днес!


Събиране на шоколад за успех

Боядисаните яйца не са единствените лакомства, които са скрити тук. Докато събирате реколтата, може да намерите шоколадови зайчета и да съберете точки от това. Колкото повече реколта съберете, толкова повече шоколадови лакомства ще получите, а повече шоколад означава по-добри награди! Предстоят сладки дни на фермата!

Искрено ваша, Теса от Big Farm



Фермерски факт от Матилда МакМъфин: Клеър най-после дойде! Познаваме се от много време. Тя е една от най-добрите ми приятелки и най-после я убедих да посети фермата Ви! Сигурна съм, че ще се зарадвате на обаятелния ѝ характер и отличните ѝ готварски умения.


Sign In to comment.