Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия февруарска актуализация

Здравейте, фермери, в тази тема можете да изразите мнението си за февруарската актуализация.

Коментари

  • Slava (BG1)Slava (BG1) BG1 Публикации: 12
    Февруарската актуализация-нищо ново и интересно ,просто игра за милиони.За януарската е изказано детайлно и обосновано мнение,тук нещата се повтарят с неудобства и безмислици.Все по-претоварено,скъпо и неизпълнимо.Интересът към играта вече не само се губи,а мъждука лекичко.Ако това е целта на разработчиците-едно голямо Браво за постижението им.
  • миронич (BG1)миронич (BG1) BG1 Публикации: 25
    Катализатори в повече - йок! Склад за продукцията за сладкарската фабрика - йок! 
    Въпрос - от къде да намерим премиум семената за парника и  относно липсващите в момента семена, трябва да чакам да дойде въпросното събитие?!
    пп Ако се сетя за друго (в процес на играта), отново ще питам :)
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Не знам дали в случая се касае за некадърност или имат някакъв нов гениален замисъл по отношение на дъската с подсилвания :) Чудя се вече да се смея ли или да изказвам нежни слова типично по български по адрес на роднини на разработчиците от женски пол? Така и не разбрах какво ще е новото и полезно в тази дъска с подсилвания и какво се случва при играчи, които са постигнали максимално ниво на рамката и са имали пето ниво значки, които се седят закачени на дъската, но е невъзможно да бъдат използвани, защото били заключени и най-тъпото е, че са заключени още от първо ниво, а според постиженията би трябвало да ги има! Ама вече започна да ми писва от подигравките с нас! Не предоставят подробна информация какво целят и в какво ще се състои актуализацията, не се научиха преди това да питат и нас, и заедно да решаваме бъдещите изменения! Единственото, което ми хрумва е, че искат да откажат играчите от играта и по живо по здраво - кой от къде е! Та в този ред на мисли, въпрос - кога ще е големият финал, за да му се насладим като за последно!
    По отношение на мисиите - това ли измислиха за продукцията от фабриките за сладко??? На всичко отгоре мисия ябълки и глухар, като им се струва интересно и забавно да си ги играят :) Що направо не ни тропосат мисии алое вера, ванилия, лавандула, бадеми, праскови, есенция от жасмин, есенция от лавандула, гел от алое вера и изобщо всичко, което се произвежда във фермите! Ще бъде интересно и май всички играчи ще бъдем въодушевени да играем и защо пък да е индивидуално участието, дайте да направим и групова игра на мисии - по-интересно ще бъде! Жалко е, че всичко, което е горе долу добре в тази игра, го развалят по най-абсурдния и глупав за мен начин! Не знам каква точно им е обратната връзка от играчите, но някак си съм с усещането, че няма съобразяване с тази обратна връзка! :)
    Вместо да изразяваме мнение по поредните абсурдни актуализации, май ще е по-добре да затворим кепенците и да потърсим други алтернативи за забавление!
    И кога най-накрая ще оправят влизането във форума, омръзна ми всеки път да сменям пароли, за да вляза да проверя с какви новости ще ни удивят или пък да изразя мнение?
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Очаквах с нетърпение тази актуализация,признавам .Имах надеждата,че ще поизчистят някои никому ненужни неща и най-вече,ще върнат лабораториите по старата схема,защото в крайна сметка си развихме фермите години наред точно по нея.И сега какво-дръпнаха ни чергата и се озовахме по голи ду--та ,за успокоение  точно в ябълките и сладкото по новите мисии.Падна ми се мисия ябълки и мислех,че е грешка,защото е смешно-хем да гониш плодова захар,хем да ги държиш за мисии.Но явно,каквото и да си говорим,никой не го е еня какво мислим,желаем или очакваме.Само не ми е ясно какво ще постигнат ,освен да ни откажат поголовно от играта.Защото и наливането със злато за щяло и нещяло има предел.
    И като се замисля,имам се за горда и независима жена ,но позволявам на BIG FARM да се зевзечи и подиграва с мен,а най-необяснимото е,че продължавам да го търпя.Но всичко има граници и други.....любови,пардон -виртуални игри.

  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    Поредната безумна актуализация, в която НИЩО не е направено за играчите, а смо да се купува злато. Играя тази игра от 7 години и мога да кажа, че в последната година търпя само разочарование от нея.
    Искам да поздравя екипа на ГГС с една прекрасна песен

    https://www.youtube.com/watch?v=4L_yCwFD6Jo

    Andrea Bocelli, Sarah Brightman - Time To Say Goodbye

  • lati1968 (BG1)lati1968 (BG1) BG1 Публикации: 5
    Аз съм Златка Обаид и пиша от този профил защото отново не мога да влезна през моя профил! Искам да изкажа хиляди "благодарности" на разработчиците.Поредното безумие или по - точно поредната гавра с играчите. Защо не бъдете искрени и най-после да си кажете, че играта от тук на татък ще бъде платена. Май алчността надделява господа разработчици! Наистина е време да си търсим друга игра! 
  • Стойчев (BG1)Стойчев (BG1) BG1 Публикации: 19
    Правят си каквото искат защото играчите го позволяват. Дали ако им ограничим парите няма да се вслушват повече в играчите? 
  • margo7 (BG1)margo7 (BG1) BG1 Публикации: 3
    Много отдавна разбрах накъде отива играта и оттогава реших да не набутвам излишни пари и да не давам много от свободното си време за нея.Със всяка една актуализация се убеждавам,че това е бил правилният избор.Както е писал Стойчев самите ние го позволяваме това нещо.Колкото повече играчите дават,толкова повече разработчиците ще искат да вземат.Самите ние трябва да помислим над играта си занапред.Както казвам на моите съотборници играйте,забавлявайте се и не се набутвайте за глупости :) Това е все пак една игра от която "единственно" печелят ГГС. :)
  • donitta (BG1)donitta (BG1) BG1 Публикации: 6
    Как пък не прочетох един положителен коментар? Ама как да е положителен, като с всяка актуализация се внедряват нови, кое от кое по-безсмислени неща. Или не са безсмислени, ама за вас, драги разработчици? Май трябва да работим само, за да ви захранваме сметките с купуване на злато. Кажете си честно и не ни баламосвайте, че играта постепенно и невъзвратимо става платена. Само да ви кажа, че не сте само вие. Има много други игри и ако не сте забелязали, постепенно ставаме все по-малко и влизаме все по-рядко. Предпочитам да прочета една книга, отколкото да си хабя нервите и да си източвам сметката, за да зареждам вашите. Може и да ме блокирате, тъкмо ще ме откажете окончателно. Приятна вечер ви желая!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл