Начало Bulgarian Развлечение и забавление

Да си разказваме вицове!

136

Коментари

  • marty7 (BG1)marty7 (BG1) Публикации: 47
    редактирано 14.11.2013
    Интересно наблюдение в офиса-когато го няма шефа всички са доволни,а когато я няма чистачката всички мърморят.Е,питам се тогава кой е по-важен за службата?
  • throne (BG1)throne (BG1) BG1 Публикации: 262
    редактирано 14.11.2013
    дравейте ! Дайте ми, ако обичате най-евтината Bluetooth слушалка, която имате !
    - А какъв модел е телефона Ви ?
    - Абе нямам никакъв телефон! Като ходя по улицата си говоря сам, а не искам хората да се стряскат. хахах
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 14.11.2013
    Решили Германците да покажат - що е то, нация техническа. Направили болтче, тънко като косъм и го пратили на Японците.
    След има-няма седмица ония им го върнали пробито през средата.
    Германците се засуетили, събрали екип инженери и нарязали вътрешна резба на отвора. Пратили го пак на Японците.
    За да се отсрамят, Самураите направили винт по вътрешната резба, навили го и го върнали на Швабите.
    Зачесали се швабите по главите и рекли:
    - Японците явно ни се подиграват - я дайте да го пратим на Българите да ги видим - те и връзки за обувки не могат да направят.
    След една седмица получили пратка с голяма бележка, която гласяла:
    - Установихме, че между болта и резбата има хлабина - навили сме калчища...
  • Morti6a1170Play (BG1)Morti6a1170Play (BG1) Публикации: 647
    редактирано 16.11.2013
    Един мъж решил да се отърве от котарака на жена си. Сложил го в торба, закарал го на 2 км от къщи и го оставил там.
    С леко сърце се върнал вкъщи. Какво да види? На изтривалката пред вратата седи котаракът, чака го и радостно мърка.
    Мъжът побеснял. На следващия ден пак взел котарака и го отнесъл на 4 км.
    Пак същата история: котаракът седи на прага и търпеливо чака. Мъжът си заскубал косите. Мислил, мислил и решил: взел котарака, седнал в колата и карал 10 км направо, 20 км наляво, 7 км на югозапад и 15 км на североизток, хвърлил котарака и тръгнал.
    След два часа мъжът звъни на жена си по телефона:
    — Котаракът вкъщи ли е?
    — Да, скъпи, върна се преди пет минути, а ти защо питаш?
    — Дай ми го изрода на телефона — изгубих се…
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    редактирано 16.11.2013
    Един човек решил да си вземе домашен любимец. Отишъл в един зоомагазин. Оглеждал животните той, гледа на едно място клетка, в клетката маймуна, цената - $10 000.
    - Каква е тази маймуна, защо е толкова скъпа? - попитал той.
    - Ами тя перфектно работи с Windows и целия офис пакет.
    По нататък пак гледа - клетка, в клетката маймуна, цената - $20 000.
    - Каква е тази маймуна, тя пък защо е толкова скъпа? - попитал той.
    - Ами тя познава перфектно Windows и целия офис пакет, но освен това владее и AutoCAD, а и програмира на три езика...
    По нататък пак гледа - клетка, в клетката маймуна, цената - $50 000.
    - Каква е тази маймуна, тя пък какво знае? - попитал той.
    - Ами тя нищо не знае, ама другите две разправят, че била системен администратор.
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 17.11.2013
    Катаджия спира блондинка:

    - Добър ден!! Проверка на документи, резервна гума и триъгълник!!!

    Блондинката подала документите, после старателно бръкнала в чантата, извадила презерватив и казала:

    - Ето резервната гума, после повдигнала полата си и показала на полицая триъгълника с думите:

    - Вчера го оформих!!!!
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 17.11.2013
    Марсианско и земно семейство решават да видят какво е “да спиш с извънземно” и си разменят партньорите. Докато работи с марсианката, мъжът дава ухо към другата стая, за да е в течение какво прави жена му. По едно време чува, че тя се смее. Минава известно време – пак. Накрая вече се разнесъл такъв хилеж, че човекът се притеснил, станал, облякъл се и отишъл да види какво става.
    - Какво стана бе, за какво се изхили така?
    - Ами – обяснила жената – съблече се той, разкопча си колана и извади един такъв мизерен, като на хамстер. Е, засмях се. След малко обаче той си завъртя едното ухо и му стана лакът и половина. Нямаше как, смешно ми стана. След това обаче просто щях да се побъркам, като си представих как оная марсианка ти върти ушите…
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 17.11.2013
    Един майстор-водопроводчик отива на адрес да оправи някаква голяма беля в апартамента на едно готино маце. Свършил човекът работата перфектно и мацето, наметнато с един секси пеньоар, пита:
    -Какво струва ремонта, майсторе?
    -100 лева госпожице
    Мацето разтваря пеньоара, отдолу голичко и пак пита:
    -А така?
    Майсторът се облещил, почервенял, почнал да пъшка нещо и отговаря:
    -100 лева!
    Пеньоарът пада на земята, мацето съвсем голичко, съблазнително пристъпя към майстора:
    -А така?
    Нашият нервно се потрива 1 минута и с пъшкане отговаря:
    -100 лева!
    Мацето вади мангизите, майсторът си тръгва и се забива в първата кръчма:
    -Бармане, дай за тези 100 лева бира!
    -Толкова много ли бе, що така?
    -Давай, давай, не питай! Тоя мой ... като не можа да стане за 15 минути, нека сега се мъчи да пикае цял ден!
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 17.11.2013
    Две чашки - една за кафе и една за ракия си говорили....
    Чашката за кафе:Аз съм по хубава!
    Ракиената:Може и да си по-хубава ,ама с теб никой не се чука... :)
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 17.11.2013
    Чалгаджия и Хеви-Метълист ще бъдат екзекутирани в един и същи ден. Водят ги на бесилката изправят ги под нея и питат първо чалгаджията:
    - Имаш ли последно желание?
    - Ами искам ако може да чуя за последно 'Доко, Доко'
    - Добре ей сега ще донесат магнетофон. А ти през това време - обръща се към Метъла - кажи имаш ли ти някакво последно желание?
    - Ами ако може да ме обесите преди да се върне оня с магнетофона...
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 17.11.2013
    Един млад и пробивен адвокат си купил жилище в нова кооперация на шести етаж. Една вечер тъкмо се прибирал от работа и гледа - асаньора не работи. Разкопчал сакото и с уморена крачка тръгнал да се катери по стълбите. Между четвърти и пети етаж се разминал с пищна девойка - гърдите й били като дини, стегнати в голямо деколте, а не особено дългата пола разкривала прекрасни, дълги крака и загатвала малкият стегнат задник на красавицата. Косите били руси, устните - алени, в лицето - ангел.Замаян от нея, адвокатът едва не се пребил. Качил се в жилището си и позвънял на домоуправителя Бай Пешо, питайки коя е тази мадама.
    - Ама ти не знаеш ли? Миналия месец в апартамента под вас се нанесе мадамата, и тя живее сама, младо момче си, ерген - давай!
    И така, на следващия ден мъжът решил да слезе и да опита късмета си. Слизайки, си мислел
    "Значи, звъня и тя ще ми отвори. Ще кажа, че живея сам и ми е изгоряла ютията, и не мога да си изгладя ризата за утре. Ще взема нейната на заем и по-късно ще й я върна, след това ще я поканя за благодарност на по питие. След това ще я поканя на вечеря, ще идем някъде да хапнем, след това ще я заведа на кино и ще я забърша. Ще я поканя в нас, ще я чукам на леглото, на масата, на терасата, след това ще я изпратя и ще я чукам и у тях. После ще я чукам още няколко пъти, след което ще се оженим, ще пръсна един тон пари за сватбата, а тя ще ми роди дете. То ще ме буди в 2 през нощта, ще досажда и ще ми пречи на секса. Пък на нея по-късно ще й увиснат циците, ще надебелее, ще почне да ме пита къде са ми парите, да ми се кара, когато се прибирам късно, да се сърди заради секретарката Ели, да иска почивки, да не мога да си гледам мачовете с Ванката и Жорката..."
    В този момент младежът вече бил позвънил на вратата и когато тя му отворила той креснал
    -Абе я си еби майката, не ти ща ютията!!!!
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 17.11.2013
    Две блондинки влизат в автосалон. Едната ще си купува нова кола. Другата я пита:
    -Муцка, ти к’ва кола искаш да си купиш?
    -Мерцедес.
    -И как ще я намериш тука? Глей колко много коли има.
    -Мно’о лесно. Киро ми каза че трябва да търся кола, която отпреде има за емблема колелце с опънати на него прашки.
  • daniela8952daniela8952 Публикации: 52
    редактирано 17.11.2013
    Купува си един бизнесмен BMW 11-та серия. Всичко е автоматизирано и перфектно, Но на другият ден се връща в магазина с оплакване:
    - Виж, ся кво! Радиото не баца! Ръчкам, тикам копчилъците – и нъцки!
    - Господине, радиото е напълно автоматично! Просто кажете на висок глас какво искате да слушате и то ще започне..
    Учудил се бизнесмена, но решил да пробва:
    - АЗИС!
    И радиото пуска съответната станция с песен на Азис.
    - Я! Бачка! ЛЕПА БРЕНА!
    И радиото пак сменя на някаква сръбска станция с Лепа Брена…
    Тръгва бизнесмена. Още на първият светофар го засича някаква таратайка и той:
    - ПЕДЕРАСИИИ!!!
    И радиото включва автоматично пряко предaване от Народното събрание…
  • КМЕТКМЕТ Публикации: 162
    редактирано 17.11.2013
    Валяло дъжд и той се чудил как да метне жена си та да иде до кръчмата и рекъл :
    -Жена , отивам да събирам охлюви та да направиш нещо френско за хапване довечера.
    Минало обаче полунощ нашия още го няма и жена му се притеснила и набира номера на полицията.В това време се звъннало на вратата .Отваря и що да види ...? ТРИ ОХЛЮВА НА ЕДНА ПЕДЯ ОТ ПРАГА А МЪЖЪТ И ОТЗАД ....натяква -- АЙДЕ МОЙТЕ ДЕЦА ОЩЕ МАЛКО И СМЕ В КЪЩИ
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 17.11.2013
    Прибира се мъж вкъщи:
    -Жено, ставай, ще пробваме една работа!
    Жената си мисли: "Мале, излезе ми късмета тая вечер!"
    -Ама ела в коридора!
    Жената на ум: "Ооо, какво ли е намислил?"
    -Сваляй са нощницата!
    Жената: "Кеф, почва се!" -Сваляй и бикините!
    Жената: "Боже, къв е див тая вечер!"
    -Ся, застани на челна стойка пред огледалото!
    Жената: "Иии, нови пози, охаа". Застанала тя на челна стойка пред огледалото, а мъжът й си сложил главата между краката й и казал:
    -А са кажи, брада отива ли ми?
  • hotwindhotwind Публикации: 494
    редактирано 18.11.2013
    Седят си трима приятели в една кръчма. Двама викат на третия:
    - А бе, намерили сме ти една жена!
    - Коя е тая бе?
    - Ами Ненка бе... от съседното село!
    - Коя Ненка бе? Че тя не е ли една глуха?!?
    ...- Да бе... ама таман няма да те чува като я псуваш!
    - Ами тя нещо недовиждаше бе!
    - Абе да бе... ама таман няма да те вижда като пиеш с приятели!
    - Ами тя не куцаше ли с единия крак?!
    - Да, ама таман няма да те гони да те бие, като се напиеш!
    - А бе, тя тая Ненка е много глупава!
    - Таман можеш да си я лъжеш както си искаш!
    - А бе, тя тая е много грозна бе!
    - Ееее ти пък сега... то не може всичко да ѝ е убаво!!!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 18.11.2013
    - Господин прокурор, съседът ме обиди на публично място.
    - И какво ви каза?
    - Да вървя по дяволите.
    - Е, и?
    - Идвам право при вас.
  • Domko Domov (BG1)Domko Domov (BG1) Публикации: 90
    редактирано 18.11.2013
    На въпроса: Какво ще направите, когато видите зелено човече?
    80% отговорили - Ще спра да пия.
    15% отговорили - Ще започна да пия.
    5% отговорили - Ще пресека улицата.
  • Domko Domov (BG1)Domko Domov (BG1) Публикации: 90
    редактирано 18.11.2013
    Нощ. Панелен апартамент. Мъжки глас: Лапай! Айде, лапай, де!
    И така десетина минути. Викове от съседните апартаменти:
    - Айде, бе Петрова, лапай, че да спим! Утре сме на работа.
    Същия мъжки глас:
    - Абе, хора, жената е нощна смяна. Храня детето сега!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 18.11.2013
    Срещат се двама приятели. Единият изглежда така, сякаш всеки миг ще се разридае.
    - Какво се е случило?
    - Преди три седмици почина дядо ми и ми остави наследство - 30 000 долара!
    - Моите съболезнования!
    - Благодаря ти, ама това не е всичко!
    - Преди две седмици умря някаква моя леля, аз изобщо не я помня, обаче ми завеща 85 000 долара. А миналата седмица катастрофира друг мой далечен роднина и ми остави половин милион...
    - Е, ами че ти трябва не да ревеш, ами да си хвърляш шапката! Какъв ти е проблемът?
    - Ами, тая седмица вече свършва, пък още никой не е ритнал камбаната!
    444.jpg 56.8K
  • Domko Domov (BG1)Domko Domov (BG1) Публикации: 90
    редактирано 18.11.2013
    Из дневника на извънземен:

    Ден 45. Дойдоха някакви американци, за 4 часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни с хамбургери. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги.
    Ден 81. Сега пък японци с някакви нанотехнологии за два часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни със суши. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги.
    Ден 153. Долетяха българи. С помощта на лост и някаква майка (ама много пъти) за две минути разбиха вратата. Всички ядохме шамари. Не беше вкусно, но имаше за всички!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 18.11.2013
    Срещат се две планети:
    - Какво ново ?
    - Нищо особено. Май съм прихванала разумен живот.
    - Дреболия. Аз също съм го карала. Шест, в най-лошия случай, седем хилядолетия и отминава само. Ще вдигнеш температура... още за кратко, ако заразата сама стигне до термоядрена реакция. Ако се лекуваш на стадия на античността обикновено започва ремисия. За профилактика взимам по три астероида на хилядолетие след всеки ледников период - нямам проблеми.
  • hotwindhotwind Публикации: 494
    редактирано 18.11.2013
    Отива ученик при Далай Лама и го пита:
    - Учителю, каква е разликата между жените и перлите?
    - Ще медитирам върху това – отвърнал Далай Лама – ела след 3 дни за отговор.
    След три дни отива ученикът и Далай Лама му казва:
    - Разликата между жените и перлите е тази, ученико, че перлите се нижат от две страни, и отпред, и отзад, а жените само отпред!
    - Но, учителю, аз съм чувал, че има жени, които също се нижат и отпред, и отзад!
    - Това, ученико, не са жени – това са перли!
    555.jpg 81.2K
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 18.11.2013
    Извънземни отвлекли французин, американец и нашенец, затворили всеки от тях в напълно празна кабинка 3х3х3 метра и дали на всеки по три титанови топчета, големи колкото яйце. После обявили:
    - Господа, това е тест за изобретателност. Даваме ви шест часа, за да измислите възможно най-остроумен начин за използването на тези топчета. Който от вас се справи най-добре, го пускаме обратно, резултатите му вземаме за еталон, а останалите двама ще изследваме до клетъчно ниво, за да разберем защо те не са се справили така добре!
    Минали шест часа и влезли първо при французина. Човекът жонглирал умело с топчетата, като при това пеел с пълно гърло "Марсилезата".
    - Хубаво! - казали извънземните и отишли при американеца. Оня не само че жонглирал и пеел, ами и при това играел степ.
    - Браво! - казали извънземните и тръгнали към стаята на българина. На половината път ги спрял някакъв изумен тип от техните:
    - Колеги! Това е невероятно! Този човек за шест часа успя да загуби едното топче, счупи второто и току-що ми продаде третото!
  • daniela8952daniela8952 Публикации: 52
    редактирано 18.11.2013
    Една нощ НЛО с извънземни кацнал до затворена бензиностанция. От него излязло извънземно създание, огледало се, доближило се до една бензиноколонка и заповядало:
    – Ей, ти, заведи ме при твоя командир!
    Но колонката, естествено, мълчала. Извънземното се върнало сконфузено в своето НЛО и докладвало на командира, че земното създание не иска да сътрудничи. Трябва да внимаваме, подозирам, че можем да си имаме неприятности.
    – Добре, ще се заема лично – казал командирът, слязъл от кораба и се доближил до колонката.
    – Хей, ти, заведи ме при твоя командир – наредил той.
    Но колонката отново мълчала.
    – Ще броя до три – казал извънземният, извадил лазерния си пистолет и започнал да брои. – Едно, две...
    На три стрелял в колонката и цялата бензиностанция се взривила. Командирът и подчиненият изхвърчали чак до тяхното НЛО. Докато се готвели за излитане, командирът се сетил нещо и попитал:
    – Ти защо предполагаше, че можем да имаме проблеми?
    – Ами, помислих си, че след като оня си е извадил оная работа, намотал я е около краката си и я е пъхнал в ухото си, сигурно е голям бабаит!
  • Morti6a1170Play (BG1)Morti6a1170Play (BG1) Публикации: 647
    редактирано 18.11.2013
    - Кондуктор, какво е това безобразие? Влакът едва тръгна, а на мен вече ми откраднаха куфара!
    - Нищо чудно, господине - това е бърз влак!
  • daniela8952daniela8952 Публикации: 52
    редактирано 18.11.2013
    Извънземни кацат на Земята. Виждат на едно място събрани мъже. Пращат пратеник да установи контакт. Той отива при тях и казва:
    – Здравейте! Аз съм Ити...
    Един от мъжете го прекъсва и предлага да му налеят сто грама. Извънземния ги изпива и се връща при своите. Те обсъждат всичко и решават, че земните хора нещо не са разбрали. Пращат Ити пак. Той отива и казва:
    – Здравейте! Аз съм Ити...
    Наливат му още сто грама. Пак се връща при своите. Извънземните се съвещават и решават, че земните хора са тъпоумни и трябва всичко да им се разкаже бързо. Ити отново отива при мъжете и започва бързо-бързо да им говори:
    – Здравейте! Аз съм Ити. Долетях при вас от съзвездието Козирог, звездата Вега...
    Един от компанията го прекъсва:
    – Не му сипвайте повече на Ити!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 18.11.2013
    Sms до жената:
    "отвлякоха ме извънземни...правят опити с мен...вече ме поляха с парфюм, намазаха ме с червило, издраха ми гърба, взеха ми парите...след час обещават да ме пуснат".
  • daniela8952daniela8952 Публикации: 52
    редактирано 18.11.2013
    Мъж пътува в автобус и ругае нерадостната си съдба:
    -Жената – к***а, приятелите - подлеци, началника – кретен, работата – скапана, живота – пълен боклук.
    В този миг зад него се появил ангел-хранителят му:
    -Странно какви желания имат хората и при това всеки ден едни и същи. К’во да се прави? Трябва да ги изпълня пак.
  • lilikazlilikaz Публикации: 48
    редактирано 18.11.2013
    - Направо не мога да разбера - отиваш при някой беден човечец и той е учтив, и се оптива да ти помогне с каквото може. Отиваш при някой богаташ – той въобще не те забелязва. Нима всичко това е заради парите?
    - Я ходи и погледни през прозореца! Какво виждаш?
    - Жена с детенце, която върви по улицата.
    - А сега иди и погледни в огледалото, и ми кажи какво виждаш?
    - Какво може да видя? Само себе си, естествено...
    - Е точно там е работата. И прозореца и огледалото са стъкла. Но когато добавиш малко сребро и вече виждаш само себе си.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл