Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - септемврийска актуализация

     

     Здравейте, фермери, в тази дискусия можете да изразите мнението си за септемврийската актуализация.

Коментари

  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    редактирано 03.10.2020
    Не успях да разбера защо беше необходимо разбиването на намаленото време за производство на няколко отделни подсилвания за овошки, ниви, обори и производствени? Може би, за да откажат повече играчи от играта :):):) За какво ми е подсилване за производствени, което не обхваща, нито лаборатория, нито разсадник, нито мина, нито пекарна, нито магазин, нито Олег, нито мандри, а само и единствено компостер, силоз и мелница! Ако не се помисли по този въпрос, в случай, че не това е бил първоначалния замисъл, чак сега доста играчи - ще се откажат!
    Разбирам, че за да ни накарат още по-активно да играем Светът на сънищата на Теса, измислиха варианти за закупуване на новите имоти с долари и диаманти и злато и диаманти, но защо премахнаха закупуването на тези имоти само с долари, за да може съответния играч сам да прецени кой вариант му е удачен и кога да си закупи тези имоти! 
    Подсилването за строеж не е активно в ранчото за коне, което означава, че ако искам да строя сграда и не разполагам с жетони за строеж, а в същото време съм пуснала някое дърво в ранчото за коне да се надгражда, няма да мога да се възползвам от предоставеното ми подсилване по начин, че да развивам фермата си и да се забавлявам в играта, каквито са пожеланията на членовете на екипа на поддръжка всеки път, когато ги сигнализирам за възникнал проблем или наличен бъг! :)
    С оглед на обстоятелството, че подсилването за овошки действа само в основна, гурме и цветна, а в предходния си вариант действаше по отношение и дърветата в ранчото за коне, екипът да се замисли дали ще задържи играчи или ще ги отблъсне от играта.
    Бих искала да засегна и друг въпрос относно цените на наръчниците. При условие, че се увеличават всички наръчници с по пет нива, би трябвало да се актуализира и тяхната цена от първо ниво, за да може цената им от осмо до последното ниво, да бъде приемлива и адекватна за всеки играч. Настоящите цени са меко казани прекалено високи, а количествата, с които се увеличава продукцията са абсолютно смешни, което не би мотивирало по никакъв начин, който и да било да си закупи следващи нива на наръчниците дори при активни оферти за намаления от 30%, 50% и 75 %.
    На мен лично, това, което ми се предлага като условия на игра към момента въобще не ми допада и не смятам да се задържам още дълго време в нея! Хубав ден на всички и приятна игра, на тези които ще продължават да я играят!

    Post edited by the HAMMER (BG1) on
  • silvia01 (BG1)silvia01 (BG1) BG1 Публикации: 5
    редактирано 03.10.2020
    Уж щяхме да можем сами да активираме дадено подсилване,уви - не е така.Намаленото време за производство не важи също за парника и заливът на русалките.Аз също не мисля да се задържам още дълго време да играя предвид,че постоянно ни ощетяват с нещо.
    Post edited by silvia01 (BG1) on
  • Цони (BG1)Цони (BG1) BG1 Публикации: 12
    Защо подсилванията за строеж са обединени, губи си смисъла от закопуването на нови производства защото няма да има време за строеж, не виждам смисъл да продължавам с играта.
  • RONY (BG1)RONY (BG1) BG1 Публикации: 39
    Това с отмяната на моментните строежи за мен е меко казано подигравка с хората,които разчитаха на това удобство. Значи оказва се че за да построя едно определно количество сгради (особено ако са много на брой ) ВЪПРЕКИ намалените времена ,в най добиря случай те ще станат след няколко седмици ,дори може да мине и месец. Тогава за какво да въртя Колелото - Балон? Накратко казано ,не ме удовлетворяват  "нововъведенията"    в играта  ВЪОБЩЕ!!! 
  • клонинг (BG1)клонинг (BG1) BG1 Публикации: 2
    Поредното изнудване на ГГС . Колкото и грубо да звучи, играта стана не за развлечение - напротив  вече ми е неприятна , прекалено натрупана със събития  ....  вървят по няколко  едновременно а някой от тях и прекалено дълго . Така направихте играта, че за всичко иска злато. И ето пак сме прецакани  ние играещите. Забравих Олег е от друга игра , конете и те са в друга .Как можахте да разделите подсилванията. Дърветата при конете нямат даже и за съкратен строеж . С това темпо където ни предлагате , скоро сами ще си играете играта  ГГС .  Да не казвам, че наградите са смешни ,имайки предвид ресурса за да стигнеш до тях . Орязахте лицензите, замазвате ни очите с други смешни награди. Дано скоро промените  тази поредна глупост .
    Дълги времена за строеж, ми ще строим докато умрем  :)  :)  :)  на там отиват нещата.
    Направете играта  за ЗАБАВЛЕНИЕ , ако искате да привлечете нови  хора. 
    Ако скоро няма промяна от Ваша страна,  нещата отиват на сбогуване с  Вас , и няма да съм единствена!

  • Лилия3 (BG1)Лилия3 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Какво бих добавила към общото мнение...да играта опротивява и отблъсква играчите с непрекъснати бъгове,все по недообмислени нововъведения, за които само пари се искат. Единствено страстта близка до зависимост държи мнозина от нас в играта,за съжаление обаче нищо не е вечно!

  • Tina Gadina (BG1)Tina Gadina (BG1) BG1 Публикации: 5
    Напълно съм съгласна с всички, които изказаха мнение до момента, а и съм сигурна, че ще има и други. Нямам какво да допълня, всички бяха достатъчно изчерпателни. Играта стана досадна, противна, претрупана от събития едно до друго, едно през друго и едно върху друго и е всичко друго, но не и за забавление. Не мисля, че това е начинът, по който да ни накарате да купуваме злато.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    Искам и аз да изразя своето възмущение от новата актуализация. Няма да изброявам всички минуси един по един, съгласна съм с гореизложените мнения. Само искам да споделя колко много съм потресена от алчността ви!
  • Стойчев (BG1)Стойчев (BG1) BG1 Публикации: 19
    Каквото и да променят само развалят играта. Искам си стария вариант.
  • taquilaXX (BG1)taquilaXX (BG1) BG1 Публикации: 11
    редактирано 05.10.2020
    Чудех се дали да не драсна 1 ред. С 2 реда ще бъда , точен, ясен  и кратък!  :)  
     Играта вече я направихте тотално комерсиална. Не налееш ли  - не вирееш! :D 
     Разбазикахте всякакви събития от към награди..... намалихте златни семки, лицензи от кутиии.... и др...
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Определено това разбиване на бонуса за намалено време на дребно не беше нужно, а и очевидно недомислено. Още повече че вече за лабораторията, магазините, пекарната, мандрата и ранчото не важат намаленията.
    Интересно ми е обаче ако някой спечели -60% намаление за строежи и също така има -50% от колелото балон да речем, и двата ли едновременно ще действат ?
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Не, ще действа единия бонус, а другият ще чака на опашка. Ако първо е започнал този с 50% намаление, бонусите могат да бъдат разменени ръчно от играча.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Така и така орязват доста неща в играта, защо екипът не помисли и да ни даде нещичко, първото за което се сещам по повод разширяването на фермите е  право на построяването на по още един блок :)
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    Така и така орязват доста неща в играта, защо екипът не помисли и да ни даде нещичко, първото за което се сещам по повод разширяването на фермите е  право на построяването на по още един блок :)
    Това е много добра идея, все пак всички други общности са с ограничение два броя. Защо блока да е само един? Едва ли това ще премахне разочарованието и огорчението от всички промени, които винаги са в ущърб на играчите, но пък, да кажем, че ще ни позамажат малко очите!

  • elenkova (BG1)elenkova (BG1) BG1 Публикации: 14
    С всяка следваща актуализация ГГС съсипвате играта. Уж новите подсилвания щяха да ни улеснят, но с това разделение и скролването не се получават нещата. Орязвате намаленото време за сгради и заявявате, че това е в ползва на играчите. Да, ама не :)
    Наградите са добри единствено за хората, които не играят със злато и чакат на другите, а за другите са пълна подигравка. Подменяте златни кутии със златни тематични кутии, пълни с боклуци - 50 злато, 50 000 долари. И се очаква отборите да се трепят и да дават много повече злато, долари и лилаво за тях. Как пък не :) Слагате някакви сини кутии пълни с неща, които от години ги получаваме от мистеризоните кутии. От златните ви кутии като видя хумус за парника и ми се повдига. Някак не са ви рентабилни наградите. Да набутвам злато за глупавите ви награди-не мерси.
    И така, с всяка следваща актуализация лично мен ме улеснявате :) Със сигурно ще се сетите как :) 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл