Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

ОТНОСНО КОНЕТЕ

алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
по тъпо нещо до мсега не беше измислено с тия подсилвания *****************
и кога ще се оправи бъга с тренировачните манежи ,до кога на всяко зареждане ще търсим кой кон има заложен според тях или целта е да ни откажат от конете ,аз поне на там съм се запътила и съжалявам че толкова време съм им отделила ,но е време да ги пусна да пасат на воля 







Много моля да използваме по-културни думи при изказванията си тук.

Post edited by Freyja on
«13

Коментари

  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Отговор ✓
              Проблемът с конете би трябвало да е отстранен, моля, почистете кеша и бисквитките, както и проверете дали играете на актуалната версия, която е V1.2.10-build.1795 B1002010 S99.1156.0 iXML6111 lXML2822|12:47-27/4. В случай,, че все още имате същия проблем, моля да ми изпратите снимки.
              Ако имате конкретни предложения за подсилванията и екипировката на конете, ще се радвам да ги предам на екипа.
              Приятна игра!

  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    да но все още не е отстранен проблема с тренировките на манежите ,няма значение по колко пъти чистим кеша и рестартираме
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Проблемът с тренировките би следвало да е отстранен, а ако в момента на манежа не излиза правилния трениращ кон, моля да ми изпратите снимки.
             В момента някои от играчите имат проблем с изпращането на кон на ливадата, докладван е и се проверява.
             
             Приятна игра!
  • ludetina_1 (BG1)ludetina_1 (BG1) BG1 Публикации: 1
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              В ранчото с конете всички материали се намират в хамбара, би трябвало да ви е активен.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Здравей.
    Погледни моля, дали имаш отметка

    Ако имаш, но все още не си виждаш наличните количества, опитай да затвориш играта, да почистиш кеша и бисквитките, да рестартираш браузъра и пак да провериш количествата.
  • сладурана (BG1)сладурана (BG1) BG1 Публикации: 3
    имам задача да продам кожа,а пазара на конете ми го няма
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Кожата не се продава от пазара на конете, а от хамбара, запознай се с отговора на @Freyja в темата "Относно конете". В случай, че ситуацията е различна, моля за снимки на лично съобщение.
              Приятна игра!
  • misi3 (BG1)misi3 (BG1) BG1 Публикации: 4
    не мога да изпълня задачата при конете,не мога да продам кожа,няма ми пазара
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              На този въпрос вече има няколко отговора, отново ви казвам, че кожата НЕ се продава от конния пазар, а от хамбара, които е достъпен от всички ферми. Първо прочетете другите теми и ако проблемът е различен, МОЛЯ, приложете снимка и обяснете откъде се опитвате да продадете кожа за задачата.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Много моля да започнете да четете ПРЕДИ да създавате поредната тема, посветена на един и същ проблем. Особено пък когато неколкократно е отговорено на същия този проблем.
    Благодаря за вниманието!
  • сладурана (BG1)сладурана (BG1) BG1 Публикации: 3
    Tiana каза:
              В ранчото с конете всички материали се намират в хамбара, би трябвало да ви е активен.
    и моя склад го няма,не мога да продам кожаludetina_1 (BG1) каза:
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Tiana каза:
              В ранчото с конете всички материали се намират в хамбара, би трябвало да ви е активен.
    Freyja каза:
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Здравей.
    Погледни моля, дали имаш отметка

    Ако имаш, но все още не си виждаш наличните количества, опитай да затвориш играта, да почистиш кеша и бисквитките, да рестартираш браузъра и пак да провериш количествата.
    Freyja каза:
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Здравей.
    Погледни моля, дали имаш отметка

    Ако имаш, но все още не си виждаш наличните количества, опитай да затвориш играта, да почистиш кеша и бисквитките, да рестартираш браузъра и пак да провериш количествата.
    Freyja каза:
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Здравей.
    Погледни моля, дали имаш отметка

    Ако имаш, но все още не си виждаш наличните количества, опитай да затвориш играта, да почистиш кеша и бисквитките, да рестартираш браузъра и пак да провериш количествата.
    Freyja каза:
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Здравей.
    Погледни моля, дали имаш отметка

    Ако имаш, но все още не си виждаш наличните количества, опитай да затвориш играта, да почистиш кеша и бисквитките, да рестартираш браузъра и пак да провериш количествата.
    Freyja каза:
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Здравей.
    Погледни моля, дали имаш отметка

    Ако имаш, но все още не си виждаш наличните количества, опитай да затвориш играта, да почистиш кеша и бисквитките, да рестартираш браузъра и пак да провериш количествата.
    Freyja каза:
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Здравей.
    Погледни моля, дали имаш отметка

    Ако имаш, но все още не си виждаш наличните количества, опитай да затвориш играта, да почистиш кеша и бисквитките, да рестартираш браузъра и пак да провериш количествата.
    Freyja каза:
    няма ми склада на конете,не мога да изпълня задачата,да продам кожа
    Здравей.
    Погледни моля, дали имаш отметка

    Ако имаш, но все още не си виждаш наличните количества, опитай да затвориш играта, да почистиш кеша и бисквитките, да рестартираш браузъра и пак да провериш количествата.
    да точно там влизам,имам и отметка,но отдолу ми излиза бял екран
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              За пореден път ще помоля за екранна снимка, на която да се вижда белия екран, това ще помогне на екипа да проучи проблема.
              Приятна игра!
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    така да питам и тук кога ефектите от ливадата ще участват в състезанията а не само да играем с ефекти направени на манежите и ако не ги оправят кой ще ни върне златото което сме дали за тези тренировки и времето което сме отделили за да ги направим ,не е нормално да имаме по 200 от тез ефекти и да ни приравняват с коне които нямат и един ефект от там демек ливадата
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              За съжаление, не мога да отговоря на този въпрос. Въпросът вече е зададен от @Freyja на екипа, можем само да се надяваме, че ще последват промени, с които да се включат и ефектите на конете от ливадата при състезанията.

              Приятна игра! 
  • misi3 (BG1)misi3 (BG1) BG1 Публикации: 4
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Благодаря, @""misi3 (BG1)" ще предам снимката на екипа и ще Ви уведомя за резултата, приятна игра
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              @misi3 (BG1) Моля, проверете отново, вече би трябвало да е наред, ако все още има проблем ми пишете.
             Приятна игра!
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Интересно ми е, дали екипът е мислил по въпроса за разширен доклад от предизвикателство, когато съответният кон на отделният състезател е бил предизвикан от друг състезател? Хубаво би било този доклад да се вижда, не само от този, който предизвиква, а и от този който е бил предизвикан :)
    На следващо място, бъг ли е липсата на коректна информация относно нивото на състезател на опонента при стартиране на предизвикателство? Имам предвид, че при стартирането на предизвикателство, всеки опонент е визуализиран с първо ниво на състезател и едва след приключване на същото е видимо реалното му ниво.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Ще предам предложението за разширения доклад, за мен лично е логично да има и такъв, екипът е наясно с това, че винаги е посочено ниво първо за опонента при стартиране на предизвикателство, надявам се, че скоро ще бъде разрешен този проблем.

             Приятна игра!
  • misi3 (BG1)misi3 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Tiana каза:
              @misi3 (BG1) Моля, проверете отново, вече би трябвало да е наред, ако все още има проблем ми пишете.
             Приятна игра!
    все още е така не е оправен проблема,а на мен ми писна да чакам,така ще си загубите хората да играят
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Администратор ви провери фермата, така че би трябвало да е наред, сигурна ли сте, че играете на актуалната версия на играта?
  • самара (BG1)самара (BG1) BG1 Публикации: 1
    misi3 (BG1) каза:
    Tiana каза:
              @misi3 (BG1) Моля, проверете отново, вече би трябвало да е наред, ако все още има проблем ми пишете.
             Приятна игра!
    все още е така не е оправен проблема,а на мен ми писна да чакам,така ще си загубите хората да играят
    и при мен не е оправен проблема
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Пак ще ви посъветвам да си проверите версията на играта, този проблем е само при вас, няма друго такова оплакване, включително в друг сървър, ако е бъг, щеше да се появи и при друг играч.
  • лудо младо (BG1)лудо младо (BG1) BG1 Публикации: 1
    Tiana каза:
    Пак ще ви посъветвам да си проверите версията на играта, този проблем е само при вас, няма друго такова оплакване, включително в друг сървър, ако е бъг, щеше да се появи и при друг играч.
    имам шест ферми в половината го има тоя бъг,също и в тази,играя от един и същ компютър,кеша ми е чист,какво още трябва да направя?
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Явно не е от играта, с друг браузер не се ли променят нещата?  
  • сладурана (BG1)сладурана (BG1) BG1 Публикации: 3
    от Internet Explorer   играта не може да зареди.Консултирай те се и каквото е нужно ще направя
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    В раздел "Официални съобщения" има тема за препоръчвани браузери от GGS, пробвайте от изброените там, ако не се получава пишете на поддръжка от фермата, която има проблем.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Tiana каза:
    Пак ще ви посъветвам да си проверите версията на играта, този проблем е само при вас, няма друго такова оплакване, включително в друг сървър, ако е бъг, щеше да се появи и при друг играч.
    имам шест ферми в половината го има тоя бъг,също и в тази,играя от един и същ компютър,кеша ми е чист,какво още трябва да направя?
    Здравейте.
    Първо- мултиакаунтът категорично е забранен от правилата на играта, с които всички се съгласяваме, създавайки си акаунт в нея.

    После- ами след като само в тези ферми го има и никой друг не докладва подобен проблем, значи повредата не е в сървъра, а локална.
    Много моля, затворете абсолютно всички прозорци на браузъра, вайбър, скайп и каквото друго работи на компютъра, почистете кеша и бисквитките, затворете браузъра, рестартирайте компютъра и проверете пак.
    Следвайте тази процедура докато не получите най-актуалната версия на играта, която се вижда на началния екран, под прозорчето за вписване в играта.
    Версията трябва да е:

  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    оправен е проблема ,само че трябва да излезете от единия манеж и после да влезете в другия ,не може както по рано последователно

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл