Начало Bulgarian Развлечение и забавление

Честит 24 май ! Ден на славянската писменост и българската просвета и култура

         Пишете братя Българи !
         Пишете братя евреи, роми, турци, руснаци, румънци, гърци, сърби, македонци , араби, китайци и всички вие - чуждоземци, на които се налага да си служите с тази безценна благодат!
          Пишете така, както си можете - с грешки, без пунктуация . Това е ваше исконно право!
          Никой няма морален авторитет да ви съди за грешките и степента на образованието ви, защото не живее вашия живот и не разбира вашите проблеми.
           Форума не е елитарна трибуна на отбрани високообразовани, ерудирани личности. Тои е за всички нас !!!

Коментари

  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
                Честит празник, българи, бъдете грамотни!

               @GeriBekqrova (BG1)  Досега не съм видяла редактирана публикация заради допуснати правописни или пунктуационни грешки, а само при грубо отношение към други играчи и липса на елементарно възпитание. Припомням основните изисквания за писане във форума - "Бъдете вежливи и приятелски настроени към другите, не нападайте или обиждайте другите играчи и уважавайте чуждото мнение, както бихте очаквали да се уважава и Вашето". 
               @GeriBekqrova (BG1)  Лично аз смятам, че сме длъжни да сме грамотни. Грамотността е ценност и най- важния елемент от общата култура на личността.


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
                    ...   Форума не е елитарна трибуна на отбрани високообразовани, ерудирани личности. Тои е за всички нас !!!
    Да се включа и аз.
    Първо - Честит празник на всички българи. Не са много нещата, които сме дали на света, но славянската писменост е една от нашите най-големите ценности. И именно затова трябва да уважаваме българския език.
    Точно защото форумът е за всички, трябва да бъде място, където проявяваме уважение един към друг и да се отнасяме към другите по начина, по който ще очакваме те да се отнасят към нас.




    И тъй като тази тема не е посветена на празника, а е опит за провокация, я затварям.
    Хубав ден на всички! Бъдете добри един с друг!
Тази дискусия е била затворена.