Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

ЗАЩО НЯМА НАГРАДИ ОТ ПОСЛЕДНОТО СВЕТОВНО КООПЕРАТИВНО ПЪРВЕНСТВО?

КЪДЕ Е ГРЕШКАТА И С КАКВО ЩЕ БЪДАТ КОМПЕНСИРАНИ ВСИЧКИ ИГРАЧИ?

Коментари

  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              За неполучени награди следва да се обърнете към Поддръжка, като ясно посочите събитието, датата на която е приключило и достигнатото място от отбора.
              Приятна игра!
  • тракториста5 (BG1)тракториста5 (BG1) BG1 Публикации: 5
    ВИЕ НЕ СТЕ ЛИ ЕКИП ЗАЕДНО В БИГ ФАРМ ИЛИ СЕ ДЕЛИТЕ НА МОДЕРАТОРИ И ПОДРЪЖКА-ЦЯЛАТА ГРУПА ОТ ИГРАЧИ В СТИКС НЕ СА ПОЛУЧИЛИ СВОИТЕ НАГРАДИ ОТ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ-МОЛЯ ОБЪРНЕТЕ СЕ КЪДЕТО Е НУЖНО И КОРИГИРАЙТЕ ГРЕШКИТЕ СИ !
    ДИРЕКТЕН СЪМ -НЕ ХАРЕСВАМ ДА СИ ПРЕХВЪРЛЯТ ВИНАТА ЕДИН НА ДРУГ-ПРОБЛЕМА НЕ Е В НАС ИГРАЧИТЕ -А ВЪВ ВАС КОЛЕКТИВА НА БИГ ФАРМ!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 06.05.2020
    Много моля да не използваш главни букви, когато пишеш във форума.
    И не, изненадващо, но не сме екип заедно в Биг Фарм. Модераторите са играчи като всички останали, с тази разлика, че модерират форума, а Поддръжка, колкото и да е странно, поддържа играта. Така че, моля, обърнете се към тях.
  • тракториста5 (BG1)тракториста5 (BG1) BG1 Публикации: 5
    Ясно.няма и отговор и от поддръжката-24ч минаха-ще пием по чаша студена вода!
    Живи и здрави да сме-!А аз ще реша да ли да продължа с играта за в бъдеще!
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Ясно.няма и отговор и от поддръжката-24ч минаха-ще пием по чаша студена вода!
    Живи и здрави да сме-!А аз ще реша да ли да продължа с играта за в бъдеще!
                Извършена е проверка, оплакването ви е на български език и не може да бъде разгледано, за съжаление поддръжка на родния ни език няма.
               Моля, подайте оплакване до поддръжка отново, на английски език, а ако никой в отбора ви не може да го напише на английски - ползвайте достъпните онлайн преводачи, не е необходимо да е перфектен превод, а само достатъчно разбираем такъв.
              Приятна игра!

  • тракториста5 (BG1)тракториста5 (BG1) BG1 Публикации: 5
    редактирано 11.05.2020
    На 8.05.2020г е изпратено на поддръжката и на английски език проблема с не получените награди -днес е 11.05 2020г два почивни дни и два работни -според вас-ще се компенсират ли тези прословути награди от предното кооперативна световно първенство което свърши на 5.05.2020г-а цялата група на стикс   не получи своите награди за труда си ?Аз спирам с играта -бъдете живи и здрави***********!
    Post edited by Freyja on
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Разбирам, че е неприятно и несправедливо да не получите наградите за мястото, на което сте класирани, но моля за търпение, докато екипът извърши проверка на сигнала. Аз също ги уведомих, че не сте получили наградите си.
              Приятна игра!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    На 8.05.2020г е изпратено на поддръжката и на английски език проблема с не получените награди -днес е 11.05 2020г два почивни дни и два работни -според вас-ще се компенсират ли тези прословути награди от предното кооперативна световно първенство което свърши на 5.05.2020г-а цялата група на стикс   не получи своите награди за труда си ?Аз спирам с играта -бъдете живи и здрави***********!
    Искрено вярвам, че всички можем да бъдем търпеливи и възпитани. За съжаление, екипът на Поддръжка не е толкова голям, че да се справи от раз с всички тикети на играчи от всички сървъри.
    Просто малко тъпрение е необходимо. Ако ситуацията наистина е на живот и смърт, с каквото впечатление оставам от дискусията, моля @тракториста5 (BG1)да ми изпрати на лично съобщение номера на тикета.
  • тракториста5 (BG1)тракториста5 (BG1) BG1 Публикации: 5
    :)))-Не е на живот и смърт-много е лошо да положиш усилия в нещо  и накрая да не получиш заслужената утеха-много добре знаят .че това не е професия.това е игра за отмора и развлечение-но въпреки всичко-се намира начин за да влезнеш и поиграеш !
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Екипът е разгледал тикета ви, би трябвало вече да сте получили компенсация. Приятна игра!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл