Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Събитие "За природата" - въпроси и отговори

2»

Коментари

  • Ивайло7 (BG1)Ивайло7 (BG1) Публикации: 87
    Virginy каза:
    Здравейте,

    Както стана ясно от вчерашния отговор на GGS, този път събитието е с тестове време. За това, компенсация няма да има или поне за сега от GGS не са обявили, че обмислят такова нещо. Ако има повече информация, ще я споделя веднага.


    Поздрави,
    Virginy
    Не ни ли се дължи обяснение поне какви тестове са били правени или е стандартния тест на ГГС " Дали ще мине номера, ако пуснем събитието кратко, уведомим по никое време, хората да купят злато за великденски бонуси? "
  • anyeta (BG1)anyeta (BG1) Публикации: 7

    По-горе някой беше писал "Отваряй те си очите" или пък "Кьорав карти не играе" да така е. Но колко пъти удължават времето от 3дни на 6дни или от 5 дни на 6 дни  -  и това го отчитат за бъг. От къде да зная  аз, че това не беше поредния бъг. Единия отг. на Вирджи беше,  че почивали  и щели да го оправят..................... :s




























  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 17.05.2016
    Здравейте, защо  не мога да си избирам ниво на трудност в ивентите? "За природата" вече имам спечелени две награди които са построени във фермата ми, отключени са в колекцията от декорации и пак не ми дава възможност аз да си избирам нивото на трудност. Какво още трябва да се направи?
    Post edited by коко76 (BG1) on
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Не мисля така.

  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    направено е, да е каквато се падне
    Не е така- на мен винаги ми дава да си избера ниво на трудност.
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38

    preslav94 (BG1) каза:
    Не е така- на мен винаги ми дава да си избера ниво на трудност.
    И какво трябва да се направи?
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    Коко мисля, че трябваше да се изпълни съответното събитие на 4та или 5та трудност, за да можеш след сам да си избираш ниво. Виждам, че още си 57 ниво - възможно е до някое определено ниво на фермата играта сама да ти избира ниво на трудност. Търпение се иска :smile: 
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Благодаря, надявах се някой  да обясни по подробно какви са стъпките и при какви условия можеш сам да си избираш нивата.
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    Аз от тук си гледам стъпките за всички събития - има и за старите и новите версии https://docs.google.com/spreadsheets/d/1S6eR_wC_FtsbCXHXq_HC0MpRQHRR5Z7xhAmyg9eE_s4/htmlview?pli=1&sle=true#

    Условията за избиране на ниво - както казах по-горе - още си малко ниво, затова играта сама ти дава ниво, подходящо за теб.
  • spensio (BG1)spensio (BG1) BG1 Публикации: 10
    редактирано 07.02.2020
    защо при 9 ниви засяти с рози ми дава 20 бройки следи защо?
    кой **************** ги прави тези неща?
    не се обиждайте ако сте вие!!!!
    Post edited by Freyja on
  • spensio (BG1)spensio (BG1) BG1 Публикации: 10
    горното  е от името на tanq.ji 

  • SystemSystem Публикации: 106,969
    Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: ИМАМЕ НУЖДА ОТ ВАС!.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл