Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Селски панаир 13.11.2019 - Липсващи награди

Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
Привет:)
Знам, че отворих дискусия на тема:
Селски панаир (VF)
Но вече втори път се класирам на 3-то място и не получавам предложение да си избера между (Тропически краварник, свинарник и поле).
Това се случва откакто БАЛАНСИРАХА ;) събитието.
Моля за съдействие или съвет (и съчувствие ще свърши работа :Р )
Поздрави! 

Коментари

  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравей @Yorg (BG1),

    докладвано е на екипа за проблемът ти, който не е единичен случай. Има и други играчи по другите сървъри, които имат този проблем. Когато имам повече информация, ще пиша отново.


    Поздрави,
    Ели
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Да запитам-къде са ни наградите от панаира и ще ги получим ли въобще ???
  • 123Farmer (BG1)123Farmer (BG1) BG1 Публикации: 6
    Здравейте, не знам да ли точно в този раздел трябва да пиша, но искам да споделя, че в края на събитието на селския панаир,приключил днес на 13.11.19г. не получих наградата обор за трето класиране.
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    редактирано 13.11.2019
    Здравейте фермери,

    знае се за проблемът с неполучените награди от събитието Селски панаир. Екипът на играта работи по него. Както писах по-рано днес, когато имам малко повече информаци, ще Ви пиша отново.


    Поздрави,
    Ели
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Компенсацията е смехотворна- повече водорасли щяхме да вземем от "липсващите награди" спрямо споменатите в "компенсацията".
    Отделно, компенсациите са на 99% идентични с тази последната- хвърляне на прах в очите.  :(
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Вие шегувате ли се с тези компенсации ?? Какви първи и втори дни ? Аз не съм получила нито една лична награда, само наградите от отборното класиране на кооператива. А сума и ресурси изразходвах за да правя максимума точки.... Смешно е !!!
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    редактирано 14.11.2019
    Лично аз вярвам в нашите модери (критикувам ги често, но градивно, моля за извинение ;).
    Имам ВАЖЕН ВЪПРОС : 
    На предишния панаир пак бях на 3-то място(не че немога повече, но искам да остана в групата).
    Въпросът е: Какво ще получа -2 краварника? 1 краварник? 0 краварника?

    Post edited by Yorg (BG1) on
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    редактирано 14.11.2019
    Здравейте фермери,

    разбирам недоволството относно съдържанието на компенсацията. По всички сървъри е изразено това недоволство. Мога да Ви уверя, че всички модератори сме предали на екипа, оплакванията на играчите.

    @Yorg (BG1) не съм забравила за твоя въпрос, но когато имам повече информация, ще пиша отново.


    Поздрави,
    Ели

    Редакция:
    @Yorg (BG1) ще те помоля да пишеш до Поддръжката (с възможно най-много подробности за случилото се, ако имаш и снимки, които да им прикачиш) за да може да се провери какво се случва с акаунта ти. За съжаление, в момента няма как по друг начин да ти помогна.

    Post edited by ElleBelle (FormerMod) on
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    Защо получих компенсацията, която е предвидена за ниво 6-64? Фермата ми е ниво 140.
    Това вече е върха на некомпетентността - да се допускат грешки при поправката на предходната грешка.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Относно спряното обезщетение вчера, ще има друго:
    1. от спрения списък всички останали играчи ще получат най-малкия пакет компенсации
    2. междувременно определяме кой трябва да получи по-голям пакет компенсации
    3. изплащаме разликите между малкия пакет и по-големите пакети на засегнатите играчи

    Само не мога да потвърдя дали се е случило днес или е планирано за утре.
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    Привет фермери :)

    Аз мисля, че е безсмислена цялата тая работа :(
    ТЕ повредиха ПАНАИРА, а сега ни дават някакви ИЗМИСЛЕНИ ОБЕЗЩЕТЕНИЯ и трябва да се молим за действително спечеленото от нас.
    До кога така???
    Къде са ми Тропическите краварници, по 25 жетона за колелото на късмета и не помня вече още какво се полага за 3то място ....
     Разочароващо е и безнадеждно всеки път да си просим изработеното с труд.
    Ние сме горди и трудолюбиви фермери, а не  някакви мързеливи просяци.

    Поздрави на модерите за положения труд :)
  • 123Farmer (BG1)123Farmer (BG1) BG1 Публикации: 6
    Здравей Yorg и при мен се случи същото. Класирах се на трето място в сребърната лига и не ми се появи прозорец да си избера между тропически краварник или свинарник. Вчера получих пакета компенсация и все още се надявам,че свинарника ще ми се появи
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Не съм сигурна как стои въпросът с избираемите награди. Бих ви посъветвала да се обърнете към Поддръжка, като обясните изчерпателно какво всъщност ви липсва.
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    редактирано 15.11.2019
    Обичам Ели щото 3000 злато спечелих от загадките й. Знам че е нова в занаята и не исках да я тормозя-ОБИЧАМ Я :)
    Freyja  ти си стара пушка и би трябвало да знаеш, че поддръжката се занимава с изключенията, а не с гафовете на разработчиците.
    проблемът е системен и не касае поддръжката
    За незнещите, с приоритет са модерите пред поддръжката
    Пращат ме за зелен хайвер и в 9та глуха
    С уважение към Фрея -Дядо Младен Йоргов
    Post edited by Yorg (BG1) on
  • 123Farmer (BG1)123Farmer (BG1) BG1 Публикации: 6
    Здравей Freyja, писах на поддръжка още същия ден и още нямам отговор. Вече започвам да си мисля, че изобщо няма да си получа наградата за класиране на трето място. Преди всичко играя, за да се забавлявам.Следващия път ще се замисля дали да играя селския панаир
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Yorg (BG1) каза:
    Обичам Ели щото 3000 злато спечелих от загадките й. Знам че е нова в занаята и не исках да я тормозя-ОБИЧАМ Я :)
    Freyja  ти си стара пушка и би трябвало да знаеш, че поддръжката се занимава с изключенията, а не с гафовете на разработчиците.
    проблемът е системен и не касае поддръжката
    За незнещите, с приоритет са модерите пред поддръжката
    Пращат ме за зелен хайвер и в 9та глуха
    С уважение към Фрея -Дядо Младен Йоргов
    Категорично не схванах "посланието" на този пост. Може би очакваш от "модерите" да ти възстановят загубеното? Или си мислиш, че са дали твоята награда на някоя от нас? Или просто си търсиш оправдание да не пишеш на Поддръжка?
    Ще се радвам, ако обясниш думите си.

    123Farmer (BG1) каза:
    Здравей Freyja, писах на поддръжка още същия ден и още нямам отговор. Вече започвам да си мисля, че изобщо няма да си получа наградата за класиране на трето място. Преди всичко играя, за да се забавлявам.Следващия път ще се замисля дали да играя селския панаир
    Здравей.
    Тъй като проблемите в играта в момента са много, значи и тикетите към Поддръжка също са много. Ще мине известно време, но със сигурност ще обърнат внимание на всеки, свързал се с тях. Малко търпение трябва само. :)
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    редактирано 17.11.2019
    Е, Благодарен съм за поканата, да обясня  Фрея :)
    Знам че не сте всемогъщи- вие модерите.
    но знам че и вие катози скто и поддръжката има имате достъп до РАЗРАБОТВАЩИТЕ.
    ТЕ, предполагат че ние ще споделяме с вас и затова ви  дават права на прякавръзка.
    Поддръжката би следвало да се занимава с изключенията 9с индивидуални проблеми).

    АМА ТО МАЙ ВЕЧЕ НИКОЙ НЕ ЗНАЕ КАКВИ ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ ИМА ТУК>

    В този смисъл разбирам колко са ми погрешни разбиранията ( РЕАЛНОСТТА Е ДРУГА)
    и смирено , горещо  ...... моля за извинение нашите модери.
    Признавам, че живеех с моите представи, но вдянах най-сетне, че трябва да живеем в реалността.


    Дано ти е достатъчно - аз наистина си мислех, че в тая игра има правила, СЪЖАЛЯВАМ мила :))))

    май мн сложно стана, та со кратце:
    Представях си че за общите проблеми трябва да разговаряме с модерите и вие директно с разработващите,, а за изключенията ние да си говорим с поддръжката и те ако не успеят да решат проблема да занимават разработващите






    Моля, не прави двупостия, а използвай опцията за редактиране на коментар.
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Когато само двама играчи докладват за проблем, той се класифицира като индивидуален. И като такъв, следва играчът персонално да се обърне към Поддръжка.
    Не виждам нищо неразбираемо в това.
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравейте фермери,

    малко повече информация относно компенсацията за липсващите награди, можете да намерите ТУК.


    Поздрави,
    Ели
  • edi (BG1)edi (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 29.06.2020
    Привет от еди
    При мен се оказва същия проблем с избраните награди. Спечелил съм около 10 призови места в различните игри от бронзова до платинена а имам само 2 в търговския център. Дали ще мога да си ги получа *************







    Във форума се пише на кирилица. Моля, използвай я. В противен случай постовете ти ще бъдат изтривани!
    Post edited by Freyja on
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    В този случай трябва да се обърнете към Поддръжка, само те могат да извършат проверка, тикетът трябва да е написан на един от посочените във формата езици, ако е на български език ще бъде отхвърлен.
    Моля, редактирайте си поста, в българския форум се пише само на кирилица!
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте! 
    Цял ден не можем да играем цялата кооперация. Ако пусне някой предизвикателство, то същото не е активно за останалите участници, само и единствено за този, който го е пуснал. Е как да играем при това положение...или трябва да се откажем от този панаир? /което няма да честно спрямо нас/. Цял ден си е чиста загуба на време. Очакваме реакция за отстраняване на проблема.
    Благодарим предварително!
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Проблемът е докладван за проверка, ще Ви уведомя за резултатите.
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте отново! ...пак с проблем за жалост :(
    Защо след като окончателната награда в панаира е над 201 хил. ми отчита в класацията 94/5 хил.?  Над 259 хил. - отчетени малко над 170 хил....и това е за всяко предизвикателство. Е питам аз, на половина ли ще получаваме за труда си? Това ли е вече модерно в тази игра?  

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл