Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Проблеми

Обърнете внимание малко на играта защо се бъгва постоянноОтказвате хората да играят по този начин Играта е за удоволствие а не за ядове и нерви Всичко ни е по български
«1

Коментари

  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравей @kosturkova61 (BG1),

    ще те помоля да уточниш какви проблеми срещаш, за да може да ти дадем съвет или да ги докладваме на екипа. 
    Тук, във форума, няма членове на екипа, а само модератори, които са играчи, както и играчи, които могат да помогнат с някой и друг съвет.
    Имай предвид, че програмистите на играта постоянно я оптимизират и отстраняват някакви бъгове, за да може играчите да играят спокойно.
    Съжалявам, че изпитваш трудности докато играеш, но няма как да ти помогнем, ако не конкретизираш проблемите.


    Поздрави,
    Ели
  • teodora val4eva (BG1)teodora val4eva (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте имам проблем с бутона за игра на цял екран,първо когато играя не можех да изключа функцията за цял екран но сега вече бутона изобщо не работи и нито отваря нито затваря цял екран,моля да ми помогнете така не мога да играя.Приятен ден!
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравей @teodora val4eva (BG1),

    знае за проблемът с играта на цял екран и екипът на играта работи по отстраняването му.
    За сега може да се използва опцията с F11 от клавиатурата, за да играеш на цял екран.


    Поздрави,
    Ели
  • irina3 (BG1)irina3 (BG1) BG1 Публикации: 1
    редактирано 04.09.2019
    Здравейте!  Проблем с щастието в Основна ферма? Сама ли да се притеснявам и ядосвам,или да се чувствам част от група?:)
    Post edited by irina3 (BG1) on
  • Сис9 (BG1)Сис9 (BG1) BG1 Публикации: 8
    редактирано 04.09.2019
    Здравейте, имам проблем с щастието във фермите с построен жилищен блок. Рязко падна след актуализацията без видима причина.
  • Ваня. (BG1)Ваня. (BG1) BG1 Публикации: 21
    Привет и от мен! И аз със същия проблем-удовлетворението в основната ферма рязко падна след днешната актуализация. Във фермата има построен жилищенн блок.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Екипът знае за проблема и се надяваме, че утре ще има решение.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Оказва се, че проблемът с щастието НЕ е бъг. Оправена е грешка, която е влияела на производствените разходи и щастието на фермата в полза на играчите. Преди актуализацията къщите в жилищния блок не са се отчитали при калкулирането на щастието. Сега, когато се отчитат, производствените разходи се увеличават до нивото, което трябва да бъде. Разбираемо е, че играчите не са доволни от това, но всичко, което е направено, е било поправяне на грешка.
  • Сис9 (BG1)Сис9 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Здравейте, за мен няма логика в този отговор. Построяването на блока взема само   -20 щастие, а къщите са си били във фермата и преди построяването и само са преместени. Според мен не следва производствените разходи да се калкулират втори път, а това очевидно се случва, щом щастието пада толкова много. Надявам се някой да сметне и оправи грешката.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Ами няма как да е така, защото при положение, че не съм построявал нови къщи, няма защо да ми пада щастието!
    Просто вкарваш къщи в блока! Не съм махал декорации, не съм строил нови къщи, за да падне. Абсолютно трябва да е някаква грешка и нека се провери, защото това не е нормално. Все едно да преместя една къща от единия край на фермата в другият край и да ми отчете 2 пъти намаляне на щастието.. моля, репортнете случая, защото това определено не е нормално и нека проверят, за да се уверят, че нещо, някъде са сбъркали!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    По време на бъга някои играчи са видели, че имат голямо щастие, затова решават да построят нови къщи. Когато бъгът беше решен, щастието спадна. Това е едното обяснение.
    При тях щастието е правилно изчислено и те просто трябва да разрушат къщи или да добавят декорации.
    А при всички останали - когато поставят къщи в блока, щастието от къщите се е броило за 0, вместо -220 за 8 ниво къща. Така те „спечелиха“ Точки щастие за това време. Но когато сте около 90%, 220 Точки щастие не се отразяват толкова много и курсорът не се движи, така че не обръщате внимание. Това е другото официално обяснение за проблема.
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Защо тогава, ако е бъг щастието ми е спаднало не само в основната, но и във всички останали ферми? Само там имам 1 блок с 4 къщи вътре.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Защо тогава, ако е бъг щастието ми е спаднало не само в основната, но и във всички останали ферми? Само там имам 1 блок с 4 къщи вътре.
    Здравей.
    Моля, обърни се към Поддръжка, тъй като аз докладвах, но в момента няма кой да прочете сигнала ми.
  • iviwakata888 (BG1)iviwakata888 (BG1) BG1 Публикации: 1
    Колелото на късмета се е бъгнало.Взема жетони, но не се върти.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ако обновиш станицата на играта, ще се оправи.
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравеите! Пиша от името на моя съотборничка, която не е регистрирана във форума, а има проблем. Вчера в режим на пренареждане си е прибрала всички декорации, а после не може да ги постави отново във фермара. При опит се показва съобщение “Редакторът е в лоша позиция. Error-Code>13 Timestamp1572962188 Zone19 PID 497458 Какво означава това и какво е евентуално решението. МОЛЯ за бърза реакция тъй, като щастието и е изключително ниско, а това не е добре за бюджета :)
    Благодаря предварително!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Първо - не е нужна регистрация, за да влезе играч във форума.
    После - добре ще е да научим името на играча, за да помолим някой да погледне и да помогне.
    Съжалявам, но по-бърза и по-адекватна реакция от тази, не мога да предложа. ;)
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Играчът е tamarra и проблемът все още е налице.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Предадох за проблема и помолих за помощ.
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Благодаря ти!  :)  М/у другото, вчера я посъветвах /не знам дали е правилно/ да се опита да сложи всички декорации, които е махнала с режима и след това да слага други от хранилището, защото явно местата им са запазени и за това дава грешка...т.е. иска си първите. Лошото в случая е, че тя не помни кои е махнала в режим. Днес цял ден с това се е занимавала и явно е проработил този начин, но все още дава грешка. Има още 2 или 3 свободни места, но не позволява да се сложат други декорации
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Знам, че се е случвало и с други играчи, но обикновено с къщи, а не с декорации. Надявам се, че днес ще има развитие по проблема.
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38

    Проблемът още не е решен. Освен декорация, къща също не дава да се построи. Има ли изобщо вероятност да се оправи това?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Може ли да проверите, използвайки режима на подредба, дали някъде няма някоя "скрита" сграда, която да причинява тези проблеми. Защото Комюнити мениджър е погледнал фермата и не е видял нищо нередно.
    Също так ще се радвам ако направите екранна снимка на грешката, която дава, когато се опитва да построи къща.
  • spensio (BG1)spensio (BG1) BG1 Публикации: 10
    как стана така че от ниво на развъждане 2 конят ми падна на 1
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте!
    Вече 4-ти ден над големите ми паткарници има някакви анимирани прозорчета /достатъчно големи/. Мислех, че е следствие на проблеми с интернета, но не е така. Ще помоля, ако е технически проблем или бъг нека бъде отстранен възможно най-бързо. Много е досадно и изнервящо.
    Благодаря предварително. :)
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Здравейте, ако е възможно, пратете ми екранна снимка на тези анимирани прозорчета и пояснете, реално пречат ли на игрита или е само визуален проблем.

  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Здравей @Moni66 (BG1) , изпратих ти лично съобщение, за да уточним час за проверка
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте! Ето, че пак се включвам с проблем , :) а той се състои в това, че след днешната актуализация не мога да обера 2 ливади на приятелството. При опит да го сторя ми дава съобщение да продам опр. брой периферни, но и 2-та бутона не функционират /продажба - обмяна/ и на практика не мога да използвам ливадите. Опитала съм всичко, но не помага. За това моля за съдействие.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Екипът е наясно с проблема, вероятно в следващите дни ще бъде направен хотфикс за отстраняването му. За момента - напишете в диалоговия прозорец за продажба ръчно количеството, което искате да продадете.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл