Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14249

Коментари

  • cvet66 (BG1)cvet66 (BG1) BG1 Публикации: 14
    здравейте това е класацията на фермерска лига без други играчи 
  • koh (BG1)koh (BG1) BG1 Публикации: 1
    Хора това не е редно, Моля .някой да им сигнализира.иначе няма смисъл от тази игра
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    Ние си пишем, медалите ги раздадоха снощи .....
  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 06.10.2019
    аз им писах даже в туитър, но ни вопъл, ни стон. медалите раздадени неправомерно. тая сутрин коригирали нещо си ама пак неправилна класацията.  абе типично лумпенска история..... та кой ще каже кога ще оправят кочината накрая, че ме карате да използвам обидни думи.
  • Дани99 (BG1)Дани99 (BG1) BG1 Публикации: 6
    Здравейте, първият в класацията имаше тези точки още след първия час след започване на събитието, което практически не е възможно. Днес все още не е коригирано?!

    https://prnt.sc/pfi660
  • van4o (BG1)van4o (BG1) BG1 Публикации: 8
    Вместо злaтен имaм бронзов медaл от снощи. Двaмaтa без точки обaче явно имaт.
  • van4o (BG1)van4o (BG1) BG1 Публикации: 8
    В тaя игрa нямa рaботещи хорa явно щом никои нищо не обяснявa кaкво стaвa.
  • ivaylo-bg (BG1)ivaylo-bg (BG1) BG1 Публикации: 10
    моля да се вземат мерки на фермерска лига при нас човека който е на първо място тия точки директно като почна фунията , на едни им дава медал , а ние ще вземем по нисък заради един който не е почнал . 
  • ivaylo-bg (BG1)ivaylo-bg (BG1) BG1 Публикации: 10
    от снощи играча който не са му занулени точки е Snejad и изобщо и не почва тези които сме почнали нямаме шанс , ако не почне . 
  • ivaylo-bg (BG1)ivaylo-bg (BG1) BG1 Публикации: 10
    Моля , да не се начислява втори златен медал на Snejad резултата и стои ненулиран и е от началото на фунията и отново ще и начисли златен другите се борим , а някой който не почва получава директно . 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Знаете много добре, че през уикенда никой от ГГС не работи. Проблемите са по всички сървъри, не само на нашия. Докладвани са и днес вероятно ще има някаква реакция на случилото се.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Ето и отговора на проблема:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/197751/announcement-regarding-the-division-ranking-in-the-fl-after-the-downtime-on-05-10-2019#latest

    Накратко- нищо няма да се направи, няма да има и компенсация...
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    preslav94 (BG1) каза:
    Ето и отговора на проблема:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/197751/announcement-regarding-the-division-ranking-in-the-fl-after-the-downtime-on-05-10-2019#latest

    Накратко- нищо няма да се направи, няма да има и компенсация...
    Изненадан ли си?!? Аз не.
    Ще направят нещо само ако всички спрат да играят :)
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    има пуснат селски панаир но не става да се активира предизвикателство има ли и други отбори по същия начин .
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    редактирано 09.10.2019

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @Rumi88 (BG1).
    Само при теб ли е така или и при други? И опита ли с почистване на кеш и бисквитки или смяна на браузъра?
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравей след третия път се оправи награградите са изцяло по нов начин 120 като се борим всички . 
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    И пак бъгове, бъгове, до безкрай :)
    И този панаир е бъгав, получаваме спечелените награди само частично, уж са спечелени, а ги няма повечето, защо ли не съм учудена :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Знам, че се повтарям и че това не ви успокоява, но проблемът е докладван и се разследва. Най-общо казано, ако не сте на линия в момента на раздаване на наградите, награди няма.
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    Freyja каза:
    Знам, че се повтарям и че това не ви успокоява, но проблемът е докладван и се разследва. Най-общо казано, ако не сте на линия в момента на раздаване на наградите, награди няма.
    И като съм на линия не ми дава наградите, а точките от това, което събирам за панаира ги отчита само от време на време. Та, най-общо казано, мен в събитието "панаир" не са ме включили.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Tes (BG1) каза:
    Freyja каза:
    Знам, че се повтарям и че това не ви успокоява, но проблемът е докладван и се разследва. Най-общо казано, ако не сте на линия в момента на раздаване на наградите, награди няма.
    И като съм на линия не ми дава наградите, а точките от това, което събирам за панаира ги отчита само от време на време. Та, най-общо казано, мен в събитието "панаир" не са ме включили.
    Съжалявам... Ще обновя доклада с грешките.
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Искам да запитам има ли проблем с влизането в играта, или е само при мен ?
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Не не е само при теб
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Благодаря ти ! Значи ще чакаме да реагират по-бързо на проблема....
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Вече е пуснат сървъра, Но остава въпроса "защо ни спряха" ?
  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    Здравейте. При приключване на събитието "Октобърфест" много играчи от отбор "мими" вместо избраната ливада на приятелството получиха награда - декорация. Не знам дали и другите отбори имат този проблем. Ще пиша и на поддръжката и дано си получим очакваната награда, а не някаква ненужна декорация.
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    И ПРИ НАС Е ТАКА ,НЕ ПОЛУЧИХМЕ ЛИВАДАТА,
  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    Извинявам се за допуснатата грешка - получихме украса за бадемова градина, а не ливада на приятелството.
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ,ВСИЧКО ДРУГО НО НЕ И ТОВА КОЕТО СМЕ ИЗБРАЛИ.В КРАЙНА СМЕТКА ИЗЛИЗА ЧЕ СИ ПРАВЯТ КАКВОТО ИМ СКИМНЕ И МАЙ ЩЕ СИ Я ИГРАЯТ САМИ ТАЯ ИГРА,
    А И КАКТО ВИЖДАМ И НАШИТЕ АДМИНИ НЕ ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ  И ДА ДАДАТ НЯКАКВО ПОЯСНЕНИЕ
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    алба (BG1) каза:
    НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ,ВСИЧКО ДРУГО НО НЕ И ТОВА КОЕТО СМЕ ИЗБРАЛИ.В КРАЙНА СМЕТКА ИЗЛИЗА ЧЕ СИ ПРАВЯТ КАКВОТО ИМ СКИМНЕ И МАЙ ЩЕ СИ Я ИГРАЯТ САМИ ТАЯ ИГРА,
    А И КАКТО ВИЖДАМ И НАШИТЕ АДМИНИ НЕ ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ  И ДА ДАДАТ НЯКАКВО ПОЯСНЕНИЕ

    Здравейте.
    Наистина за последен път се извинявам, че не живеем  играта и форума и че с цялата си наглост работим.
    Ако ще ви успокои - проблемът е докладван. Отговор все още няма.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл