Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Светът на сънищата на Теса

В международния сървър са пуснали "Светът на сънищата на Теса". Обещаващо е . Но не мога да вляза  в сънищата - изхвърля ме от играта и не ме допуска, докато не изляза и вляза по "нормалния" начин.
Искам да науча повече

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Отговор ✓
    Добро утро
    В момента там се тества ново събитие. За съжаление все още няма никаква официална информация за него, която да споделя с вас.
  • rumm4eto (BG1)rumm4eto (BG1) BG1 Публикации: 3
    Отговор ✓
    Еха, "Светът на сънищата" е чудесен! Много ми харесва! Имахме нужда от нещо различно. Благодаря! <3
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Моля, използвайте тази тема за вашите мнения и впечатления от новото събитие.
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    Какво разбрах досега :smile:
    1/ Златото и диамантите в края на събитието ще се прехвърлят в основната ферма- така че ги харчете пестеливо
    2/тук също трябва от настройката за инфо за злато да се ограничи, иначе го гълта без да пита
    3/ Двойно повече пари се получават от пазара и човечетата на пътечката отколкото директна продажба
  • AstralGirl (BG1)AstralGirl (BG1) BG1 Публикации: 12
    Може би трябваше тук да си задам въпроса. Например тематичните сгради, които купиваме във сънната ферма могат ли да се прехвърлят в основната? 
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    не ! 
    само златото и диамантите  , НЕИЗХАРЧЕНИТЕ
  • AstralGirl (BG1)AstralGirl (BG1) BG1 Публикации: 12
    Yorg (BG1) каза:
    не ! 
    само златото и диамантите  , НЕИЗХАРЧЕНИТЕ
    Благодаря за отговора. Иии жалко, исках да си запазя големия краварник... 
  • AstralGirl (BG1)AstralGirl (BG1) BG1 Публикации: 12
    Иии още един въпрос, ако напусна съвместната си игра, ще загубя ли прогреса си в  сънната ферма?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 02.10.2019
    Добро утро.
    Ще се запазят диамантите и само златото, което сте закупили и не сте изхарчили по време на събитието.

    Това събитие не е коопераитвно, така че не би трябвало да има проблем при напускане на съвместна игра.
    Post edited by Freyja on
  • Ваня. (BG1)Ваня. (BG1) BG1 Публикации: 21
    Диамантите ще се запазят независимо от това, дали е закупувано злато, а златото -само ако сме закупили  злато. Правилно ли съм разбрала?
  • rosi79 (BG1)rosi79 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Здравейте, не успявам паралелно да играя и с постоянните ферми и със сънната ферма. Може ли малко помощ

  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    Нека съживя мъртвилото (докато Ели ..- с уважение към нея :), наистина !)
    http://prntscr.com/pdy3h2
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Бел (BG1) каза:
    Диамантите ще се запазят независимо от това, дали е закупувано злато, а златото -само ако сме закупили  злато. Правилно ли съм разбрала?
    Точно така.

    rosi79 (BG1) каза:
    Здравейте, не успявам паралелно да играя и с постоянните ферми и със сънната ферма. Може ли малко помощ

    Здравей.
    Не разбрах каква точно помощ очакваш.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 02.10.2019
    Yorg (BG1) каза:
    Нека съживя мъртвилото (докато Ели ..- с уважение към нея :), наистина !)
    http://prntscr.com/pdy3h2
    Здравей.
    Никой няма да се разсърди, ако след като си открил информация, я споделяш тук. Дори и модераторите. :) Само би било хубаво да я публикуваш или като снимка, която се вижда, без да трябва да я отваряш специално, или като текст.

    Иначе - благодарности за помощта. :)
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    и аз благодаря !
    ще  се молим
    Freyja 
    да помогне, докато Ели е в затруднение да направим страница . Лично аз ще дам всичко от мен
  • plradeva (BG1)plradeva (BG1) BG1 Публикации: 1
    не ми зарежда новата ферма ? какво да направя?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Моля, опитай да почистиш кеша и бисквитките, рестартирай браузъра и опитай отново.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Yorg (BG1) каза:
    и аз благодаря !
    ще  се молим
    Freyja 
    да помогне, докато Ели е в затруднение да направим страница . Лично аз ще дам всичко от мен
    Не е нужно да чакате модераторите да направят нещо. СЪвсем спокойно можете и вие да отворите нова тема. И без това го правите за всякакви глупости, нищо не пречи някой да свърши и нещо полезно.
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    С риск да ме забраниш !!!!
    Много мислих дали на лични да ти отговоря,но след като тук си го писала- тук ще ти е отговора .
    Без думи останах, МИЛА ( от толкова вежлив отговор)! Друг едва ли е получил толкова учтиво обръщение (вие) . 
    Не е спам !!!! Най обикновен отговор е, на точното место.

    С уважение: Щастлив дядо Младен и на едноседмична внучка ( за тези , които ме знаят)

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    С риск да се обидиш.
    Всички вие май честичко забравяте, че модераторите не живеят във форума. Че си имаме истинска работа, с която се издържаме, семейства, които да обгрижваме и личен живот, който да съвместяваме с доброволния си труд тук, във форума. И като попрекалите с критиките си към нас и претенциите, ами извинявам се, ама и ние се обиждаме. Така че... каквото почукало, такова се обадило.
    С уважение: една патка, която е видяла от вас всичко друго, но не и уважение.
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    Извинявам се за присъщата на старците деменция и в опит за частична реабилитация ще споделя :

    Броят на диамантите непрестанно варира и е компилация от спечелените диаманти и мястото в класацията и в края на всяка седмица ще се знае колко точно диаманти ще се прехвърлят в края на събитието към основната ферма (сума от 4-те седмици).

     Поздрави ;)


  • Mishocite (BG1)Mishocite (BG1) BG1 Публикации: 8
    В международния сървър са пуснали "Светът на сънищата на Теса". Обещаващо е . Но не мога да вляза  в сънищата - изхвърля ме от играта и не ме допуска, докато не изляза и вляза по "нормалния" начин.
    Искам да науча повече
    Аз също не мога да вляза в "Сънищата".
    Как се случват нещата? й е нормалния начин? Моля, помогнете.

  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    От две места може да се влезе
    http://prntscr.com/pflfvf
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Mishocite (BG1) каза:
    В международния сървър са пуснали "Светът на сънищата на Теса". Обещаващо е . Но не мога да вляза  в сънищата - изхвърля ме от играта и не ме допуска, докато не изляза и вляза по "нормалния" начин.
    Искам да науча повече
    Аз също не мога да вляза в "Сънищата".
    Как се случват нещата? й е нормалния начин? Моля, помогнете.

    Част от играчите от всички сървъри наистина не могат да отварят събитието. Единственото решение, което е открито досега, е употребата на Safari браузър. Екипът на играта все още не може да открие защо не можете да стартирате събитието.
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    Freyja каза:
    Mishocite (BG1) каза:
    В международния сървър са пуснали "Светът на сънищата на Теса". Обещаващо е . Но не мога да вляза  в сънищата - изхвърля ме от играта и не ме допуска, докато не изляза и вляза по "нормалния" начин.
    Искам да науча повече
    Аз също не мога да вляза в "Сънищата".
    Как се случват нещата? й е нормалния начин? Моля, помогнете.

    Част от играчите от всички сървъри наистина не могат да отварят събитието. Единственото решение, което е открито досега, е употребата на Safari браузър. Екипът на играта все още не може да открие защо не можете да стартирате събитието.
    Играя предимно на иос среда и съответно сафари, там проблем със света на Теса нямам, когато пусна света на Теса на уиндоус среда непрекъснато получавам съобщение, че програмата е несъвместима с уиндоус :)
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    Утре ли ще приключи светът на сънищата? Само две седмици ли ще е този път?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Привет.
    Две седмици ще е, да.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл