Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

123

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    drazko (BG1) каза:
    Здравейте, аз също не можех да вляза тази сутрин. Но се сетих че Операта има вградена VPN (виртуална частна мрежа). Включих я и сега съм в играта.

    Използването на VPN по принцип е в разрез с правилата на играта, но при екстремни ситуации може да се използва.
    Пак съм аз, след поредния  изнервящ опит за влизане.. не знам.. колко хора трябва да пишат, за да се реагира? Извинявам се за острия тон, но това вече на нищо не прилича.. Жалко за хубавата игра, направо я съсипаха!
    Проблемът е докладван (отново), но през уикенда няма кой да реагира.

    И знам, че ставам досадна, но пак ще попитам - почистихте ли кеша и бисквитките, преди да отворите отново играта?
  • pavlina83 (BG1)pavlina83 (BG1) BG1 Публикации: 8
     Не мога да разбера защо се пускат нови неща, а не се погрижат за бъговете! Ами три седмици станаха вече!  И, да, чистя си кошове, курабии и подобни. 
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    dereza (BG1) каза:
    Опитайте с браузъра Comodo Dragon. При мен само с него се получава.
    След като днес отново не ме пусна през Google Chrome инсталирах Comodo Dragon. Получи се :) Благодаря. Надявам се скоро да оправят проблема. 
  • nadence (BG1)nadence (BG1) BG1 Публикации: 14
    И АЗ СЕ НАДЯВАМ ПРОБЛЕМА ДА СЕ РЕШИ СКОРО, ЦЯЛ ДЕН НЕ МИ ЗАРЕЖДА ИГРАТА.
  • милена1 (BG1)милена1 (BG1) BG1 Публикации: 4
    И при мен го има проблема,не съм играла цял ден.По никакъв начин не мога да вляза.
  • snejiii1 (BG1)snejiii1 (BG1) BG1 Публикации: 6
    И при мен проблема отново е на лице! 
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Много якооо...отново не може да се влезе в играта...това май е новата им разработка кой ще получи достъп до играта:))))Честито на успелите а на другите ...знаете рецептата...опит за влизане до пълна изнемога...Те не ни обръщат внимание през седмицата та какво остава за почивните дни...иначе си пускат събитийца...пускат рекламки за закупуване на пакети злато....ми да купим...ама първо трябва да влезем...
    Хубава Неделя от мен:))
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро на всички.
    Тъй като подготвям подробен доклад за проблемите с вход в играта, искам да помоля всеки един от вас за малко повече подробности. А именно какво се случва, когато опитате да влезете в играта:
    1. Просрочено време - След безкрайното показване на синия екран за зареждане се появява грешка при изчакване
    2. Играта не се зарежда - Безкрайно показване на синия екран за зареждане
    3. Играта се зарежда - Можете да достигнете до страницата за вход, но не можете да видите фермите си
    4. Играта е бавна - Можете да се впишете, но играта има лагове
    5. Друго - Моля опишете с подробности

    Когато играчите променят своя IP адрес, те могат да достигнат до страницата за вход и да влязат в играта. Би било хубаво, ако можете да ми кажете дали променящият се IP адрес е проработил или не.

  • nadence (BG1)nadence (BG1) BG1 Публикации: 14
    За вички които не могат да влязат използвайте

    Comodo IceDragon Browser


  • милена1 (BG1)милена1 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Много якооо...отново не може да се влезе в играта...това май е новата им разработка кой ще получи достъп до играта:))))Честито на успелите а на другите ...знаете рецептата...опит за влизане до пълна изнемога...Те не ни обръщат внимание през седмицата та какво остава за почивните дни...иначе си пускат събитийца...пускат рекламки за закупуване на пакети злато....ми да купим...ама първо трябва да влезем...
    Хубава Неделя от мен:))

  • GirlMeri_1976 (BG1)GirlMeri_1976 (BG1) BG1 Публикации: 1
    От 2 дена се опитвам да вляза в играта и чак днес успях.А сега се оказа че немога да прибера реколтата
    и да се включвам в мисиите.Това се случва вече за трети път в рамките на 1 седмица.
  • Zlatka Obaid (BG1)Zlatka Obaid (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 12.05.2019
    От три дни немога да влезна в играта!!! Вчера ме допусна за 10 минути като не ми зареждаше конфигурациите и след това ме изхвърли. На 154 ниво съм, играем на селския панаир и сме в платинена лига. Бяхме на 1 място!!!! Някой може ли да ми каже какво се случва, защото преди малко се опитах да влезна и ме пусна но, излиза че съм на 1 ниво и след това ме изхвърли. Някой от админите може ли да ми каже какво се случва и как ще ни компенсирате за този огромен бъг, при положение че сме изразходвали огромен ресурс и злато. Държа да получа обяснение!!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте @GirlMeri_1976 (BG1) и @Zlatka Obaid (BG1)
    Преместих постовете ви в темата, в която има най-много информация за настоящия проблем. Както е видно от постовете по-горе, аз също чакам за повече подробности, които да предам на Комюнити мениджъра, заел се с проблема. Но тъй като досега никой не си направи труда да помогне, не виждам аз какво бих могла да направя повече от направеното до момента. Съжалявам.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Здравей Freyja това което се случва при мен е при опит да се зареди играта не се появява син екран а след дълго и мъчително като "раждане " аха да се зареди и изписва просрочено време и невъзможност за зареждане на страницата...това е.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей Freyja това което се случва при мен е при опит да се зареди играта не се появява син екран а след дълго и мъчително като "раждане " аха да се зареди и изписва просрочено време и невъзможност за зареждане на страницата...това е.
    Благодаря. :)
  • Диана78 (BG1)Диана78 (BG1) BG1 Публикации: 18
    редактирано 13.05.2019
    Здравейте! И при мен го има същия проблем. Въобще не мога да стигна до синята страница. Самата страница или сайт на играта не ми зарежда. Пробвах всички възможни браузъри. Изписва ми просрочено време и това е. Моля за помощ! От друго IP няма проблем, входът е без проблем. Опитах да заредя друга игра на Goodgamestudios, няма проблем там, зарежда ми страницата, само Биг Фарм не може.
    Post edited by Диана78 (BG1) on
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    Freyja каза:
    Здравейте.
    drazko (BG1) каза:
    Здравейте, аз също не можех да вляза тази сутрин. Но се сетих че Операта има вградена VPN (виртуална частна мрежа). Включих я и сега съм в играта.

    Използването на VPN по принцип е в разрез с правилата на играта, но при екстремни ситуации може да се използва.


    VPN е мрежова технология, която създава защитена връзка към мрежа, през обществена такава или през частна мрежа, собственост на интернет доставчик и единственото, което прави е да осигури надеждно защитена връзка на потребителя. Та, защо да е в разрез с правилата на играта?
  • bebenceto01 (BG1)bebenceto01 (BG1) BG1 Публикации: 7
    редактирано 13.05.2019
    Здравей Freyja,  при опит да вляза през хром, опера, пуфин и екслорер резултата е един и същ: Бял екран с надпис, че биг фарм не отговаря твърде дълго време. След дълго и проточено сваляне на браузъри ( на които вече не помня имената) попаднах на Comodo Dragon и успях да вляза, само че тук играта е бавна и ми забива постоянно. 
    Кеша и бисквитките ги чистя всеки ден, а от както имам проблем с влизането и по 3 пъти на ден.
    опитвам да влизам от различни компютри, демек IP адресите са резлични, да не говорим че интернета вкъщи ми е мобилен и съм 100 % сигурна, че като го рестартирам си сменя адресите
    Post edited by bebenceto01 (BG1) on
  • pankovska (BG1)pankovska (BG1) BG1 Публикации: 5
    Същият проблем както при бебенцето
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Много благодарим за подробностите при описанието на проблемите с връзката. Надлежно описани са и предадени на екипа.
  • manowar23 (BG1)manowar23 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Хора от 2 седмици на сам не мога да влизам ако вляза нищо не зарежда нета ми е на макс бисквитки чистих и нищо кво става от едно 7-8 години я игррая и ме карате да се откажа какво правим ?!!
  • iliana6969 (BG1)iliana6969 (BG1) BG1 Публикации: 0
    редактирано 13.05.2019
    От 2 дена не мога да влезна в играта http://prntscr.com/no5msq ,някой може ли да ми каже как да го направя?Благодаря предварително.Big Farm.
  • manowar23 (BG1)manowar23 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Споко вече 2-ра седмица пиша и чакам някой да направи нещо но уви.
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    редактирано 14.05.2019
    Здравейте,

    предадено е на екипа и чакаме някакво решение. Когато имаме повече информация, ще я споделим с Вас.
    За сега може да Ви посъветваме само да:
    1. Изчистите cache и cookies
    2. Рестартирате рутера си
    3. Заредите играта в private/incognito прозорец
    4. Да опитате да влезнете в играта през този линк: http://bigfarm.goodgamestudio.com/ 

    Надявам се след изпълнението на тези стъпки да успеете да влезнете в играта.


    Поздрави,
    Ели
  • Ваня. (BG1)Ваня. (BG1) BG1 Публикации: 21
    Здравейте, Ели,
    Опитах предложените от Вас начини за вход в играта, но резултатът е все същият: IP адресът на сървъра не може  да бъде намерен.
    Този проблем продължава твърде дълго, надявам се да бъде разрешен възможно най-скоро.

  • Zlatka Obaid (BG1)Zlatka Obaid (BG1) BG1 Публикации: 6
    Вече наистина съм вбесена на макс!!! Това минава всякакви граници!!!! През 2016 г. по този начин ми изчезна фермата, тогава бях на ниво 80 -- прежалих я и почнах от нулата. Сега съм на 155 ниво и отново се мъчите да ме откажете, но този път ще успеете!!! От както почна селския панаир 3 дни немога да си влезна във фермата през който и да е браузер, сизключение на първия ден!! Кооперацията ни беше на 1 място в платинената лига!!!! Само един играч нямаше проблем с влизането !!! През хрома  когато ме допусне ме връща на 1 ниво - това как ви се струва - нормално ли е?!  Днес успях да влезна 15 минути преди да свърши селския панаир, кооперацията ни беше на 3 място. Това някак си го преглътнах, но да не си получа и наградите, вече ми идва в повече!!! Искам да получа смисленни отговори за всичко случващо се тук!!!! Много сме удобни когато купуваме и харчим злато и ресурси, но  иначе никой не обръща внимание на проблемите!!!! Чакам отговори и КОМПЕНСАЦИИ!!!!!! 
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравейте,

    екипът на играта качи преди малко един фикс, който може или не да помогне за проблемът с логването в играта. Ще Ви помоля да опитате да си влезнете в акаунтите и ако отново имате проблеми, да пишете в тази тема, като подробно обясните какво се случва. Колкото повече информация предоставим на екипа за дадения проблем, толкова по-бързо ще могат да намерят решение.

    @Zlatka Obaid (BG1) предадено е на екипа за проблема с липсващите наградите, след края на Селския панаир. Тъй като проблемът не е при всеки играч, бих те посъветвала да пишеш и на поддръжката, за всеки случай.


    Поздрави,
    Ели
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте и от мен.
    Тази сутрин и аз бях включена в дългия списък с неможещи да влязат в играта. Сега като се прибрах, този проблем го няма.
    Така че искам да помоля всички, които досега не можеха да влязат, да споделят дали има промяна след фикса, пуснат днес. 
    Припомням, че е препоръчително да чистим кеш и бисквитки след всеки фикс и всяка актуализация. :)
  • Диана78 (BG1)Диана78 (BG1) BG1 Публикации: 18
    Аз, тази сутрин, влязох в играта без проблем и всичко си работи много добре. :smile:
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Аз, тази сутрин, влязох в играта без проблем и всичко си работи много добре. :smile:
    Благодарим за единствения коментар по темата СЛЕД отстраняването на проблема. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл