Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14049

Коментари

  • pavlina83 (BG1)pavlina83 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Аз проблем с влизането нямам. Проблемът при мен е, че ме изхвърля директно от браузъра след пет минути игра. 
  • Деси Алексиева (BG1)Деси Алексиева (BG1) BG1 Публикации: 1
    Изтрих кеша и бисквитите,рестартирах рутера и лаптопа и все още не мога да вляза.
  • silvia01 (BG1)silvia01 (BG1) BG1 Публикации: 5
    Изтрих кеша и бисквитите,рестартирах рутера и лаптопа и все още не мога да вляза.
    и при мен е същата ситуация от вчера.
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    От лаптопа не мога да вляза, от стационарния мога. От тъпи опити да си помогнем сами с тоя рестарт на рутери и тн си прецаках уай фи мрежата, че посреднощ звънях на виваком. Не знам как да изразя възмущението си. Не ползвам нецензурни думи, ама сега напират ...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Първо искам да уточня по повод "тъпите опити да си помогнем сами", че когато няма кой да ни помогне, или чакаме, или споделяме опит и търсим варианти. На никой не му е приятно, че не може да влезе в играта, и всеки иска да излее възмущението си, но нека не забравяме, че във форума има само играчи. Така че, колкото и да се карате тук на екипа на играта, те няма да го прочетат. Ще го видят само останалите играчи.

    Успяхме да се свържем с един от разработчиците на играта, чиято препоръка е да се използва този ЛИНК за вход в играта, за да няма проблеми с връзката. Опитайте.
  • pavlina83 (BG1)pavlina83 (BG1) BG1 Публикации: 8
     Същата работа е и през този линк.
  • Vily (BG1)Vily (BG1) BG1 Публикации: 6
    Ужас!!! Най-после успях да влезна и ме върна в първо ниво !!! И пак така няколко пъти. Това може ли да се оправи въобще? Защо играх толкова време? Дайте някакви отговори моля!!!

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Vily (BG1) каза:
    Ужас!!! Най-после успях да влезна и ме върна в първо ниво !!! И пак така няколко пъти. Това може ли да се оправи въобще? Защо играх толкова време? Дайте някакви отговори моля!!!

    Моля, провери на кой сървър си, изполвай бутона за изход от играта, гледай на началния екран табчето да е на Вход, а не на Регистрация и си влез в профила.
  • Vily (BG1)Vily (BG1) BG1 Публикации: 6
    То табчето беше на вход. После името в играта си беше моето и  бях на първо ниво. Но вече пак не мога да влезна и незнам май по добре да не опитвам вече. Ако може пишете, когато е оправен проблема. Това опитване цял ден и късане на нерви ми писна.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Добър вечер, аз си инсталирах всички знайни и незнайни браузъри. С мозила успях за кратко, но прочетох във форума, но в друга тема за Comodo Dragon и сега часове вече играя. Пробвайте, дано се получи. Успех!!!!
  • viruss1 (BG1)viruss1 (BG1) BG1 Публикации: 9
    Благодаря всички пробвайте супер става  :)
  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Относно кой браузър да се използва Chrome е най-добрият възможен за тази игра. Почиствайте си го обаче редовно. 
    Имам и един бъг, който се появи след надстрояване на вятърната мелница. В момента е ниво 8, последната задача от "За природата" е производство на храна за кокошките, прасетата и кравите. Пуснал съм мелницата на максимум, или произвежда в момента 36 (364) храна, а в задачката ми са отчетени само 28. Останалите 8 просто изчезват. Надявам се да има ревизия на проблема и той да бъде отстранен. Благодаря ви!
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    редактирано 08.05.2019
    Относно кой браузър да се използва Chrome е най-добрият възможен за тази игра. Почиствайте си го обаче редовно. 
    Имам и един бъг, който се появи след надстрояване на вятърната мелница. В момента е ниво 8, последната задача от "За природата" е производство на храна за кокошките, прасетата и кравите. Пуснал съм мелницата на максимум, или произвежда в момента 36 (364) храна, а в задачката ми са отчетени само 28. Останалите 8 просто изчезват. Надявам се да има ревизия на проблема и той да бъде отстранен. Благодаря ви!
    Здравей!
    Това с мелницата не е бъг. Просто ти не започваш 36 производства храна, а 28 производства по 13 храна, което прави 364 храна. Затова ти отчита 28 броя.
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    В долината на декорациите не ми отчита щастието и проблемът е от този следобед. Правили ли са днес хотфикс и има ли някой подобен проблем?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Доколкото разбрах, преминаването от ферма във ферма коригира визуализацията. Моля, провери дали е така.
  • Zlatka Obaid (BG1)Zlatka Obaid (BG1) BG1 Публикации: 6
    От три дни немога да влезна в играта!!! Вчера ме допусна за 10 минути като не ми зареждаше конфигурациите и след това ме изхвърли. На 154 ниво съм, играем на селския панаир и сме в платинена лига. Бяхме на 1 място!!!! Някой може ли да ми каже какво се случва, защото преди малко се опитах да влезна и ме пусна но, излиза че съм на 1 ниво и след това ме изхвърли. Някой от админите може ли да ми каже какво се случва и как ще ни компенсирате за този огромен бъг, при положение че сме изразходвали огромен ресурс и злато. Държа да получа обяснение!!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    От три дни немога да влезна в играта!!! Вчера ме допусна за 10 минути като не ми зареждаше конфигурациите и след това ме изхвърли. На 154 ниво съм, играем на селския панаир и сме в платинена лига. Бяхме на 1 място!!!! Някой може ли да ми каже какво се случва, защото преди малко се опитах да влезна и ме пусна но, излиза че съм на 1 ниво и след това ме изхвърли. Някой от админите може ли да ми каже какво се случва и как ще ни компенсирате за този огромен бъг, при положение че сме изразходвали огромен ресурс и злато. Държа да получа обяснение!!!!

    Много моля, направи си труда да откриеш предипния си пост и ще видиш, че вече ти е отговорено.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Не знам дали се появява само при мен или не, но от време на време ми ичезват по 10 хил. злато при заделяне на строеж. Лошото обаче е че не мога да го докажа. Дебна, правя скрийншоти , но се проявява точно когато не очаквам. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Krokus (BG1) каза:
    Не знам дали се появява само при мен или не, но от време на време ми ичезват по 10 хил. злато при заделяне на строеж. Лошото обаче е че не мога да го докажа. Дебна, правя скрийншоти , но се проявява точно когато не очаквам. 

    Здравей.
    Можеш да се обърнеш към Поддръжка въпреки всичко и да ги помолиш да проверят кога са харчени големи суми злато, по колко и за какво. Вярвам, че и без скрийншот ще се получи.
  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    Има бъг с магазина за коне и не може да се купуват с подкови коне. Уж цената е в подкови, а иска злато и излиза съобщение, че златото е недостатъчно, а цената примерно е 200 хил. подкови.
  • g0ga7a (BG1)g0ga7a (BG1) BG1 Публикации: 1
    Проблем при зареждане на пакет от 32 000 злато :) 2 пъти попълних данните на кредитната м карта и 2 пъти ми взема парите и не получих злато :) Ако е възможно да се провери какво се случва
  • принцеса Мими (BG1)принцеса Мими (BG1) BG1 Публикации: 2
    Не можах да си взема наградите от КООП-а преди старта на "малкия" КООП и сега ги няма. Проблемът го има и при други играчи от нашата група.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    dereza (BG1) каза:
    Има бъг с магазина за коне и не може да се купуват с подкови коне. Уж цената е в подкови, а иска злато и излиза съобщение, че златото е недостатъчно, а цената примерно е 200 хил. подкови.
    Здравей.
    Проблемът е докладван. Чакаме решение.
    g0ga7a (BG1) каза:
    Проблем при зареждане на пакет от 32 000 злато :) 2 пъти попълних данните на кредитната м карта и 2 пъти ми взема парите и не получих злато :) Ако е възможно да се провери какво се случва
    Здравей и на теб.
    Налага се да се обърнеш към Поддръжка, тъй като само те могат да направят проверка. Бих те посъветвала да приложиш и снимка на банково извлечение, като поприкриеш личните си данни, ако се виждат. Можеш да се свържеш с Поддръжка от ТУК.

    Не можах да си взема наградите от КООП-а преди старта на "малкия" КООП и сега ги няма. Проблемът го има и при други играчи от нашата група.
    Здравей.
    Вие също трябва да се свържете с Поддръжка. Само те могат да разследват случилото се и да възстановят неполученото.

  • snejiii1 (BG1)snejiii1 (BG1) BG1 Публикации: 6
    При мен единия проблем е във фермата за коне. При влизане там и пускане на коня да се състезава играта забива и трябва да  рестартирам. Другия проблем се оказа със събитието "Намек за Хавай". Играх 5-то ниво и накрая не получих наградата си! 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    snejiii1 (BG1) каза:
    При мен единия проблем е във фермата за коне. При влизане там и пускане на коня да се състезава играта забива и трябва да  рестартирам. Другия проблем се оказа със събитието "Намек за Хавай". Играх 5-то ниво и накрая не получих наградата си! 
    Здравей.
    За неполучена награда трябвва да се обърнеш към Поддръжка. А за забиването при състезание бих те посъветвала да изчакаш малко като замръзне екрана - и при мен се случва понякога, но като поизчакам, се оправя само.
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Сега забелязах, че точките репутация от кооперативното днес играта не ми ги отчита. Има ли други с такъв проблем ?
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Ееее, много е дразнещо- не ми отчита точките,а те не са малко и показва ,че съм на 401-во място в лигата, а то такова въобще не съществува. Вчера бях на 11-то... Моля Фрея да ме осветли какво става !
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ееее, много е дразнещо- не ми отчита точките,а те не са малко и показва ,че съм на 401-во място в лигата, а то такова въобще не съществува. Вчера бях на 11-то... Моля Фрея да ме осветли какво става !
    Здравей.
    Преди да докладвам, ще попитам дали все още имаш този проблем, както и дали чистенето на кеш и рефреш на страницата случайно не е помогнало?
  • rutsa (BG1)rutsa (BG1) BG1 Публикации: 15
    играта   ме  изхвърля  от  няколко  дни  ,по  5  пъти  обработвам   едно   поле  ,изписва  ми  -грешка   при   зареждане  на   страницата  
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Здравей! И аз имах такъв проблем, чистих кеш не помогна, рестартирах рутера и се оправи. Пробвай, дано и при теб да се получи :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл