Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

13849

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Световният шампионат е бил рестартиран по-рано днес заради късно открит проблем с финалните му награди.
  • vez96 (BG1)vez96 (BG1) BG1 Публикации: 35
    Изчезнала оферта на пазара не е временна подигравате се с хората...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Много моля за по-конкретна информация, за да мога да предам оплакването.
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    Заредих силоза за 1 ден с омари преди половин час, а сега вече се смени на следващата риба. И това го забелязах случайно преди да изляза от играта!!!
    Крайно съм възмутена, макар че си мислих, че съм свикнала с бъговете за годините игра ....
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    Оплакването ми, както виждам, виси в безвъздушното пространство...
    Играта ме прецака яко и искам компенсация!!!

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ако очакваш компенсация, моля, обърни се към Поддръжка. Тук няма кой да ти я даде.
  • fedora200919 (BG1)fedora200919 (BG1) BG1 Публикации: 6
    След всяка актуализация има проблем.Само в основната ферма ми прибира продукцията на забавен каданс.Просто така не може да се играе.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Забавения каданс при мен е още като премахнаха адобето,сигурно да си каляваме нервите особено при смяната на мисиите .Наистина  яка терапия.
    За днес беше обявена рибната фуния,флотата стои неприбрана в цялатя група,от фунията никаква следа и никой нищо не казва.
    Да,никой не ни държи насила тук.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    и при нас лодките с риба са необрани , какво стана с рибната фуния . 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Както всеки път подчертавам - календарът на събитията в играта не е фиксиран и подлежи на промени. Стартът на рибната фуния е отложен за 31.03.
    Относно лаговете в играта - ще докладвам, но обикновено проблемът е локален, свързан с интернет връзката, а не със сървъра на играта.
  • fedora200919 (BG1)fedora200919 (BG1) BG1 Публикации: 6
    Не съм съгласна ,че е от интернет връзката,защото другите 4 ферми са добре само основната е зле.Това се получи след вчерашната актуализация.Моля да се обърне внимание,защото е изнервящо да се играе така.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Докладвано е. Повече от това аз не мога да направя.
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Привет. Мисля, че има проблем със събирането на кутиите с инструменти. Като си обирам оборите, силоз и компостер не възстановява вече изразходвани кутии с инструменти. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Привет. Мисля, че има проблем със събирането на кутиите с инструменти. Като си обирам оборите, силоз и компостер не възстановява вече изразходвани кутии с инструменти. 
    Здравей.
    Ей сега си събрах компостера и ми даде кутия с инструменти. Опитай да почистиш кеша и засечи колко имаш преди и след обиране на сградите.
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
     С изчистването на кеша се получи, Благодаря :)
  • 11111111aaaq (BG1)11111111aaaq (BG1) BG1 Публикации: 5
    редактирано 08.04.2019
    Проблем с мелница, компостер и силоз. Когато се опитам да прибера продукция от трите сгради се появява следния надпис.

    Главна грешка. Моля, свържете се с отдела за поддръжка на Goodgame Studios.

    Support-Info: 
    Command: PBFarmCollectProductsResponse
    Error-Code: 2
    Timestamp: 1554720551
    Zone: 19
    PID:306519
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @11111111aaaq (BG1) .
    Подадох сигнал за проблема.
    Но искам да попитам дали презареждане на страницата помага?
  • 11111111aaaq (BG1)11111111aaaq (BG1) BG1 Публикации: 5
    Freyja каза:
    Здравей, @11111111aaaq (BG1) .
    Подадох сигнал за проблема.
    Но искам да попитам дали презареждане на страницата помага?
    Пробвах 3 браузъра. Мозила, Хром и Опера. Чистих бисквитки и кеш. Проблема е от 2-3 дни.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново.
    А да не би случайно да си разрушил/а преди 2-3 дни котешка катерушка? Защото тази грешка е само при производствените сгради, които дават котешки талисмани. Ако е така - трябва да я построиш наново и грешката ще изчезне.
  • 11111111aaaq (BG1)11111111aaaq (BG1) BG1 Публикации: 5
    Freyja каза:
    Здравей отново.
    А да не би случайно да си разрушил/а преди 2-3 дни котешка катерушка? Защото тази грешка е само при производствените сгради, които дават котешки талисмани. Ако е така - трябва да я построиш наново и грешката ще изчезне.
    От там е проблема. Мелница, силоз и компостер се оправиха след като построих котката. Как да съборя котката преди да съм събрал талисманите?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    По принцип не можем да я съборим преди това.
  • 11111111aaaq (BG1)11111111aaaq (BG1) BG1 Публикации: 5
    Freyja каза:
    По принцип не можем да я съборим преди това.
    Значи...Не искам котка, събарям я. Бъгват ми се мелница, силоз, компостер. Постоявам котката отново за да си отблокирам сградите. И резултата е пак имам котка която не искам. Уникална игра.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Това, че можем да я събаряме, е грешка в играта, която води до резултата, с който си се сблъскал/а. Котешката катерушка е като всяка друга сграда - не може да бъде разрушена, преди да е построена.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте като се играе селския панаир пак се срива приставката как да играем . 
  • Стойчев (BG1)Стойчев (BG1) BG1 Публикации: 19
    редактирано 01.05.2019
    Пореден проблем


    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Много моля, не публикувай лична информация във форума. Ако сам не редактираш постовете си, ще го направя аз. И отново - моля, обърни се към Поддръжка. Тук няма кой да помогне.
  • Стойчев (BG1)Стойчев (BG1) BG1 Публикации: 19
    Freyja каза:
    Здравей.
    Много моля, не публикувай лична информация във форума. Ако сам не редактираш постовете си, ще го направя аз. И отново - моля, обърни се към Поддръжка. Тук няма кой да помогне.
    Кое е лична информация? Имам проблем и искам помощ. Други играчи може да имат този проблем. Нали идеята на форума е това. Да се обменя опит.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Да, често има такъв проблем :) След рефреш в адресната лента на браузъра липсва адрес и справянето с проблема е затваряне и отваряне на браузъра, зареждане на играта, но трябва да се изчака да зареди напълно! Даже в момента има  и друг проблем, при отваряне на ландшафтен архитект е невъзможно преминаването от една ферма в друга, но за радост бутона F5 върши работа  за разрешаването му :)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 03.05.2019
    Здравейте.
    Има някакъв проблем със сървъра на играта, не може да се зареди.
    Дали и при други е така?
    Ето снимка:


    Post edited by Rambaldy (BG1) on
  • silvia01 (BG1)silvia01 (BG1) BG1 Публикации: 5
    И при мен е така.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл