Начало Bulgarian Обратна връзка

Селски панаир - Кой и как да стартира

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Ние получихме вашата обратна връзка за събитието Селски панаир и по-конкретно, че много играчи ще бъдат по-щастливи, ако лидерът и/или заместниците на кооперацията имат повече контрол над започналите предизвикателства. Ето една идея: кажете ни какво мислите!
Възнамеряваме да добавим името на играча, който започва предизвикателство в кооперативния чат, но смятаме също така за идея да предоставим на лидерите и депутатите нов диалогов прозорец, който им позволява да определят кога даден член може да започне предизвикателство, както и максималната продължителност на предизвикателството, което те могат да започнат. Така например можете да се зададе така, че редовите членове да могат да започнат предизвикателство само след 2 часа. По този начин все още можете да печелите точки, докато не сте готови да започнете предизвикателство, но няма да рискувате да започнете предизвикателства, без да знаете кой го е направил и ще имате малко повече контрол (но без да лишавате членовете на кооперацията си от възможността да направят няколко предизвикателства, ако не сте онлайн).

Как ви се вижда това предложение? Одобрявате ли го и бихте ли го използвали? А дали не си го представяте и в някое от другите събития в играта?

Коментари

  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Добро е като цяло но какво означава след 2 часа.Не може ли да е до 2 часа или от 30 минути до 2 часа.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Тъй като това засега е само една идея, можем да предложим да има варианти, измежду които да се избира. Например 30 мин, 1 час, час и 30 мин, 2 часа и т.н.
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    Струва ми се излишно, голям праз кой го е пуснал... По-важно за СИто би било ръководителя да вижда кой каква активност има в тоя панаир, кой какви материали за общите сгради има, а не дарява, кой колко селски долари е дарил и други подобни
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Това също е много добра идея.
  • deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
    Защо всеки може да стартира предизвикателства? По-добре само ръководителят и заместниците да могат да стартират, както е с проектите.
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Искам да се обърне внимание за стартирането на панаира,да се направи стартиране само от ръководителя и заместниците,  защото един играч вече два пъти ни набутва със по 12,или 13 часа и се измъква ,дори след направената забележка, така не можем ние да играем заради такива,
     
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    А ми изгонете го.При нас ръководителя изгони играч от групата поради същия проблем.
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Ами след като днес пак пусна и  пак и направихме забележка тя напусна сама .
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    himik (BG1) каза:
    А ми изгонете го.При нас ръководителя изгони играч от групата поради същия проблем.

    Това не е решение. Не всеки знае какво точно да прави и как да го направи, но пък всеки иска да помогне  на отбора си. Ако гоним всеки, който реално е имал добри намерения, то ние, малките СИ-та ще останем без играчи. Според мен трябва да се въведе ЗАБРАНА за тези, които не са ръководители. Не може и не трябва всеки да има достъп до предизвикателствата. В противен случай се обезсмисля играта  
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 02.01.2019
    Ръководители и заместници защото ако ръководителя го няма през цялата продължителност на събитието тогава какво .В нашата СИ пишем циркулярно писмо.Хора гоним САМО в случаите когато се пречи и наврежда на играчи и СИ и то когато е ИЗРИЧНО предупреден за това.Така става когато се пусне дълго предизвикателство.Просто компютрите на всички играчи започват да влачат МНОГО.Въобще не става въпрос да се гони първо нарушение или действие каквото и да е било.

  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    За доста голяма част от хората този селски панаир си е безмислица. Стартираш предизвикателство срещу някого си, но тръпката, интереса от пряката борба, както беше в селската лига я няма.Лично за мен селският панаир е стъпка назад откъм интерес. Единственото печелившо е че има награди за събиране за тези, които са активни в събирането на продуктите.
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    Аз пък го харесвам, като ми трябва тръпка хич не ме оставят без КООП, байгън.
    А лицензи вече само от селския панаир успявам да си взема. Наградата си струва отвсякъде.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Активизирането на предизвикателствата в селския панаир трябва да става само от ръководителя и заместниците му.Ежедневните мисии не могат да се пускат от всички,а панаирджийското колело може да завърти всеки,има нещо отново недогледано.Гафовете се получават почти винаги от недоглеждане,любопитство или липса на опит при играчите с ниски нива.Само че в случая греши един,а плащат и се ядосват всички,така се получават не особено приятни отношения в групата.
    Не е нужно да се прави трибунал и се гонят играчи,просто да се ограничи достъпът на всички,отново повтарям,както е при ежедневните мисии.
    И да няма сгрешили,обидени ,изгонени или напуснали.
  • GeriBekqrova (BG1)GeriBekqrova (BG1) BG1 Публикации: 8
    А аз не разбирам защо има толкова диамантени лиги

  • Милен666 (BG1)Милен666 (BG1) BG1 Публикации: 5
    Защото модератора е зле с немския и не може да докладва коректно за необходимостта от промени
    в играта
    и това не е времето на комунизма че да триеш постове които не са ти по вкуса!!!
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Няма ли да се оправите най-после ?Селският панаир почти преполови времето си,но е невъзможно да се играе,защото освен една черна мътилка друго не се вижда.Невъзможно е да стартираш предизвикателство поради факта,че нищо не се вижда.Чакаме на милостта някой да ни улучи евентуално.
    Тя цялата игра стана една огромна черна дупка.Излизане няма.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Защото модератора е зле с немския и не може да докладва коректно за необходимостта от промени
    в играта
    и това не е времето на комунизма че да триеш постове които не са ти по вкуса!!!
    Модераторът не владее грам немски, за съжаление.
    Постове се трият само когато нарушават добрия тон или правилата на форума. И винаги всеки един от вас е бил предупреден за нарушението си и му е даден шанс да си редактира поста. Щом не се възползвате от този шанс, трия. Това е положението, съжалявам.

    Vereja (BG1) каза:
    Няма ли да се оправите най-после ?Селският панаир почти преполови времето си,но е невъзможно да се играе,защото освен една черна мътилка друго не се вижда.Невъзможно е да стартираш предизвикателство поради факта,че нищо не се вижда.Чакаме на милостта някой да ни улучи евентуално.
    Тя цялата игра стана една огромна черна дупка.Излизане няма.

    Здравей и на теб.
    Проблемът със Селския панаир е докладван още с появата му. Силно се надявам да бъде отстранен възможно най-бързо.
  • GeriBekqrova (BG1)GeriBekqrova (BG1) BG1 Публикации: 8
    Не получих отговор на въпроса , който зададох!
    тогава ще задам още един ,та поне на този да ми се отговори
    Какъв е стимула за един фермер да играе в платинена, диамантена и т.н. лиги?
    Личните награди са еднакви независимо в коя от лигите се играе
    Защо тогава всеки да не си основе сам село и да си играе.  Ще вземе награда от първото място в бронза плюс личната, защото за първо място там и една ферма може да се пребори
Sign In to comment.