Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

13549

Коментари

  • Gabby13 (BG1)Gabby13 (BG1) Публикации: 1
    редактирано 05.09.2018
    Здравейте!
    Дано не съм сбъркала темата...
    Не мога да си събера продукцията.
    От доста време имам този проблем (закаюила съм и файл, но и ще го напиша)
    Command PB farm collect products response
    Error Code 2
    Timestamp 1536145301
    Zone 19
    PID 609026
    Помислих, че е от "централата" (извинете)
    Не знам как да го оправя.

    Другият ми проблем е, че на известно време ми изчезва златото. Тъкмо събера 3500-4000 и остана с 300-400. Последния път загубих 3200 от 3600(останаха 400). :о( На какво се дължи това?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    По повод грешката - докладвано е и се работи по проблема. Мисля, че с преминаване от ферма във ферма може да се освободят сградите и да се събере продукцията.
    Колкото до изчезващото злато - трябва да се пише до Поддръжка, тъй като само те могат да проверяват и възстановяват загуби.
  • Boyo (BG1)Boyo (BG1) BG1 Публикации: 52
    Колелото на късмета е бъгнато, дано след рестарта да се оправи... Забива на бонус въртенето и показва различни награди от предварително обявените (липсва сертификат).
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    къде ни изчезна селския панаир, голяма тъпотия
  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    сега май ще ги редуваме
     половин ден селски панаир,другата половина-фуния
     към полунощ ще пуснат ивент,а на обяд ще има кп;
     ми така де-да не ни е скучно

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    къде изчезна селския панаир . 
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 06.09.2018
    Да, изчезна панаира, но беше за всички и получихме награди. А сега пуснаха кооп фуния и пак бъгове :(   
    https://clip2net.com/s/3Wwl0Tq
    Колко време вече и още не са я оправили. Още не започнала и приключи за мен, а искам да я играя. Миналия път пак имаше, сега на мен, утре някой друг. До кога ??? Чувствам се прецакана :(((
    А взех, че и бонус си пуснах за дълго време. Иди, че играй !!!
    Post edited by Veki User (BG1) on
  • rumi14 (BG1)rumi14 (BG1) BG1 Публикации: 24
    Вече три години играя тази игра и днес цял ден се опитвам да вляза в играта си,но постоянно ми изписва,че друг играч използва вече името ми.Моля отговорете ми как мога да си върна името
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Да не би да влизаш на регистрация.
  • 4e4a72 (BG1)4e4a72 (BG1) Публикации: 42
    Здравейте! Къде остана Кооперативното първенство?
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    Не знам дали тук е мястото, но имаме проблем. От вчера ни изчезна сградата на езерцето в склада за надграждане. Събирахме материали за надграждането от известно време и сега я няма в списъка. А доста бяхме напреднали. Около 90% от материалите бяха събрани.
  • qwer (BG1)qwer (BG1) Публикации: 44
    Здравейте! След колосалното закъснение на Първенството което ми изяде бонуса днес ми е заключен рибния пазар  не само моя а и на други колеги от групата. Докога ще се редуват тези бъгове?
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравей и при нас рибния пазар е заключен . 
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Рибния пазар се отключва когато отидете в риболовния регион и от там го отворите. След това няма проблем да се отваря и от другите ферми.
  • snaik2015 (BG1)snaik2015 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Здравейте имам проблем с продажбата на продукти от склада не ми отчита продажбите трябва да рестартирам за да отчете също така и с мелницата имам проблем когато въртя например в склада има 900 ряпа и не ми дава да правя храна трябва да купя ряпа и пак ми разрешава след покупката ме стопира на 1400 наличност в склада и така на всяка покупка +500 ме стопира трябва да продам да рестартирам за да ми отчете продажбата и така всичко на ново досадно е 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Моля, когато докладвате за появил се проблем, да уточнявате дали става въпрос за Флаш версията на играта или за HTML5. Така няма да ми се налага да ви задавам допълнителни уточняващи въпроси, а ще мога директно да докладвам.
    Предварително благодаря за разбирането и съдействието. :)
  • annie6 (BG1)annie6 (BG1) BG1 Публикации: 27
    Здравейте, освен всичките проблеми описани по горе искам да споделя и друго - при HTML5 не отчита правилно времето/ продукцията е готова,а дава че има още 5 мин. до приключването/ И така ако не отидеш да си я прибереш,цял ден ще си стои и ще отчита че има 5 мин. до приключване. В момента и на Flash и на HTML5 играта много бави,накъсва,не може да се сее, събира или слага хумус.Снощи в островната ферма ми даваше че нямам семена за да сея. Изобщо става все по зле и по зле !!! Моля за по отговорно отношение от страна на поддръжката. Ние искаме да се забавляваме,а не да се изнервяме !!! 
  • annie6 (BG1)annie6 (BG1) BG1 Публикации: 27
    И още нещо. При работа с HTML, функцията -  copy paste , не работи . Това не е добре,защото се изпращат линкове за определени неща и за да може да се копират и отворят, трябва да минем на версия Flash. Моля обърнете внимание, всичко това дразни и то много !
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Здравейте :)
    На фона на Флаша, HTML5 е много "бъгава". Трудно ще свикна с 5-та, ако въобще успея.
    Лично мнение.
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Искам да попитам защо мелницата не ми пуска точки опит,след като днес за трети пореден път

    не ми пуска това за бъг ли да го сметна???
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    юкi (BG1) каза:
    Искам да попитам защо мелницата не ми пуска точки опит,след като днес за трети пореден път

    не ми пуска това за бъг ли да го сметна???
    Здравей.
    На HTML5 или на Флаш не дава точки опит? Защото току-що тествах Сочна храна за прасета на HTML5 и си получих точките опит. Опита ли с почистване на кеша?

    Rambaldy (BG1) каза:
    Здравейте :)
    На фона на Флаша, HTML5 е много "бъгава". Трудно ще свикна с 5-та, ако въобще успея.
    Лично мнение.
    Работят усърдно. :)
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Ами това се получава когато произвеждам пелети за рибките?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    юкi (BG1) каза:
    Ами това се получава когато произвеждам пелети за рибките?
    Е те май не дават точки опит. Само храните.
    За съжаление точно сега не мога да вляза в играта, за да проверя.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Изхвърли ме  по средата на мисия  и повече от час нямам достъп в играта.На какво се дължи невъзможността да вляза?Върти се едно безкрайно кръгче и чакай,ако си нямаш работа.
    Докога експерименти с нервите на играчите?
  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    Нищо ново под слънцето. Каня ви на салатка с ракийка,докато чакаме-това е добре уплътнено време ,според мен 
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Май нарочно ни забиват, за да паденем от 7-то място на Световния, да не говорим за бирения им фест
  • Чопър каза:
    Проблем с брояча,не отчита изработената продукция и мисята ще се провали.Има ли компнсации,когато вината е по технически причини?


    Преместен от Magika: Грешна тема.
    Чопър каза:
    Проблем с брояча,не отчита изработената продукция и мисята ще се провали.Има ли компнсации,когато вината е по технически причини?


    Преместен от Magika: Грешна тема.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ще се радвам на по-конкретен пост. С текст, ако може.
  • Вяра5 (BG1)Вяра5 (BG1) Публикации: 8
    здравейте ,айде пак да се  оплача  -мине не  мине един месец  и пак се почва  -почват да жълтеят ферми  в СИ-то  и то активни  играчи  -още 1 ден  и ша светнат в червено  -:) имам чувството че тоз  бъг си е заложен :)  ако тенденцията е да се редуцират СИ-та  ...ами, давайте  :) втори ден жълтеем кат  круши::)  нищо че постоянно сме  в проекти:) ...оправете  го тоз  бъг бе хора  :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    За пореден път ще помоля за подробности. Като например през Флаш или през HTML5 се виждат, че жълтеят фермите. Трябва да разберете, че без подробни обяснения няма как да подам сигнал за проблем. Ако си мислите, че като напишете нещо тук, някой ще запретне ръкави и ще затрие всички грешки в играта, ами - не е така. Аз съм тук, за да събирам вашите сигнали, да ги обобщавам и да ги придвижвам към екипа. И сега съм в затруднение какво точно бих могла да обобщя от това конкретно оплакване. Нито име на Кооп имам, нито конкретни ферми, с които се случва това, или поне пък фермите, които виждат съотборниците си по този начин. И нещото, което пък изобщо не разбрах - какво общо имат кооперативните проекти?
    Съжалявам, ако звуча иронично, но е изморително да задавам едни и същи въпроси след едно и също оплакване, без да получавам отговор...

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл