Начало Bulgarian Развлечение и забавление

Какво се случва с този форум?

Loki137Loki137 Публикации: 161
редактирано 06.06.2017 в Развлечение и забавление
Здравейте!
Днес ми остана доста време и реших да се поровя във форума и направо се стреснах, като видях колко много се е пишело преди, а сега, скука...
Къде сте всички и защо спряхте да пишете?
И място за похвали и критики има, нищо.
И такова за забавления - пак нищо...
Хайде да се събудим малко - нали сме едно семейство?
Нали ФОРУМЪТ е главния площад, ами заповядайте на него :)
Чакам ви! :blush:

Коментари

  • Josefin788 (BG1)Josefin788 (BG1) BG1 Публикации: 49
    Привет и от мен :smile: Чета за новите неща, които предстоят и искам да благодаря на теб и Фрея за страхотната работа :smile:
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Мерси, @Josefin788 (BG1)

    31 прегледа на темата и нито една дума :)

    Абе хора повярвайте, че не боли, драснете нещо :)
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Просто предишната форма на форума беше по-прегледна и леснодостъпна откъм темата,която те интересува.Сега иска ровене и търсене да улучиш точно това,което ти трябва.Лично за мен е така,пък и много от темите или се изчерпиха,или с напредването на нивото на играчите същите не се нуждаят толкова от информация.
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Съгласен съм с това, което казваш @Vereja (BG1), ама могат и нови теми да се създават, нали?
    Лично на мен сега с търсачката горе ми е по-лесно:)
  • ТаняП (BG1)ТаняП (BG1) BG1 Публикации: 181
    Аз съм отскоро в играта и във форума .И да си призная лично на мене форума ми е много полезен .,особено когато има препратка към интересуващата ме тема .Рядко се включвам  - засега повече чета ;Всяка нова дискусия ми дава все повече информация и предполагам че с напредването на играта ще бъда все по - активна ;
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Благодаря @ТаняП (BG1).
    Включвай се чети, пиши...
    Има и раздел за забавления, където може да се създаде тема и да се коментират неща различни от играта
  • кикимора (BG1)кикимора (BG1) Публикации: 4
    здравейте -да  така е не боли да  пишем -най боли  когато имаме оплаквания някой си да  ти нареди да си затваряш устата и  да  не зачекваш определени теми  ,а след това  на  личен да те заплашва  -пиша си редовно ,но явно няма да е вече така, а и остарях да се чувствам виновна че  пиша  във форума:)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл