Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

13449

Коментари

  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    Спечелих от рибната фуния селски краварник, но не го получих. Проблема само при мен ли е?
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Спечелила си "Изглед" за краварник,не краварник !

  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    Да, спечелих "изглед", но не го получих. Някой получи ли изгледа на "селския краварник" от рибната фуния?
  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24
    Изчезна ми двореца в захарната ферма, стои само едно празно поле...При някой друг да го има този проблем?
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    nelimark (BG1) каза:
    Изчезна ми двореца в захарната ферма, стои само едно празно поле...При някой друг да го има този проблем?
    И при мен изчезна. Не е само при теб.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Да, явно при доста хора е изчезнал, включително и при модератора. :smiley:
    Бързам да споделя моя опит с отстраняване на проблема, т. е. какво помогна при мен, с надеждата, че ще помогне на всички.
    Първо почистих кеша и бисквитките (любимо занимание...). После рестартирах браузъра (Хром). Но това не помогна.
    Втори път почистих кеша, използвайки CCleaner, и след това рестартирах направо компютъра. И вече си имам дворец. :)
    Дано тази информация помогне. От екипа вече са известени за проблема и търсят решение, но аз реших да поекспериментирам.

    Успех на всички!!!
  • ЕЗЕЛ (BG1)ЕЗЕЛ (BG1) Публикации: 19
    здравейте  -както ,ама като винаги  се нещо ша  куца-абе де ви са дяна  захарния дворец ???? чисто изчистено се едно  никога  го е нямало  -явно без да ни тровите  и  късате нервите  ме  можете -след всяка актуализация все  повече куца таз  игра !!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Любезно (и за последен път) ще помоля да съобразяваш тона си, пишейки тук. Наистина за последен път.
    След това ще помоля първо да четете, преди да пълните форума с излишни теми - така няма да се разпокъсва информацията и ще е в пъти по-лесно да се намери решение на проблем или отговор на въпрос.

    Благодаря за вниманието!
  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24
    Благодаря за  съветите. Оправи се след рестарт и отново си имам дворец.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Радвам се.
    Дано повечко хора прочетат.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Има проблем с машините от гаража, уж се активира, времето за зареждане до следваща активация си тече, дърпат се ресурсите но бонуса който дават го няма никакъв!?
  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    Някои от нас вече влизахме в новата версия на играта.Обаче там още не е готово за нас-според мен.ПЪРВО-бонус двойни точки опит изчезна-имах 1109 часа.ВТОРО-поливането на кооперативното дърво е прецакано-за поливането на всеки трябва да се връщаш в твоята ферма.ТРЕТО-слагането на бонуси на съотборник от чата не е възможно-трябва да отидеш на членове и от там да го избереш.ЧЕТВЪРТО-в мисия ако искаш да видиш от кое СИ е играча не е възможно.Ако искаш да посетиш съответния играч става само след въвеждане на името му в класацията,а някои имат такива имена.......стана ми мъчно.НАДЯВАМ СЕ ЧЕ ДО ОФИЦИАЛНОТО ПУСКАНЕ НА ВЕРСИЯТА ТЕЗИ И ВСИЧКИ НЕЗАБЕЛЯЗАНИ ДО СЕГА ПРОБЛЕМИ ДА БЪДАТ ОТСТРАНЕНИ,ЗА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО.БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Обратната връзка и всички забелязани проблеми ще бъдат докладвани.
  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    Freyja каза:
    Здравей.
    Обратната връзка и всички забелязани проблеми ще бъдат докладвани.
    благодаря за което 
  • nick2 (BG1)nick2 (BG1) BG1 Публикации: 13
    след днескашната актуализация всичко ми е занулено.
    просто убиват всякакво желание за игра
    успешен ден
  • nik0247 (BG1)nik0247 (BG1) BG1 Публикации: 1
    И при мен всичко е занулено след актуализацията .  Някой да каже защо е така . Напразно ли сме играли досега .
  • Radost (BG1)Radost (BG1) Публикации: 1
    И при мен всичко е занулено . Ако продължават така с тези проблеми никой няма да играе играта 
  • Ani6a (BG1)Ani6a (BG1) BG1 Публикации: 1
    При някои играчи се е оправило зануляването , но при мен си продължава.
    И какво -всичко отначало?!
  • nick2 (BG1)nick2 (BG1) BG1 Публикации: 13
    уж е занулено но немога да прибера реколтата. всеки път обменям снежни долари и после изчезват в небитието кошмар някакъв е станала играта
    и явно тук никой не чете    отдушник един вид
  • vessyy (BG1)vessyy (BG1) BG1 Публикации: 11
    Всичко е празно при мен -складове ,семена ,тор !Какво е това !?Преди време парите бяха изчезнали!Хайде някой да се задейства и оправи нещата!
  • nick2 (BG1)nick2 (BG1) BG1 Публикации: 13
    кат си пееш кольоле  кой та чете
    трети  ден и нулева реакция
    нито в играта
    нито във форума
    чао и лек ден
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    Фрея е писала че ще отсъства до края на месеца, а и за такива неща е казвала да се обръщаме към поддръжка, а не тук.
    Пиши им
  • annie6 (BG1)annie6 (BG1) BG1 Публикации: 27
    Здравейте,
    искам да споделя от името на цялото ни село,че откакто започна селския панаир просто е много трудно да се играе,дори да се пише в чата. В момент в който има активно предизвикателство играта става много бавна, с мъка се събира продукцията и с мъка се зарежда.Това е просто кошмар ! Бави страшно много и е страшно изнервящо. 
    Моля ако и при вас е така да споделите .
  • stoyanov2 (BG1)stoyanov2 (BG1) Публикации: 2
    Здравейте,
    В момента мелницата ми отказва да работи, поради надписа от рода на " Складът ви е пълен и трябва да продадете ....", без да ми дава възможност да продава.
    Поне някой знае ли друг начин за продаване на храна от друго място (Да не е от мелницата).
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    @stoyanov2 (BG1) проблемът се оправя след рефреш на играта и при мен доста често се случва след последната актуализация от 15.08.2018 год.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    На мен от няколко дни ми изчезва храната за златните рибки-цяла нощ въртя мелницата,прибирам 7000 хил.напр- и докато отида да езерото,няма какво да сложа,изпарила се някъде по пътя до следващата страница.
    Пък може и да е за добро,като огладнее рибата,ще започне да изпълнява желания.Защото гладно не се седи,нали?
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    Незнам дали улова на риба в момента е най-важен,по-важното е че по 4 часа неможем да влезем в играта.Тоя панаир...ама наистина панаир да вземат и да си го наврат някъде.По 10 пъти правя рестарт та да си обера фермата.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Еееееее,може ли панаир без панаирджийски номера?Тука са най-големите фокусници-цял ден да се мъчиш,няма да разбереш какво има в кутията на предизвикателството, ,отваряш и те праща някъде,където не огрява слънце.То по-зле от тотото,там поне залагаш някакви числа,а тук играеш на руска рулетка.Я гръмне,я не.
    Карай да е весело,панаирът си върви и латерната се върти.
  • Natesvane_666Natesvane_666 Публикации: 3
     Проблем  когато искам да си обера продукцията и не мога да обирам :/:/:/ 
    ВНИМАНИЕ
    моля свържете се с отдела за подръжка на Goodgame studios
    Support-info
    command:
    PBFarmCollectProductsResponse
    ErrorCode:2
    Timestamp 153595196
    Zone:19
    Pid 68626493

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл