Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

11824

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 25.05.2018
    Здравей.
    Първо се извинявам за закъснелия отговор.
    Когато корабът не се ремонтира, нивото му пада. Всеки ден трябва да го товарите и да внимавате да не се връща на 100%, защото случи ли се това, нивото му пада.
    Ако случаят ви не е такъв обаче, ще се наложи да се обърнете към Поддръжка.
    Post edited by Freyja on
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    мерси,но това не е честно при толкова събиране на пирони труда ни да е бил напразно :/:(:s:sweat:
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Разбирам ви напълно, но ако корабчето не се е върнало на предишно ниво, защото не сте го поддържали, значи е бъг. И в такъв случай трябва да пишете на Поддръжка. Тъй като явно е само при вас и не е масов проблем, трябва да решите проблема персонално, свързвайки се с тях.
  • Niki3333 (BG1)Niki3333 (BG1) Публикации: 9
    здравей искам да попитам още нещо,ако се ремонтира корабчето отново,дали ще се покачи нивото

    Може ли да ми се разясни,понеже ми е мътно

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Снощи поговорих с колегите от другите форуми. Те препоръчват да се обърнете към Поддръжка, защото ако опитате да надградите корабчето, ще ви иска материали като за трето ниво, а не е сигурно дали ще се надгради изобщо.
    Нека ръководителят на играта им пише от името на целия отбор - не е нужно всеки кооператор да пуска отделен тикет.
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    Моля някой да напише като приключи актуализацията, за да знам дали проблема с влизането е само в моя телевизор
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65

    и мен ме държи на началния екран....


  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Не е само при теб,масово е,доколкото разбрах.
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    опа, пусна ме :))
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Че кога е било актуализация и после без купища проблеми?Малкото свободно време,което имам на обяд пропилявам да влеза   във фермата си,а като се зарадвах на "опа,пусна ме" и мене вътре,  там пълен блокаж.Просто не приема никакви команди.След което изчезна и "опа"-то.
    С една дума-футболното ни прати в аут още от началото.
  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24

    Проблем с кончето...вече втори ден точките стоят на 647 и  не помръдват ни нагоре, ни надолу, стоят си все толкова - не ми отчита нито победи, нито загуби.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Подадох сигнал за ситуацията. Надявам се, че утре ще имаме някакъв отговор.:)
  • КИКА4 (BG1)КИКА4 (BG1) Публикации: 4
    Здравейте!
    От няколко часа ми е блокирана фунията! Не се зареждат продуктите  за фунията и не мога да играя!
    Моля Ви за помощ!
  • КИКА4 (BG1)КИКА4 (BG1) Публикации: 4
    Прилагам и снимка за сте още по наясно с проблема ми!
    Моля, помогнете ми!
    http://prntscr.com/k5h9ii

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    За съжаление това е стар неразрешен проблем. И нищо не помага. Съжалявам.
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте! 
    Имам въпрос, а той е: има ли някаква основателна причина да не мога да вляза в играта от 11.00 ч./след като ме изхвърли за поддръжка/ до сега? За цялото това време, при всичките ми опити за свързване ми се върти само логото и...до там. Интересното е, че във форума влизам, а в играта - не. Ако имате решение на проблема ми, МОЛЯ споделете
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Здравей freyja защо след тази актуализация не мога да вляза в играта

    само дава че зарежда и до там 

    това от самата игра ли е
    В кой е проблема?????
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Здравейте, аз имам същия проблем. Писна ми от тоя бъг, кой ще ни овъзмезди за загубите - както в Световния сървър, така и в Октобер фест. За седмичната игра също.
  • FreeБългария (BG1)FreeБългария (BG1) Публикации: 1
    Здравейте, аз също имам същия проблем. След като направиха актуализацията, вече не мога да влезна.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Привет на всички.
    Доколкото разбрах, проблемът се е появил след проведен хотфикс и е отстранен своевременно.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Привет на всички.
    Доколкото разбрах, проблемът се е появил след проведен хотфикс и е отстранен своевременно.
    Ако все ощене можете да влезете, моля, почистете кеша и рестартирайте браузъра. Припомням, че това са препоръчителни действия след всяка актуализация и/или хотфикс.
  • gotto (BG1)gotto (BG1) BG1 Публикации: 40
    Здравейте,играта прекъсва приблизително през 5 минути и трябва постоянно да се зарежда отново и отново!Какво не е наред?Благодаря!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Провери ли скоростта на интернета? И аз имам понякога подобни проблеми, но обикновено е от рутера или от скоростта.
  • gotto (BG1)gotto (BG1) BG1 Публикации: 40
    За това не се сетих.Благодаря
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Здравейте ! А какво се случи с неполучените награди от последния селски панаир ?
    Още чакаме...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Със следващата актуализация ще се случат много неща. Решението на проблемите със Селския панаир също е включено в списъка. :)
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте актуализация ли има не може да се влезе . 
  • Мария is gettin (GB1)Мария is gettin (GB1) BG1 Публикации: 7
    имам проблем , не мога да вляза в играта. Изписва, че не открива сървъра
  • Мария is gettin (GB1)Мария is gettin (GB1) BG1 Публикации: 7
    имам проблем , не мога да вляза в играта. Изписва, че не открива сървъра
  • gog (BG1)gog (BG1) BG1 Публикации: 7
    и аз не мога да вляза :(

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл