Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Проблем с мисията усърдни работници

Фунията ми блокира . Какво да направя? :/

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ако може, да обясниш малко по-подробно какво точно се е случило.
  • natali i ilian (BG1)natali i ilian (BG1) BG1 Публикации: 3
    каквото и да натисна нищо по фунията не се променя  само ми прибира златото
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Това е проблем, с който екипът вече е запознат. За съжаление в момента няма да има промяна. :(
  • Kristalin76 (BG1)Kristalin76 (BG1) Публикации: 5

    Здравейте, аз имам въпрос... Защо в Фунията ми 2 денонощия не се появяват Ябълки, и след 2-3 пъти поява на мляко w първите 24 часа след това ми се редят само ряпа, зеле , царевица и диви цветя...
    А в Риболовния регион се скъсва да ми дава бонус риба "Треска" а никъде не ми се отчита и този вид риба все ми седи на нула... даже не ми отчете 2 пъти Треската от току-що разтоварена лодка... ??
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Мисля, че не е необходимо да задаваш един и същ въпрос на няколко места. Различен отговор няма да получиш. Вече ти отговорих в другата тема, където си попитал/а абсолютно същото.
  • Kristalin76 (BG1)Kristalin76 (BG1) Публикации: 5
    Благодаря ти, просто не знаех кое е актуалното място така че се презастраховах. Няма да се повтори.
    Поднасям ти извиненията си, а в тон с твоя пост ще добавя следното: Не мисля че е необходимо да има неопределен брой места където да се обсъждат проблемите в едно събитие. Логично  би било да се събере в едно... "Усърдни работници", 'Фуния" и тн. производни... да взема  да си задавам въпросите в нова тема : "Дядото до високата машина"... Апропо тук пишат и културни хора , не разбрал човек няма нужда да бъде скастрен... Аз бих почнал с "Здравей, пиши в еди коя си тема..." Не съм очаквал от никой множество различни отговори на един въпрос.
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    Не знам дали само при мен е този проблем. По обяд на фунията пуснах треска и изписа, че след 13 часа ще се изпразни. Влизам сега и виждам, че часовника отчита времето и оставам още 7 часа, кутията обаче вече е преместена на друга риба, не ми отчита точки....Чистих кеш, не е от това проблема. Много ми е неприятно да влагам време и злато, а да не ми отчита рибата. Кой ще ми компенсира златото сега...
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    редактирано 14.05.2018

    Не е само при теб! 30 минути преди да се "развилнее" Подръжка заредих омари на силоза за ~1 ден! А малко по-късно, когато ме пусна играта отново, вече нямам омари, а ме чакат стриди, които бяха в далечен план....

  • kkk123 (BG1)kkk123 (BG1) BG1 Публикации: 9
    Как пък не остана една фуния не осрана бе!!!!! Имах стриди до 18 и 30 следващия ми артикул беше риба тон. Всичките ми гемии са пълни със риба тон влизам в играта и хооооп сьомга, омари и пак стриди са следващите три артикула!!! На печелившите честито!!! Индо-български работи!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Не знам какво друго да ви кажа, освен че проблемът е докладван още вчера. Но дали, кога и какво развитие ще има, нямам информация. :(
  • toni_sp (BG1)toni_sp (BG1) Публикации: 5
    Имам проблем. Зареждам фунията, показва, че ми остава примерно 50 минути до изпразването на фунията, след 2 минути обаче времето е наполовина..Защо е така?  :s
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    Добро утро има следния проблем с фунията върви примерно глухарче или нещо друго и после не е сменило продукта и точките които са вървели вечерта наново не ги отчита , наново същия продукт и точки да се правят . 
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    редактирано 12.06.2018
    снощи ми спря фунията и до днес не реагира,а малко преди това бях заредила 15 милиона бонус
    след като толкова време не можете да откриете и отстраните проблема е редно да не се пускат усърдните работници ,а не да се подлагат на изпитание търпението и нервите на играчите
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    http://c2n.me/3ULMPJQ
    и да ми отговорите ще има ли компенсация за загубените средства ,продукти и време ,защото вината не е моя ,
    моля за адекватен отговор ,а не за оправдания ,достатъчно време е минало за откриване на проблема
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Съжалявам, но не съм аз човекът, който може да даде адекватен отговор на въпроса ти. Аз просто информирам екипа за проблемите и ви отговарям това, което ми отговарят на мен.
    Вярно е, че от много време стартират събитието без да са отстранили проблемите в него. Аз си го обяснявам с това, че за да се открие грешката, явно трябва да се работи в реални условия.
    Наистина вече идея нямам как да ви отговарям. Разбирам добре колко време, труд и пари влагаме всички в играта, разбирам и как се чувстват всички, при които събитието се бъгва. Но по никакъв начин не мога да помогна. :(
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    тоя отговор по никакъв начин не ме удовлетворява
    след като един проблем в рамките на 6 месеца не може да се реши ,редно е да се спре тази мисия с усърдните работници,защото няма никаква гаранция че няма да спре по всяко време ,а вече са вложени доста средства вкл.и злато.В противен случай оставам с убеждението че сме използвани тотално,само вземат ,а в крайна сметка нищо не получаваме,Трябва непрекъснато да им се напомня че проблема е отворен и да спрат тази мисия,Интересното е че при всички други бъгове има компенсации ,а тук една ледено студена вода
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново.
    Наясно съм, че отговорът ми е незадоволителен и се извинявам за това, но с друго просто не разполагам.
    Искам да ви уверя, че всеки един проблем (не само с това събитие) се докладва своевременно, без значение колко пъти е бил докладван преди това. Но за липсата на резултати не мога да поема отговорност нито аз, нито останалите колеги-модератори, които също са в моето положение - между чука и наковалнята.
    Всеки път, когато някой от нас повдигне въпроса, получава отговора, който вече много пъти съм ви давала - работят по проблема.
    Още веднъж се извинявам за липсата на подобрения, но не е по силите ми да направя нищо повече от това, което вече съм направила. :(

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл