Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Надграждане на награди

2»

Коментари

  • lunata (BG1)lunata (BG1) Публикации: 3
    Здравейте! Ще получим ли монети от световното или и те отпаднаха? 
  • FastPesho1 (BG1)FastPesho1 (BG1) BG1 Публикации: 13
    По-нелепи и неадекватни награди от тези -здраве му кажи.С всяко нововъдение в играта успявате да ни разочаровате и демотивирате от участие във всякакви съвместни игри.Хей,хора,вземете се вразумете - с тези глупави наградки едва ли ще ни задържите в играта.
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    И продължават да се дават награди като кооперативни точки извън шампионата. Подигравате ли ни се?
    За това си писахме сигурно още при предния шампионат. Нали е предадено на хората, на които им се плаща за работа по играта? Много лоши думи искам да им кажа ....
  • sisitomi (BG1)sisitomi (BG1) BG1 Публикации: 21
    Добър ден на всички и от мен
    не мога да намеря думи ,с които да опиша чувствата си
    последно време всички играчи наистина трябва да сме го закъсали здравата,за да се почне едно получаване на налудничави награди като лиценз за долари,храна за всякакъв вид добитък из всички ферми и семена за парници,които даже не са специални
    въпросът е дали трябва да считаме и да си мислим,че получаваме  награди-при положение,че и сами си ги произвеждаме и то всеки ден
    мислех си ,че наградата е нещо ,което го няма  и че трябва да носи удоволствие и удовлетворение като прословутата фраза от анкетата 
    приятен ден на всички и още по приятна игра
  • FastPesho1 (BG1)FastPesho1 (BG1) BG1 Публикации: 13
    Що за несправедливост - в златните кутии от коопа някои играчи получиха               отново по 2-3 лиценза и златни цветя а други които едва ли не изкарват точките на отбора смешните водорасли   за парник . Това ли според вас е "'стимул'" за игра.Крайно съм обидена и възмутена.Весели празници на всички!
  • FastPesho1 (BG1)FastPesho1 (BG1) BG1 Публикации: 13
    Със сигурност може да се разпределят така наградите че всеки играч да получи поне по 1 лиценз за злато или златни цветя за да няма ощетени и недоволни.В крайна сметка  всеки се бори за това.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Първо златните цветя не са смешни и второ съдържанието на кутиите е на случаен принцип до известна степен.Така е редно и да си остане поне за кутиите.Друг е въпроса за наградите от кооперативното като цяло.Там има доста какво да се желае.Нека не се забравя че предстои пускане на четвърта постоянна ферма.Това ще повлияе и на въроса с наградите.Все пак трябва време да се намери баланса а и идеи от играчите не само критика.
  • FastPesho1 (BG1)FastPesho1 (BG1) BG1 Публикации: 13
    Извинявай  но не четеш правилно - смешни са не златните цветя а водораслите за парник .И според мен никак не е редно вече в няколко поредни коопа едни и същи играчи да получават по няколко лиценза за злато а останалите които полагат много повече усилия  водорасли  и     говорим за златни кутии а не обикновени.
  • fermer-Kalina (BG1)fermer-Kalina (BG1) Публикации: 1
    Взе ми 50 строителни жетона ,а не ми позволява втори строеж
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Моля за снимка на екрана от момента, в който опиташ да стартираш строеж.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл