Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Световен шампионат, четвърто издание, нов конен сезон и промени в "бисквитките"

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте!

Тук е мястото за въпроси и мнения по ТЕМАТА.

Коментари

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    добър вечер.една свястна награда имаше на световното която даваше постоянен бонус и която си заслужаваше усилията-хвърчилото.и го премахнаха. ако си въобразяват че по този начин ще ме стимулират да харча долари и злато за точки репутация грешно са си направили сметката.
  • krassi111 (BG1)krassi111 (BG1) Публикации: 2
    Добър вечер!
    :)
    Много държа да разбера все пак,ще функционират ли хвърчилата на вече прекаралите се явно, да ги купят? Чудничко ми е също,дали ако не,ще ми/ни се възстановят скромните хиляди бройки от ценните монетки?


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Декорациите, които вече са купени няма да бъдат премахвани, просто за момента няма да бъдат достъпни за закупуване.
  • BULLDOG (BG1)BULLDOG (BG1) BG1 Публикации: 2
    АКТУАЛИЗАЦИЯ,,НОВ КОНЕН СЕЗОН,,,И ПОРЕДНА ТЪПОТИЯ,,,,
    ОТБОРА ЗАВЪРШВА В НАЙ ДОБРИТЕ 10 ОТБОРА НА КОПА, А СЕГА,,
    В СРЕБЪРНА ЛИГА,,,,,ТОВА КАК ДА ГО ПРИЕМЕМ?
    ХОРАТА СЕ НАПРЕГНАХА ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ,,НАЛИВАХА РЕАЛНИ ПАРИ,,,И,,ЯДЕЦ,,,,
    С КАКЪВ СТИМУЛ ДА ИГРАЯТ СЕГА?,,,ДА ЗАВЪРШАТ В ЗЛАТНА И ДА СТАРТИРАТ В СРЕБРО,,)))
    СЪГУРНО ТОВА Е НАГРАДА ЗА ДОБРАТА ИМ ИГРА,,,,,,,
  • elenkova (BG1)elenkova (BG1) BG1 Публикации: 14
    редактирано 27.02.2018
    малко късно се усетиха ггс. състезанията вече са несправедливи... та след дъжд...качулка. поне могат да им сложат едно ограничение на бройките, които могат да се придобиват, та и тези дето ги нямат или искат да имат още да могат да си ги вземат. :/
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    Аз не виждам никакво въвеждане на справедливост в оставянето на хвърчилата за закупилите ги и отнемането на възможността всички да се сдобием с тях. Разочарована съм.
  • ferrario (BG1)ferrario (BG1) Публикации: 5
    здравейте  -от 20  мин ми изскача прозорец , че  няма  връзка със сървъра  -което не ме  учудва  ,след актуализация ВИНАГИ  има нещо което не е в ред  ,та  мисълта ми беше  :КОГА ,аджеба ша  можем  поне 1 ден да  играем спокойно  ? и за съжаление селската  лига  в кято играем в  момента ша  мине  без  моята  помощ?..
  • ferrario (BG1)ferrario (BG1) Публикации: 5
    най  после  !!!!! ужас -ако така  продължава  с  проблеми ....май ша са  откажа 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Първо ще помоля да подбираш правилната тема в която да пишеш. Ще преместя поста ти, тъй като не отговаря на съдържанието в тази тема.
    И след това ще припомня, че след актуализация се препоръчва почистване на кеша и бисквитките, за да няма проблеми с вписването след това.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: Грешен клик с мишката....
  • luybov (BG1)luybov (BG1) BG1 Публикации: 21
    Календара за Световното се бъгна  :(:(:(:(:(
  • Sunny_ (BG1)Sunny_ (BG1) Публикации: 1
    Здравейте!
    Не знам дали тук е мястото за проблема ми, но когато пуснахте това първенство, ми изчезна хумуса за парника всичкия. Ще се радвам, ако може някой да помогне....
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    luybov (BG1) каза:
    Календара за Световното се бъгна  :(:(:(:(:(
    Здравей.
    Включвам се малко късничко, но като гледам, май е оправен календара.
    Sunny_ (BG1) каза:
    Здравейте!
    Не знам дали тук е мястото за проблема ми, но когато пуснахте това първенство, ми изчезна хумуса за парника всичкия. Ще се радвам, ако може някой да помогне....
    Здравей и на теб.
    За съжаление, при загуби и липси в играта само Поддръжка могат да помогнат. Можеш да се свържеш с тях от ТУК.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    здравейте.честит празник.разгледах новата декорация.пустинна мина.какво невероятно попадение.никак не е скъпа мъничка е и е много функционална.поздравления.вече си представям опашките от чакащи да си я купят.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Здравейте, искам да попитам в раздел риболов от Световният Шампионат има :
    1.Улов на риба
    2.пращане на Олег на риболов.
    3.Пращане на Олег на обучение.
    4.Производство на стръв.
    5.Улов на риба в риболовната зона.
    6.Приготвяне на ястия в Залива на Русалките.
    Защо при улов на риба с въдица не дава точки за световният шампионат?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 06.03.2018
    Здравей.
    Дава точки, но много малко. Сега тествах и при уловени 4-5 риби в Цветна ферма, получих една точка.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Благодаря.
  • FastPesho1 (BG1)FastPesho1 (BG1) BG1 Публикации: 13
    Здравейте! Някой може ли да ми обясни как се събират 5 000 светулки   след като не ги пуска почти отникъде- орязани са от силоза от мелницата  от краварници  свинарници ябълки а от ниви да не говорим - почти на нула.Благодаря!
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    Какво се случи с монетите от световния шампионат от последната седмица и къде изчезна търговеца на шампионата? Изобщо ще получим ли нещо, ще можем ли да си купим нещо?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Тъй като в Германия в момента са почивни дни, монетите ще получим другата седмица в четвъртък. Подозирам, че и търговецът ще се появи заедно с тях. ;)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл