Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Захарна ферма време и напредък на захарния дворец

Здравейте, защо няма точна информация за часа в който ще приключи захарната ферма, както и напредъка на захарния дворец. Би било добре да се знае колко точно ни остава за да стигнем до 550 000 точки напредък. 


Коментари

  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Има-отиваш на картата на света и виждаш колко време ти остава за временните събития !
  • sklado (BG1)sklado (BG1) Публикации: 4
    редактирано 30.01.2018
    Не се вижда в колко часа точно ще свърши, а и колко точно ми остават до заветните 550 000 точки е по-важната част от въпроса. 
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Остават ти 19 минути....
    А и ти до сега не си направила точките-гониш последния момент ли???

  • sklado (BG1)sklado (BG1) Публикации: 4
    Оставаше ми малко и можеше да ускоря производството със злато, но като не се знае точно колко точки и време остават - няма смисъл.От къде разбрахте че остават 19 мин ? 
    п.с. По-скоро не съм направил, отколкото направила :)
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    казах-най-отгоре върху картата със фермите имаш и карта на света ! Тя показва с колко време за временните събития разполагаш и колко готови производства имаш от постоянните ферми !
     :) 
  • sklado (BG1)sklado (BG1) Публикации: 4
    А точките които остават до края ?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Точките никога не са се визуализирали. А времето до края на която и да е временна ферма може да бъде видяно от картата на света.
  • YanaFarmer (BG1)YanaFarmer (BG1) BG1 Публикации: 4
    редактирано 01.02.2018
    а моята захарна ферма изчезна и не мога да я намеря и не знам какво се случва







    Моля,пиши на кирилица!
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Захарната ферма е с времетраене 24 дни, след което изчезва.
  • YanaFarmer (BG1)YanaFarmer (BG1) BG1 Публикации: 4
    Хубаво ,но сега от къде да си вземам ваучери, за да си купувам семена за парника?
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    От търговеца в главната ферма.Това е една розова кола която седи в горната част извън фермата.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл