Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

12849

Коментари

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    здравейте.вчера между 18 00-21 00 бях във фермата.не ми го е отчело като бонус за седмицата
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Пиша тук за да го видят всички

    В 13:00 часа започва Кооп силоз
  • luybov (BG1)luybov (BG1) BG1 Публикации: 21
    И какво стана с фунията нещо като тука има-тука нема :smile:
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    luybov (BG1) каза:
    И какво стана с фунията нещо като тука има-тука нема :smile:
    тази игра става все по-интересна....
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Много е весело даааа
    Те за тест са ни го пуснали, но поне ни дадоха лицензите

    Вече няма достатъчно време за да го стартират отново и да остане до край и най вероятно или ще ни го пуснат още веднъж за тест или направо ще го отменат
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    akinak (BG1) каза:
    здравейте.вчера между 18 00-21 00 бях във фермата.не ми го е отчело като бонус за седмицата
    Здравей.
    Ако в някой от предишните два часа за бонуси не си бил на линия, няма да отчете последния, а не този, който си пропуснал.
    Например - ако си пропуснал първия, но си хванал втория и третия, ще ти отчете първия и втория и ще ти даде процентите за тях.


    По повод Кооперативната фуния:
    Поради критичен проблем в играта ще спрем събитието за малък хотфикс, който не е свързан с него, но е важно проблемът да бъде поправен възможно най-скоро. Фунията ще бъде рестартирана след хотфикса, който трябва да бъде много кратък, за да се ограничи загубеното време. След фикса събитието ще започне отново и може да се играе нормално, играчите ще запазят всякакви възнаграждения, които вече са получили, а всички бустери, които са закупили, ще продължат да работят, докато не изтече времето им.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    не съм дребнав-просто маркирам факта.предните две влизания са отчетени последното не е макар че бях до 19 30 във фермата и мелех храна за крави заради седмичното събитие.хубава вечер на всички.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Това, че са отчетени, не означава че си бил на линия през това време. Това се опитвам да обясня. Ако хванеш два от часовете, без значение кои, ще отчете първия и втория, а не тези, които си хванал.
  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    preslav94 (BG1) каза:
    milenaz (BG1) каза:
    И аз да се оплача- При мен изчезнаха розите и теменужките. произведох ги, а в склада ги няма-не мога да ги продам . Няма го и цветето от  седмичното събитието За природата. Това някаква коледна изненада ли е?
    Виж на последната страница на растенията.
    Там би трябвало да са след последната актуализация
    Да, благодаря и на Фрея също - открих ги на последната страница наистина:))
  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    А да питам и тук - какво стана със златните рибки- при мен не отчита нищо - нито флейкове, нито рибки, нито точки. И след актуализацията си стой нулата.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    milenaz (BG1) каза:
    А да питам и тук - какво стана със златните рибки- при мен не отчита нищо - нито флейкове, нито рибки, нито точки. И след актуализацията си стой нулата.
    Здравей.
    Опитай, моля, да почистиш кеша. Току-що проверих събитието при мен и си работи добре.
    Почистването на кеш и бисквитки е препоръчително след всяка актуализация и хотфикс.
  • margito6 (BG1)margito6 (BG1) Публикации: 25
    здравейте пиша по 2 проблема не получих нито 1 заснежен хамбар ,а сега след кооп фуния не получих никакви награди макар че ми изписа, че ще взема 3 награди аз взех само кошки талисмани ,не взех намалени времена и долари. Благодаря предварително :smile:
  • mbbb (BG1)mbbb (BG1) Публикации: 12
    "Скъпи играчи!

    Моля, обърнете внимание.
    Времето за завършване на събитието бе изместено един час напред, за да може екипът на играта  да следи за завършването му и в случай на проблеми, да има възможност за бърза реакция в помощ на играчите."

    "Проблемите с играта вече са съобщени и разработчиците са ангажирани с тяхното разрешаване."




  • margito6 (BG1)margito6 (BG1) Публикации: 25
    Оправиха ми наградите от фунията, но все още има хора със 2 заснежени хамбара, докато аз нямам нито 1 
  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    Freyja каза:
    milenaz (BG1) каза:
    А да питам и тук - какво стана със златните рибки- при мен не отчита нищо - нито флейкове, нито рибки, нито точки. И след актуализацията си стой нулата.
    Здравей.
    Опитай, моля, да почистиш кеша. Току-що проверих събитието при мен и си работи добре.
    Почистването на кеш и бисквитки е препоръчително след всяка актуализация и хотфикс.
    Нищо не помага. Продължава да си стои 0 навсякъде и да не ми отчита храна и риби
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    margito6 (BG1) каза:
    Оправиха ми наградите от фунията, но все още има хора със 2 заснежени хамбара, докато аз нямам нито 1 
    Здравей.
    От кое събитие очакваш да получиш този облик?
    milenaz (BG1) каза:
    Freyja каза:
    milenaz (BG1) каза:
    А да питам и тук - какво стана със златните рибки- при мен не отчита нищо - нито флейкове, нито рибки, нито точки. И след актуализацията си стой нулата.
    Здравей.
    Опитай, моля, да почистиш кеша. Току-що проверих събитието при мен и си работи добре.
    Почистването на кеш и бисквитки е препоръчително след всяка актуализация и хотфикс.
    Нищо не помага. Продължава да си стои 0 навсякъде и да не ми отчита храна и риби
    Здравей и на теб.
    А опита ли да смениш браузъра.
    Съжалявам, че ще го кажа, но ако и това не помогне, се налага да се обърнеш към Поддръжка. Само моля да имаш предвид, че по празниците са в минимален състав и отговорът от тях може да се забави.
  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    Сега пък не мога да си взема снежния човек от Рудолф. Трябваше да е с 51 усмивки, а сега ми предлагат някакъв без стойност срещу 1 злато, но като натисна бутона Купи, ми изписва, че съм достигнала границата, така че даже и този не мога да получа.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Вече наистина не знам какво да кажа... Съжалявам, че не съм в състояние да помогна. Очевидно мнозинството играчи има този проблем. Докладван е още през нощта, но...
  • margito6 (BG1)margito6 (BG1) Публикации: 25
    това е когато всички получига компенсации за развалената фуния, в моята съвместна игра всички имат ,а аз нямам нито един.
                                                                                                  Благодаря ти предварително
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Честита Коледа на всички. Много здраве, радост и къмет.
    Що за бъгове не зная, но аз завърших вчера 3 часа по-рано 4 ниво на празненството на Дядо Коледа, но когато днес отварям за 5 ниво, ми дава, че не съм изпълнила 4. Когато си отворя 4 ниво на Кооперацията, дава, че само аз имам 100% изпълнение, направих снимка на това ще пиша и на техническата поддръжка, макар, че на КОледа кой ли ще обърне внимание.
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    :(  и аз дадох злато заради храната за магарета която ми искаше, наистина ни рекетират май. Миналата година пак им писах за бъг, пратих както сега и файл със снимка и познай-никакъв отговор, дано този път да не е така.
    Прати и ти, влез в 4 ниво, направи снимка и изпрати, дано като сме повече да стане нещо.
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Нямам идея и при мен е така, но можеш да натиснеш горе на 4 задача, излиза цялата Ви гилдия и кой с колко % е завършил задачата. Направи снимка и я изпрати заедно с обяснението на техническата поддръжка.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ще помоля да ми изпратите снимки на завършената на 100% от всички членове на отбора четвърта глава, както и снимка на пета глава, показваща, че не можете да я стартирате.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    О да, тайната цел в живота ми е да създавам бъгове и да ги разпращам по хорските ферми.
    Аз съм само форумен администратор, за бога. Ако случайно не знаеш що за животно е това, има Гугъл - потърси и разбери.
    От тук насетне, всеки пост, посветен на подобни глупави теории на конспирацията, ще бъде изтриван, а авторът му ще получи временен бан за достъп до форума!
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Ще помоля да ми изпратите снимки на завършената на 100% от всички членове на отбора четвърта глава, както и снимка на пета глава, показваща, че не можете да я стартирате.

    как точно да ти изпратя снимките-като скриншотове или jpg и къде-тук не става,

  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Freyja това е за 5 задача
    http://prntscr.com/hs43hi 
    ето и от 4 задача
    http://prntscr.com/hs43rp
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Благодаря.
    Ще ги погледна по-късно. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл