Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

12749

Коментари

  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Събитието на усърдните работници приключи и както се видя, не само кооперативната класация не е коректна, поради грешка в сървъра, но и индивидуалната. Задавам си много логичен въпрос - защо се пускат нови събития, като не са "разработени" старите ,тъй като и при тях се оказа, че има бъгове. Едно извинениеза причиненото неудобство, не е достатъчно, за да компенсира разочарованието от некадърността на шепа на хора. Това е игра, която би трябвало да служи за развлечение и разтоварване, но явно екипът на играта е на друго мнение. 
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: Какво ме ядоса днес....
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Здравейте ! И аз току що установявам,че лиценза ми липсва. Бях на 29-то място ,което ми костваше много ресурси и най-вече водорасли. А сега поредно разочарование.....
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро на всички.
    Проблемите с класирането и липсващите награди вече са докладвани.
    Моля, не изпращайте тикети до Поддръжка, преди да се вземе решение как ще се процедира с тези бъгове.
    Предварително благодаря за разбирането. Оценявам търпението ви.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 13.12.2017
    ГГС в повечето случаи знаят с колко да компенсират играчите и с какво защото наблюдават играта и профилите и знаят от какво имат нужда най-много и кое е най-силно ефективно.В друга тяхна игра играчите срещнаха друг проблем.Когато количеството от даден елемент е твърде голямо и е на калпак на всеки по равно.Тогава ставаше въпрос за войници и проблема беше спешен тъй като след време умират от глад.Аз също не ща повечето декори тъй като склада ми е пълен.Трябва да има подходящи компенсации.Водораслите са добре.Знае го всеки който играе повече мисии и не само тогава.Vely е прав нека първо да оправят бъговете ,да пуснат нещо което да мине гладко от началото до край.Опита ми с ГГС по празници специално коледноновогодишните е злополучен за съжаление.Обикновено точно когато няма поддръжка точно тогава изниква нещо.Най добрия подарък за мен лично ще бъде игра не само събитие без бъгове по празниците и с нормална тежест а не безумно висока.
    Post edited by Freyja on
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 13.12.2017
    Гугъл преводач  

     CM_Hunter

    Уважаеми колеги,

    Напоследък всички сте забелязали редица проблеми, които се появяват в различни събития в цялата игра. На първо място, бихме искали да се извиним дълбоко за проблемите, с които се сблъскахте. Също така бихме искали да ви уверим, че проблемите, с които се сблъскват играчите, също са въпроси за целия екип и докато се чувстват по различен начин, те все още се чувстват много. Никога не сме имали намерение да ви предоставим опита, който много от вас имаха напоследък и със сигурност нямаме намерение да спираме производството на играта скоро.Някои от вас може да са наясно, че скоро внедряваме нов график за производство, което според нас ще ни позволи много повече време, за да осигурим по-изтънчен опит за всички вас, като осигурим включването на време за повторение на фазите на проектиране и тестване. Надяваме се, че това ще означава по-гладко преживяване за играчите, които напредват и въпреки че може да отнеме известно време, за да се реализират напълно, ние смятаме, че това ще ни позволи да ви предоставим по-добра игра.

    Вече споменахме някои от елементите, които ще предоставим като компенсация в бележките за актуализацията за тази седмица, но тук ще бъдем малко по-конкретни за сумите, плюс добавихме някои елементи към нашия компенсаторен пакет за всички играчи. Ще се опитаме да добавим колкото се може повече от компенсациите и ремонтите, които можем да направим с тази актуализация, но имайте предвид, че някои от тях може да дойдат малко по-късно, за да се гарантира, че всичко е добавено правилно и няма други проблеми - някои неща може да изискват бъдеща актуализация или актуална корекция, но тук е списъкът на планираните компенсации:

    - Всеки играч ще получи декорации от глава 1 и глава 2 от събитието "Коледни подготовки" с стойност "Щастливо щастие" от 15 и стойност "Стандартно щастие" от 45 (те ще се появят в инвентара без изскачащи прозорци или съобщения)
    - Събитието също ще се рестартира с актуализацията - глави 1 и 2 ще бъдат завършени и ще можете да продължите от глава 3
    - Третата фаза на събитието ще включва 25% намаление на изискванията, за да получите още повече точки за щастие за останалите глави
    - Happy Hour ще бъде удължен за още една седмица, а бонусите се увеличават от първоначално планираните суми

    Всеки играч ще получи и следния пакет:

    - Кожа от пилешки кошове със сняг
    - Снежна къдрава къща
    - 500 части декорация
    - 30 х водорасли от водорасли
    - 100 кг водорасли
    - 100 х храна за морски водорасли

    И за рейтинговите въпроси с кооперативното твърдо работно събитие всеки играч ще получи:

    - 2 златни кутии за мистерия
    - 1 х свободна ракия
    - 1 х свободна козина
    - 1 кооперативна ябълкова градина

    В отговор на въпросите за индивидуалното класиране на наградите за Кооперативното Трудно Работно Събитие понастоящем разглеждаме този въпрос и причината за него. Ще предоставим повече подробности, тъй като те ще станат достъпни за нас, тъй като първо трябва да проучим причините и техническите възможности, с които разполагаме по отношение на този въпрос. Както вече споменахме, това е една от темите, които ще бъдат разгледани извън актуализацията тази седмица.

    Искрено съжаляваме за грешките, които са се появили, много от тях дойдоха като пълна изненада при събития, които преди са работили по предназначение и внезапно не функционират, като например скорошното кооперативно първенство. Също така работим усилено върху всички тези проблеми и екипът на общността събира проблемите, както се появяват. Всички те бяха предадени на екипа и ние се вгледахме дълбоко в причината за възникналите проблеми, за да се опитаме да ги разрешим. Намерението ни не е да изпълняваме събития, които не предоставят награди, не правилно отчитат резултати или не могат да бъдат стартирани. Екипът се гордее с работата си и също така е натъжен да види проблемите на късната и отрицателната обратна връзка във форумите. Надяваме се, че проблемите ще бъдат решени възможно най-скоро, но ако видяхте наскоро текущия ни поток на живо, може да сте наясно, че нашият екип е може би малко по-малък от някой, който може би сте очаквали, и затова може да отнеме малко време за да намерите напълно и да решите проблемите. Също така е, че някои от проблемите, които са се появили, не се появяват по време на нашите тестове и затова не могат да бъдат предсказани или познати, докато не се появят на сървърите на живо. Като част от производствения ни график, ние също се надяваме да можем да тестваме повече функции на тестовия сървър в бъдеще, за да можем да привлечем вашата помощ, за да направим играта толкова гладка, колкото може да бъде. Ние възнамеряваме да приложим това заедно с новия производствен график през следващата година.

    Разбираме, че много от вас са много разстроени от състоянието на играта и от грешките, които настъпиха, и възнамеряваме да направим възможно най-много подобрения. Подобни подобрения не могат да дойдат през нощта, но сме оптимисти, че това, което сме въвели, може да доведе до много по-добро преживяване за всички в бъдеще. Бихме искали да ви благодарим за търпението, което показахте, за вашата страст към играта и за вашата продължителна подкрепа. По-специално екипът на модераторите често получава много негативни коментари, въпреки че те не играят активна роля в развитието на играта. Прекрасно е да видите някои съобщения за подкрепа за тях от някои от вас, които разбират трудната позиция, в която често се намират. Въпреки че те не развиват активно играта, те спомагат за предоставянето на вашите отзиви и коментари. Те често са еднакво засегнати от бъгове и проблеми като останалата част от вас, но все още са на разположение да отговарят на въпроси и да предават всякаква информация, която имат. Искрено се надяваме, че можем да си възвърнем доверието, което имахме с всички вас, и че промените в нашия производствен цикъл ще имат ефект, в който искрено вярваме, че ще го направят.

    Още веднъж, нашите дълбоки извинения и както винаги, благодаря!

    Вашият екип от общността
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Здравейте :)
    Има някакъв визуален бъг,който показва,че се произвеждат по-големи количества продукти,а всъщност,като обереш даденото "съоражение",са си колкото трябва.
  • Josefin788 (BG1)Josefin788 (BG1) BG1 Публикации: 49
     Здравейте :) Отново ще има КООП и за нашето село, което е било винаги в златната лига, показва сребърна лига и дори на всеки от нас има изискване да сме членове на кооператив ???!!!! 
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Това е новата игра "Открий разликите след фикс" наградите са с натрупване до 2018г. ;)
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 14.12.2017
     Здравейте :) Отново ще има КООП и за нашето село, което е било винаги в златната лига, показва сребърна лига и дори на всеки от нас има изискване да сме членове на кооператив ???!!!! 
    Точно затова не искам компенсации, след всяка компенсация бъговете стават все повече и повече

    Предлагам дори всички СИ да върнат в новобранска лига, за да ги отчита правилно във всички събития и върху това разработчиците да започнат да градят и отстраняват бъговете един по един

    P.S. Новите бъгове след последния фикс

    1. Почти всички сгради са с визуален бъг, показва повече, но не ни го дава (Нали знаете даването не е като обещаването). Засегнати сгради Силоз, Компостер, Краварници, Свинарници, Ниви или направо всички
    2. Разместено меню на рибите в дълбоководния риболов
    3. Очевидно, не всички отбори са в правилната лига, а до КП остават по - малко от 24 часа
    Post edited by Vely (BG1) on
  • RONY (BG1)RONY (BG1) BG1 Публикации: 39
    Излед за зимна  плевня накои получиха по две ,а други по една ,това редно ли е ?
  • DDavidoff (BG1)DDavidoff (BG1) BG1 Публикации: 13
    Явно пак ще пускат бъгнато събитие....
  • mbbb (BG1)mbbb (BG1) Публикации: 12
    редактирано 14.12.2017
    В превод:

    Ситуацията с прехвърлянето на лиги от златна в сребрна в прозореца с КП таймер вече е съобщено на разработчиците.

    Те вече работят по този въпрос в момента и обмислят възможни варианти за решаване на ситуацията.
    Post edited by mbbb (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    За да поправим класирането в лигите на Кооперативния шампионат, трябва да възстановим голям брой данни, което ще отнеме няколко часа. Поради тази причина таймерът няма да бъде премахнат и ще бъде реактивиран утре след като това възстановяване бъде направено (около обед, рано следобед утре е настоящият план). Възможно е таймерът да бъде на разположение само за 1-2 часа, за да гласувате за ново на трудност, но поне отборите ще са в правилните лиги.
  • bestway (BG1)bestway (BG1) BG1 Публикации: 15
    Ще има ли кооперативно в крайна сметка?
  • LordVOODOO (BG1)LordVOODOO (BG1) Публикации: 4
    Поредната издънка е налице . Елхата се появи, обрахме каквото можем и хоп нова актуализация. Сега това което сме събрали за елхата е занулено. Започнаха да приличат на сакати джуджета ,които не могат и една каручка да сглобят.
  • кало (BG1)кало (BG1) BG1 Публикации: 13
    Много хубав ъпдейт. Нищо не ми даде  нито  кооперативна ябълкова градина,златни кутии, а бе с две думи нищо не получих.
  • hanna4 (BG1)hanna4 (BG1) BG1 Публикации: 1
    супер и се прибира човек след 12 часов работен ден. и сяда пред компа да се освести след напрегнатия работен ден,,,,и хоп актуализация,,супер,,си викаш - най после нещата ще се оправят,)) да ама не)))
    подаръци, доло- горе като да ядеш сладолед през стъкло- виждаш за кратко ама не получаваш,,
    и докато се чудиш кво става, пак ти изящат половин час от така чаканата почивка,,,еее,,разглеждаш елхата а там- представиси,,количества дет за да направиш ти трябва месечната заплата,,а времето ти кът,,,имаш час и половина да поиграеш спокойно за удоволствие,)))блаженна мечта,,,,
    ама,,,ядец,,,,прецакан си,,ми кво ли се учудвам? прецакани сме че сме живи,,,че още се борим,,че търсим малко забавление, и малко бягство от реалноста,,,е,,пожелавам ви да дочакате по добри времена,,,,на мен търпението ми отиде по дяволите,,,,

  • nina (BG1)nina (BG1) Публикации: 2
    е това е страшно направо думи  нямам - пуснаха ехата станах на 5 процента и после ме направиха 0 и ми изчезнаха ми тематичните ябълките.
  • mitkosm (BG1)mitkosm (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте , за съжаление аз не получих нито облици , нито кооперативна ябълкова градина .....нищо
    не знам какво става , но моля ви оправете си нещата дори компенсацията ли не мога да получа .
  • rado4 (BG1)rado4 (BG1) Публикации: 2
    Здравейте,аз също не получих никакви компенсации:(
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    А наясно ли сте,че събитието със спасяването на златните рибки не дава награди ???
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Препоръчано е след абдейт да се чисти кеш да се прави рефреш.Пи мои съотборници това е помогнало.
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    От вчера ми е бъгната Кооперативната ливада за коне. Като се опитам да вкарам кон ми изкача прозорец грешка   https://clip2net.com/s/3QnufD7   , след което ми блокира играта и трябва наново да я обновя. Не помогна чистене на кеш. Друг някой има ли такъв проблем?

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 15.12.2017
    Veki User (BG1) каза:
    От вчера ми е бъгната Кооперативната ливада за коне. Като се опитам да вкарам кон ми изкача прозорец грешка   https://clip2net.com/s/3QnufD7   , след което ми блокира играта и трябва наново да я обновя. Не помогна чистене на кеш. Друг някой има ли такъв проблем?

    Докладвано.
    Но все пак ще попитам - грешката казва, че вече имаш кон в ливадата и затова не позволява да изпратиш друг. Имаш ли кон в ливадата?
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 15.12.2017
    Благодаря, Фрея!
    Трябва да имам кон там, но като отида на ливадата показва, че нямам. В конюшнята също не ми показва да е зает коня дето трябва да е в ливадата.

    Post edited by Veki User (BG1) on
  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    И аз да се оплача- При мен изчезнаха розите и теменужките. произведох ги, а в склада ги няма-не мога да ги продам . Няма го и цветето от  седмичното събитието За природата. Това някаква коледна изненада ли е?
  • LordVOODOO (BG1)LordVOODOO (BG1) Публикации: 4
    Това за което ще пиша едва ли е бъг . Но в наградите от настоящето КП има награда "Кооперативни точки"- двете ръчички. Обяснението е да ги събираме за световния шампионат. Та да попитам защо получаваме награди , които не ни вършат никаква работа в момента. В инвентара на фермите ни няма такъв артикул или иконка.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Veki User (BG1) каза:
    Благодаря, Фрея!
    Трябва да имам кон там, но като отида на ливадата показва, че нямам. В конюшнята също не ми показва да е зает коня дето трябва да е в ливадата.

    Здравей. Докладвала съм проблема. В понеделник се надявам на отговор, а за решение - не мога да кажа кога.
    milenaz (BG1) каза:
    И аз да се оплача- При мен изчезнаха розите и теменужките. произведох ги, а в склада ги няма-не мога да ги продам . Няма го и цветето от  седмичното събитието За природата. Това някаква коледна изненада ли е?
    Привет и на теб. Ще помоля за малко повече информация. Сял/а си специални семена, обрани са, но ги няма в инвентара, така ли? И относно седмичното събитие - понеже не ги играя, ще помоля да обясниш какво е това липсващо цвете.
    Това за което ще пиша едва ли е бъг . Но в наградите от настоящето КП има награда "Кооперативни точки"- двете ръчички. Обяснението е да ги събираме за световния шампионат. Та да попитам защо получаваме награди , които не ни вършат никаква работа в момента. В инвентара на фермите ни няма такъв артикул или иконка.
    Здравей.
    Не е бъг, просто са останали в наградите от предишното първенство. Докладвано е, но...
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    milenaz (BG1) каза:
    И аз да се оплача- При мен изчезнаха розите и теменужките. произведох ги, а в склада ги няма-не мога да ги продам . Няма го и цветето от  седмичното събитието За природата. Това някаква коледна изненада ли е?
    Виж на последната страница на растенията.
    Там би трябвало да са след последната актуализация

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл