Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 30.11 - Коледа - презареждане

13

Коментари

  • vanq763 (BG1)vanq763 (BG1) Публикации: 3
    И при мен изчезна.......защо остана само  еленчето.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 08.12.2017
    Здравейте.
    При всички я няма елхата, не само при при някои играчи.
    Компенсации ще има, както и продължение на събитието. Когато имам някаква конкретна информация, ще я споделя.
  • andrei 83 (BG1)andrei 83 (BG1) Публикации: 2
    и при мен из4езна елхата и незнам какво да сабирам
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 09.12.2017
    Андрей да беше прочел поне горния пост(на модератора над твоя) щеше сам да си отговориш на въпроса.
  • Snejad (BG1)Snejad (BG1) Публикации: 7
    Да,дядо Коледа си забърса елхата и като за подигравка ни даде една шейничка с 0 ...повтарям с 0 точки щастие....май вече ни се подиграват или ни взеха за....
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Тази декорация също е част от сбърканото събитие. Изобщо не е трябвало да се появява в складовете ни. Предполагам, че със следващата актуализация ще бъде премахната.
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Вече след всеки фикс играем на открий разликите. Къде са наградите  :D
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Вече споменахме някои от елементите, които ще предоставим като компенсация в бележките за актуализацията за тази седмица, но тук ще бъдем малко по-конкретни за сумите. Освен това добавихме някои елементи към пакета с компенсации. Ще се опитаме да добавим колкото се може повече от компенсациите и ремонтите, които можем да направим с тази актуализация, "но имайте предвид, че някои от тях може да дойдат малко по-късно, за да се гарантира, че всичко е добавено правилно и няма други проблеми - някои неща може да изискват бъдеща актуализация или хотфикс".

    Може да дойдат по-късно :)
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Здравей BIGNIKI (BG1), всички сме потърпевши.
    Аз лично бях в твоята ситуация вчера и си пролича, но ми мина и вече май ми става весело.
    Все пак сигурен съм че всичко, което са обещали ГГС, ще ни го дадат, въпросът е кога и просто трябва да сме търпеливи.

    Молбата ми е да промениш поста си с нормални букви, защото така изглежда че се караш на всички, а ние не сме виновни
  • съзира (BG1)съзира (BG1) Публикации: 15
    Няма елха , но  има аквариум , става все по-весело!
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Някой ще ми каже ли какви са ти "катеричоци" - от вчера е куеста на Рудолф-мотам се по фермата и все не виждам лопата
  • съзира (BG1)съзира (BG1) Публикации: 15
    Мотаеш се бавно из пейзажа на основната ферма и курсора на мишката става на лопата,ако не ти е свършило времето.наградите са монета жетон и лилава тор за овошки
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    мерси, мотах се яко, ама на не става :) сега ремонтират и после ще е свършило

  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Жалко, че не видях по-рано, щях да ти пратя снимки къде да търсиш катериците
    https://clip2net.com/s/3Qj34rK
    https://clip2net.com/s/3Qj25z6
    https://clip2net.com/s/3Qj1NSX



  • bestway (BG1)bestway (BG1) BG1 Публикации: 15
    Защо исканите количества на елхата са увеличени, а времето е намалено? Нали щяха бройките да се намалят с 25%?
  • SVETLA k (BG1)SVETLA k (BG1) BG1 Публикации: 2
    Безобразие!!!!!!!!  Пуснаха елхата, стигнах до 8% и я занулиха.ДОКОГААААА
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Паредния гаф и компенсациите си прибраха ха ха 
  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    Тази година явно елхата ще е дефектна.При всички занулиха резултата а времето е намалено и то много.
    Май ни остана само да се смеем от сърце на немската прецизност
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Те станаха за смях как да не се смее човек 
  • geriani (BG1)geriani (BG1) BG1 Публикации: 6

    Не стига че ми занулихте елхата,а и подаръци  за мен няма.Явно съм от непослушните.Както казват ,че по Коледа се случват чудеса,ще се надявам и аз кат малко дете на чудо.

  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    и при мен е така всичко си прибраха явно не заслужавам 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Съжалявам за закъснелите отговори, но и на мен ми се случва да отсъствам понякога. :)
    Вярвам, че след днешния хотфикс всички са получили наградите и компенсациите си.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Съжалявам за закъснелите отговори, но и на мен ми се случва да отсъствам понякога. :)
    Вярвам, че след днешния хотфикс всички са получили наградите и компенсациите си
    здрасти.получихме си компенсациите.поне до сега никой не се е оплакал.но едно ще те помоля.ако имаш идея как се изпълняват заявените продукти от елхата да ги споделиш с всички нас.аз не знам как ще стане.дори да бях в отпуск.благодаря.
  • FreeKolioban4ev (BG1)FreeKolioban4ev (BG1) BG1 Публикации: 8
    Здравеите.
    имам проблем с компенсиращите златни кутии които получих
    когато я отворих в кутията пишеше че имам 4 елимента, а отворих само 2
    натретия ми се исписва че не е възможно там или нещо подобно. на англииски
    въпросат ми е това бъг ли е или нещо се случва с компютърат ми?
    благодаря.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Здравеите.
    имам проблем с компенсиращите златни кутии които получих
    когато я отворих в кутията пишеше че имам 4 елимента, а отворих само 2
    натретия ми се исписва че не е възможно там или нещо подобно. на англииски
    въпросат ми е това бъг ли е или нещо се случва с компютърат ми?
    благодаря.
    Добро утро,
    това и визуален бъг, в компенсацията са само 2 и след рестарт на тези които показва 4 отново си стават 2. При мен, тъй като не бях използвал нищо от компенсациите ми показваше че имам 3 кооперативни ябълкови градини, 3 заснежен изглед къщи, 6 златни кутии (в моя случай бяха станали 12, защото аз не ги отварям). След рестарт изчезнаха допълнителните, но най - интересното е че ми останаха 3 изгледа за къщите, които успях да сложа преди рестарта
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Оказва се, че компенсациите са тотална бъркотия. Някои играчи не са получили нищо, при някои има само част от компенсациите, при трети всичко е налично. Така че @Vely е прав - визуално е показвало 4 кутии, но всъщност са били само две.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 16.12.2017
    akinak (BG1) каза:
    здрасти.получихме си компенсациите.поне до сега никой не се е оплакал.но едно ще те помоля.ако имаш идея как се изпълняват заявените продукти от елхата да ги споделиш с всички нас.аз не знам как ще стане.дори да бях в отпуск.благодаря.
    Любопитно ми е какъв отговор очакваш да ти дам. Да не би аз да определям количествата?
    Мисля, че всички сте в някакво заблуждение относно това:
    Изискванията за втора и трета фаза на събитието бяха намалени с около 25%.
    Втора и трета фаза - там където даряваме продукти, а не първа фаза, където трябва да събираме.
  • Смехурко (BG1)Смехурко (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 17.12.2017
    След като времето е намалено наполовина защо не са намалени и количествата за събиране?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Намалени са количествата за даряване.
  • luybov (BG1)luybov (BG1) BG1 Публикации: 21
    редактирано 17.12.2017
    Интересно е как са намалени с 25 % като на мен за личен куест ми иска 492 212 ябълки.Kак се събира това с -25 % уж :) 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл