Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

12449

Коментари

  • бабаAna (BG1)бабаAna (BG1) Публикации: 12
    Благодаря Ви!
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Здравейте котарака ми от 3 дни го няма в гурмето

    да очаквам ли да се върне и как ?????????????????

    А талисманите къде отиват които се събират?
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    ами построих го наново и сега пак в началото на 000000000

    без никакви талисмани много умно >:)>:)>:)от тяхна страна
  • Цвета-2 (BG1)Цвета-2 (BG1) Публикации: 10

    Freyja каза:
    Благодаря. Ще помоля някой да погледне какво се е случило, но отговор ще има утре.
    Добър вечер!
    Има ли някакъв отговор за това какво се е случило с надграждането на Лабораторията ми?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Подала съм сигнал и съм помолила за проверка, но за съжаление след всички бъркотии днес с колелото, сървърното класиране и монетите, явно не са успели да стигнат до твоя случай. Преди малко пак напомних. Стискам палци утре да имам информация.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @Цвета-2 (BG1).
    Надграждането на лаборатория от 8 на 9 ниво  струва 71 810 000 долара, така че няма никакъв проблем- лабораторията ти е девето ниво, както трябва да бъде.
  • Цвета-2 (BG1)Цвета-2 (BG1) Публикации: 10
    редактирано 10.11.2017
    Freyja каза:
    Здравей, @Цвета-2 (BG1).
    Надграждането на лаборатория от 8 на 9 ниво  струва 71 810 000 долара, така че няма никакъв проблем- лабораторията ти е девето ниво, както трябва да бъде.
    Разбирам, явно грешката е моя.
    Объркала съм значи, не съм следила правилно цифрите или е недоглеждане  от моя страна.
    След като досега съм била на правене на Премиум Течен тор и  съм започнала надграждане на Лабораторията, очаквах че ще  достигна до следващата възможност, за която пише че е нужно 10-то ниво на лаборатория.
    Явно достигане на 9-то ниво не отваря нова възможност и са нужни повече от едно ниво на надграждане за да се отвори следващия катинар. Затова съм забоксувала на място.
    Благодаря за съдействието и отговора! :)

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново.
    Достигането на някои от нивата не отключва нови рецепти, а намалява необходимите продукти за вече отключените. :)
    Бонус инфо - за ниво 10 ще са ти необходими 108 000 000 долара.
  • Цвета-2 (BG1)Цвета-2 (BG1) Публикации: 10
    Freyja каза:
    Здравей отново.
    Достигането на някои от нивата не отключва нови рецепти, а намалява необходимите продукти за вече отключените. :)
    Бонус инфо - за ниво 10 ще са ти необходими 108 000 000 долара.
    Да, видях ги... ще ги кътам, ще пестя от закуски :) и ще ги събера :)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Freyja каза:
    Здравей отново.
    Достигането на някои от нивата не отключва нови рецепти, а намалява необходимите продукти за вече отключените. :)
    Бонус инфо - за ниво 10 ще са ти необходими 108 000 000 долара.
    Да, видях ги... ще ги кътам, ще пестя от закуски :) и ще ги събера :)
    Здравей,Цвета :)
    Не е лошо да оправиш усмивките в основната ферма,че като гледам си на плюс 412% производствени разходи.
  • KoTaK (BG1)KoTaK (BG1) Публикации: 6
    KoTaK (BG1) каза:
    Здравейте,

    Опитвам се да изтрия Просторна плевня от Хранилището но ми дава следната грешка:
    errorCode_NOT_DESTRUCTIBLE

    Support-Info: 
    Command: PBEditorTrashDecoResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1509573067
    Zone: 19
    PID:610239
    вече имам два построени хамбара и може би за това да ми дава тази грешка ли не знам

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    По принцип мястото на тази сграда не е в инвентара с декорациите, а в раздел Специални сгради. Може би затова ти дава тази грешка, а не защото вече си имаш два хамбара.
    Подочух, че и други играчи имат същия проблем и той вече е докладван, но нищо не пречи да докладвам и аз. ;)
  • vaniliat (BG1)vaniliat (BG1) Публикации: 15
    Здравейте,
    след последната актуализация ми изчезна котешката колиба в гурме фермата. Закупих си нова, но по никакъв начин в тази ферма не се произвеждат сърчица. Какво да правя?
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    vaniliat (BG1) каза:
    Здравейте,
    след последната актуализация ми изчезна котешката колиба в гурме фермата. Закупих си нова, но по никакъв начин в тази ферма не се произвеждат сърчица. Какво да правя?
    Здрасти.и при мен е така.щяло да има актуализация и специално събитие за сърцата.може би тази седмица
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    По-вероятно ще е другата седмица. :)
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте какво става играта не зарежда излиза известие моля опитайте по късно
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Здравей Руми, от 16:30 е така


    We are currently experiencing some network problems with all our games right now are are investigating. We hope to have the problem resolved as soon as possible. You do not need to contact support if you are unable to login to your account.

    Google преводач

    Понастоящем изпитваме някои мрежови проблеми с всичките ни игри, които в момента се разследват. Надяваме се, че проблемът ще бъде решен възможно най-скоро. Не е необходимо да се свързвате с екипа за поддръжка, ако не можете да влезете в профила си.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 14.11.2017
    Съсипаха отново силоза, пак рестарт, пак бъгове, пак няма класация и със спечелените награди дадени още веднъж не ни компенсират въобще
    ГГС като оцапат гащите, с извинение, не могат и след това да се изперат като хората
    Post edited by Freyja on
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Както обикновено нищо ниво, а добре забравено старо от снощи.
    Повторение, но този път можем и да ги посочим с пръст



    Не знаем какво се обърка но разследваме 
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 21.11.2017
    Защо вместо Рибарски опит ми дава Треска ???




    Post edited by preslav94 (BG1) on
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    за да те хване треска хихи
  • съзира (BG1)съзира (BG1) Публикации: 15
    смениха главата на Олег с треска за точките на световния шампионат
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    Защо не ми показва примамките за златни рибки бъг ли е
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    polq7878 (BG1) каза:
    Защо не ми показва примамките за златни рибки бъг ли 
    здрасти.щом си произвела стръв за златни рибки в мелницата отиваш при олег.цъкаш на кутия с риболовни принадлежности.после на жива стръв.поставяш я в някой квадрат.и после през прозорчето за стръв за видове риба слагаш стръв за златни рибки и ловиш
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    akinak (BG1) каза:
    polq7878 (BG1) каза:
    Защо не ми показва примамките за златни рибки бъг ли 
    здрасти.щом си произвела стръв за златни рибки в мелницата отиваш при олег.цъкаш на кутия с риболовни принадлежности.после на жива стръв.поставяш я в някой квадрат.и после през прозорчето за стръв за видове риба слагаш стръв за златни рибки и ловиш
    Благодаря открих ги
  • trakia2512 (BG1)trakia2512 (BG1) Публикации: 8
    Незнам при Вас, но при мен след последната актуализация всичко се срина. Немога да вляза в играта или ако случайно успея половината неща ми ги няма - не ми отваря почти нищо  и зареждам буквално на сляпо-чат, мисии,гараж,в селото - никъде нищо. Не помагат нито чистене на кеш, нито рефреш, нито рестарт ...... и така вече два дни ;-(
  • dar04 (BG1)dar04 (BG1) Публикации: 1
    как да освободя мелницата от примамките 
  • Дънди (BG1)Дънди (BG1) Публикации: 2
    Здравей те хора примамки правих с мелницата и ми даде съобщение ще складът е пълен и трябва да продам ок обаче като тръгна да продавам изкача съобщение този артикул не може да бъде продаван и нещо не се справям ще се радвам на малко помощ и благодаря предварително:-)
  • Дънди (BG1)Дънди (BG1) Публикации: 2
    Дори не съм сигурен дали тук е мястото за това което ви моля

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    Дори не съм сигурен дали тук е мястото за това което ви моля

    не разбирам.щом имаш толкова много примамки защо не отидеш при Олег и не ловиш златни рибки с тях.а ако не е примамки а храна просто пак лови рибки и храната ще намалее.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл