Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Световен шампионат, Второ издание, 01 ноември 2017г.

24

Коментари

  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    Календара на шампионата май е оправен вече ... Но наистина ли пак ще има КООП-ове през 3 дни, такива ли са плановете?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Календарът вече е актуален, да. И в тази връзка искам да ви обърна внимание, че в неделя ще стартира риболовната фуния. Подгответе се добре. :)
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 03.11.2017
    Класиране на сървърите, седмица 1:

    Naszaklasa    4,445
    Русия    4,272
    Jetztspielen    4,253
    Скандинавия    4,191
    Германия   4,062
    Гърция    4,041
    Япония    4,012
    Словакия    3,947
    Литва    3,919
    Австралия    3,891
    Румъния    3,887
    Италия    3,821
    България    3,785
    Полша    3,764
    Чехия   3,736
    Испания    3,708
    Великобритания    3,549
    Франция    3,455
    Холандия    3,336
    Португалия    3,177
    Индия    3,160
    Унгария    3,149
    САЩ    3,074
    Международен    2,744
    Турция    2,391
    Латинска Америка    2,296
    Бразилия   2,104



    Чудесно, случи се точно това което предрекох.
    Ние като малък сървър шанс за добро класиране равен на 0
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    ОМГ вица е върхът :D

    Само дето партньорските им сайтове имат 1/2 ТР от нашите в топ 50 на коопа.
  • mbbb (BG1)mbbb (BG1) Публикации: 12
    Здравейте.
    Някой има ли информация в колко часа ще започне рибната фуния и кога ще пуснат Часът за бонуси?
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    kokos4e (BG1) каза:
    ОМГ вица е върхът :D

    Само дето партньорските им сайтове имат 1/2 ТР от нашите в топ 50 на коопа.
    Да бе

    на Предното Световно, тия 2 сайта бяха на последните места, а сега са в топ 3 и двата.
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Сървърът на 3-то място има 1 139 ферми от 8 ниво. Ние имаме 8 426. И какво сме виновни дето сега играем затова че някой си е направил ферма и я зарязал. 
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    би трябвало нощес в 1 да почнат и фуния и остров
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    би трябвало нощес в 1 да почнат и фуния и остров
    Точен си.Благодаря ти.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте монетите от шампионата за първата седмица са много малко при всички ни ако ще е така накрая за нищо няма да стигнат 
  • sisitomi (BG1)sisitomi (BG1) BG1 Публикации: 21
    монетите са много ,ама много малко
    но с удивителна точност си пускат праймовете и сега ще има-Купете монети за еди колко си злато
    хихихи еми нали ни трябват монети -та за това са малко на брой
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Разгадани са отвсякъде. На втория ден пускат седмична класация :D
    После анкета която е напълно излишна щото много добре знаят как е справедливо да се отчита класирането. 
  • Tigrain (BG1)Tigrain (BG1) BG1 Публикации: 170
    редактирано 09.11.2017
    Поредното разочарование..... и колелото с точките пак цъфна :) Нали щеше да дава монетки този път?
    И сега да въртиме ли? Да не си поправят  "грешчицата" по късно и да махнат точките както направиха с точките от конете миналия път?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 09.11.2017
    Здравейте.
    Знам, че късно отговарям, но не беше възможно по-рано да съм тук. Съжалявам.
    Колелото на късмета е било грешка и е спряно. Точките, които са спечелени от него, засега не се обсъжда да бъдат премахвани. А това колело, в този му вид, няма да се появява повече до края на шампионата.

    По повод монетите - има официално съобщение, посветено на класирането и изчисляването на монетите, но все още не съм го превела. Надявам се тази вечер да успея и с това.
  • marina52 (BG1)marina52 (BG1) BG1 Публикации: 6
    Здравейте,в тази фуния ще присъстват ли пшеница,ряпа и салата или пак ще бъде рибната фуния
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Земеделската фуния ще бъде, но не знам в кой точно неин вариант, така че не мога да потвърдя дали новите продукти ще присъстват.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    а в 1 ли ще почне като свърши кооперативното ако е тая с многото точки ние няма да я играем 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте дошла е тая фуния с многото точки не я пускайте махнете я стандартната е по добра 4 600 000 за лицензи и семена които вървят с по малко точки от на обикновената . Тая фуния да не ни я пускат . 
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Ей съсипаха я тази игра 

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    пуснете стандартната или рибна фуния тая я махнете котешки талисмани за 1 200 000 , а лицензи 4 600 000 тая фуния да не е в играта 
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 12.11.2017
    Няма кой да те чуе Руми, особено тук. Всички сме възмутени, но нямаме избор и който иска играе. За топ 50 също има лиценз, но за 4600000 лицензите според мен трябва да са два, защото е много трудно постижимо. Пускаха я няколко пъти на тестовия сървър, за да и отстранят бъговете и се очакваше да ни я пуснат и тук. Ако не ти се играе поне наградите за активност си вземи.
    Лек ден и приятна игра!


    P.S. За нас по - добре рибна фуния, но за тях по - добре тази, за да харчиш злато и по тази причина никога няма да я махнат според мен, но се надявам и обикновена да пускат от време на време, не само кооперативна
    Post edited by Vely (BG1) on
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравей да я махнат тая фуния изобщо да не я пускат защо е оставена въобще по добре само рибна щом я няма стандартната 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    @Rumi88 (BG1) силно вярвам, че повече от веднъж не е нужно да пишеш едно и също. След втория път вече минава в графа Спам. Разбрах те още първия път, че не я искаш тази фуния, но за съжаление аз не мога да я спра или подменя със старата. От достатъчно време си в играта, за да знаеш, че форумът се чете само от играчите и модераторите. Също така, вярвам че много добре знаеш, че колкото да искам да предам обратната ви връзка, през уикенда няма на кого. Така че - всички разбрахме, че не искаш тази фуния и предпочиташ старата. Ще съм благодарна, ако спреш да го повтаряш.
    @Vely (BG1) е прав. Никой не ни задължава да играем, но нищо не ни пречи да обираме, колкото да вземем наградите за активност. Както всяко друго събитие, и това не е задължително или обвързано с нещо друго в играта. Просто трябва да приемем, че ще го пускат периодично и да решим сами за себе си ще играем ли или не.
  • aleksa232 (BG1)aleksa232 (BG1) Публикации: 25
     здравейте има бъг с фунията който не е почвал и го пуска от 18 награда и бонус не дава като се пусне . 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 13.11.2017
    aleksa232 (BG1) каза:
     здравейте има бъг с фунията който не е почвал и го пуска от 18 награда и бонус не дава като се пусне . 
    Здравей.
    Ако може някоя снимчица да получа.
    И да уточня - ако някой стартира събитието днес, започва не от първа, а от 18 награда, но без да взема първите 17?
    А това за бонуса не го разбрах.

    Честно казано, нямах намерение да играя това събитие. Но го стартирах, за да проверя:

    Не виждам проблем. Пуснах си и бонус - отчита го.
    Така че, препоръчвам почистване на кеша. Особено ако става въпрос за нечия втора ферма. Най-вероятно в първата сте до 18 награда и затова във втората показва така. Кеш, рефреш на страницата и вярвам, че всичко ще е наред.
  • gotto (BG1)gotto (BG1) BG1 Публикации: 40
    Гавра!Почти в края на състезанието .....профилактика!И всичко или почти отива на кино!Що го правите бе,хора!
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Само да питам сега като се бъгася след актуализацията и изчезна класацията как да знаем какво се случва да не говорим че пак смени продуктите това е пълан абсурд
  • gotto (BG1)gotto (BG1) BG1 Публикации: 40
    Не искам да обиждам никой,но това вече на нищо не прилича!Едно към едно се повтаря случая от предишното издание,че и по-лошо.Е,как да играеш?!
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Лесно спираме да играем и това е.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    gotto (BG1) каза:
    Гавра!Почти в края на състезанието .....профилактика!И всичко или почти отива на кино!Що го правите бе,хора!
    Не беше профилактика, а срив в мрежата.
    Pepa 74 (BG1) каза:
    Само да питам сега като се бъгася след актуализацията и изчезна класацията как да знаем какво се случва да не говорим че пак смени продуктите това е пълан абсурд
    Здравей.
    Това са въпроси без отговор в момента. И на мен ми заминаха ей така 10 ниви със специални семена ряпа (не че много ги имам). И моите продукти се смениха - сега се "забавлявам" с люцерна, а след нея ме чака царевица. И аз съм ядосана, но адът ми няма да промени нищо, само ще убие и малкото останало удоволствие от играта. Затова се старая да не се ядосвам. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл