Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Кооптомври - дискусия

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте.
Очаквам мненията ви по темата тук.

Коментари

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Аз съм против повече събития свързани с кооперацията, защото:

    1. Има много хора с добре развити ферми които не искат и не участват в кооперация
    2. Последните 6 месеца всичко свързано с кооперация се печели от едни и същи кооперации в топ 5
    3. По слабите кооперации дори и с активни членове нямат никакви шансове за добро представяне

    Какво е заключението, всички трябва да зарежем настоящите кооперации и да отидем в топ 10 за да имаме шанс за награди, това не е правилно

    Аз съм за индивидуални събития в които всеки избира дали да участва или не и по този начин не пречи на развитието на останалите в кооперацията си. 1-2 птички пролет не правят, а повечето кооперации са с по толкова активни и амбициозни играчи

    Това разбира се си е мое мнение и не задължавам никой с него.
    Приятна игра на всички!
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Аз имам опит от повече игри и подобни събития и мога да кажа Вели че и при индивидуалните играчи става същото.Нека видим какво са измислили.И разработчиците са хора и грешат но си имат много ама много добра представа за развитието както на индивидуални играчи така и на кооперации.Когато не им хареса активността в някоя област винаги намират начин да коригират нещата дори да не им се получи от първия път.А това подобно на бъговете не е рядко срещано.Просто нека да им дадем шанс.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Като играч ще кажа, че подкрепям мнението на @Vely (BG1).
    От доста време играя сама. Основната причина е, че не искам никой отбор да си мисли,че има предимство, имайки в редиците си модератор. Но на второ място това мое решение се основава на факта, че кооперативните мероприятия и състезателният момент, навлязъл в играта, ми идват в повече. Така че, аз също бих предпочела повече и по-разнообразни индивидуални предизвикателства, отколкото по-чести кооперативни първенства.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте от кооперативните наистина става скучно като са начесто и не ги играем , нов вариант на фунията ли ще има . По добре е повече разнообразни и индивидуални предизвикателства . 
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Оооооооо, ще играете, всичко ще играете, така са ги замислили нещата, че вкупом ще тропкаме хорце по терлички. Да вземат и по едно креватче да ни купят, че да полягаме като се уморим :D:D:D
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    С такава скорост работят, че даже ноември може да е октомври :D
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте коя фуния ще дойде сега след кооперативното с царевицата или рибна . 
  • Диана Райчева (BG1)Диана Райчева (BG1) BG1 Публикации: 19
    Здравейте,
    честно казано всичко ми дойде в повече.Фуния,Кооп първенство, селско първенство, октоберфест, конни състезания....
    Хееей, разработчиците,ние сме хора , които ходят на работа, имат семейства ...Не можем 24 часа да сме в играта.
    Аз подкрепям идеята за повече индивидуални предизвикателства. Така няма да се чувстваме неудобно пред съотборниците си, ако не можем да играем по различни причини. Колективният дух си е колективен дух. Хайде за разнообразие - дайте индивидуални предизвикателства. Тогава всеки  ще си преценява кога, къде и колко да играе

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте фунията ще свърши в 01:00 и утре пак кооперативно предлагам наградата за място да се взема и с 0 точки интерес към мисиите нямаме 
  • wistful (BG1)wistful (BG1) BG1 Публикации: 6
    Тези кооперативни първенства вече всяка седмица ли ще са? Не са ли прекалено на често вече?    :*
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    да и аз мисля че са много начесто 4- 5 дена и пак кооперативно
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    А прочетохте ли официалното съобщение, което е комплект с тази дискусия? Или поне заглавието на дискусията - то е повече от красноречиво - КООПтомври!
  • annie6 (BG1)annie6 (BG1) BG1 Публикации: 27
    Аз съм съгласна Vely и Диана Райчева. Просто
    всичко е прекалено много, прекалено често ,че и по няколко задачи наведнъж. Губим интерес към играта.
    Много играчи се махат защото им писва . А селското първенство е най голямата глупост. Ние просто спряхме да се занимаваме с него. 
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
     Предложението на нашия отбор е КП да е целогодишен, направиш 80 млн. и почваш пак отначало. Наградите да се сменят през 5 години, че да се задържи интереса на играчите оптимално. Фуниите да са едновременно, какво пречи да си цъкам царевичка и ловя рибка :o В теста бяха пуснали всичките ивенти заедно, ами и тук да го направят. Може и островите, и архитекта, и конете, фест, световно, кооптомври, ръсизлатоноември, че Коледа идва, а на Нова година ние ще ги сурвакаме за здраве с голямата тояга. Въх, забравих за мисиите, в теста са по 10 минути, тук ги направете по 5, и с това ще се справим. Пари и игра искат, ама бъговете да си оправят не могат, да измислят по-атрактивни награди за по-големите нива, че всички пораснахме вече, също, колелото ми дава 2 500 долара, да се чудиш да се смееш, или сълзи да лееш, Омар и той все едни и същи ги предлага. "Извинете ни, не се полага компенсация, теста ще пуснем, разследваме"......до безкрай. Кучето ми го няма от седмица, сигурно и то участва в разследването( дано не се изложи, добре е гледано и хранено).                                                                        Не съм очаквала такова безсилие, липса на гъвкавост, скука и прекомерна алчност от разработчицитеДобре че е социалния елемент, иначе отдавна щяха да си я играят сами.B)B)B)B)B)

  • KrisizarkovaGam (BG1)KrisizarkovaGam (BG1) Публикации: 3
    ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН,МИЛИ КОЛЕГИ ФЕРМЕРИ! ЩЕ СИ ПОТРЕТЯ И АЗ МНЕНИЕТО! И ПРЕЗ ДЕН ДА СИ ПУСКАТ КООП - АЗ НЯМА ДА УЧАСТВАМ С НИТО ЕДНА МИСИЙКА,НЯМА ДА ХАРЧА И НЯМА ДА КУПУВАМ ВЕЧЕ НИТО ГРАМ ЗЛАТО! СЛЕД ПОРЕДНАТА ГАВРА С ЦЕНАТА НА МОРСКАТА РИБА - ПРОСТО МОДЕРАТОРЧЕТАТА ДА ЗАБРАВЯТ! ИЛИ ВРЪЩАТ СТАРАТА ЦЕНА ИЛИ ДА СИ ПУСКАТ МИСИЙКИ ТЕ! ТОВА Е! ПИСНА МИ ДА СЕ ГЪБАРКАТ С НАС!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН,МИЛИ КОЛЕГИ ФЕРМЕРИ! ЩЕ СИ ПОТРЕТЯ И АЗ МНЕНИЕТО! И ПРЕЗ ДЕН ДА СИ ПУСКАТ КООП - АЗ НЯМА ДА УЧАСТВАМ С НИТО ЕДНА МИСИЙКА,НЯМА ДА ХАРЧА И НЯМА ДА КУПУВАМ ВЕЧЕ НИТО ГРАМ ЗЛАТО! СЛЕД ПОРЕДНАТА ГАВРА С ЦЕНАТА НА МОРСКАТА РИБА - ПРОСТО МОДЕРАТОРЧЕТАТА ДА ЗАБРАВЯТ! ИЛИ ВРЪЩАТ СТАРАТА ЦЕНА ИЛИ ДА СИ ПУСКАТ МИСИЙКИ ТЕ! ТОВА Е! ПИСНА МИ ДА СЕ ГЪБАРКАТ С НАС!
    Добро утро.
    Де да можеше модераторчетата да изпълняват подобни желания...
    Предполагам визираш разработчиците на играта, но пак ще сгрешиш - те правят това, което им се спусне като задача от мениджърите. И така - нагоре по стълбичката става вече много сложно...
    Благодаря за мнението. Както винаги, ще го предам на екипа.


    Само ще помоля да изключваш Капс Лок-а, когато пишеш тук. Писането с главни букви е равносилно на крещене, а никой във форума не ти е виновен с нищо, за да му се налага да търпи това отношение!
    Благодаря за вниманието и хубав ден!
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432

    Какво очаквате?Не се ръководи от професионалисти нито играта, нито форума, а от аматьори. Пускат официално съобщение  и после го отлагат.Което на мен ми звучи така: Хей ,вижте ние работим, измислихме нещо ново! 30 мин. по-късно. Съжаляваме, но не сме сигурно какво точно сме измислили и ще го отложим за друг път.Забавно е първите няколко пъти, но вече стана навик. Чуждестранните модератори  се чудят как да отговарят на подобни постъпки.А нашият дори и не си прави труда да ни информира.

    Навсякъде е пълно с грешки. И едно извинявайте не върши работа. Разбира се,че Фрея се старае до колкото и стигат силите, но това не е да гониш кокошки из двора.Нямам нито грам притеснение, че се забавлявам и искам да спечеля виртулни награди.Защото малко или много и тях сме си ги купили. Дори и не се опитвам да се вживявам, защото знам че мога да играя, мога и да не играя.

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    коя фуния да очакваме от 20 до 23 новия вариант или рибната . 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Кооперативна ще е. Повече информация за момента няма.
  • KrisizarkovaGam (BG1)KrisizarkovaGam (BG1) Публикации: 3
    редактирано 11.10.2017
    Скъпа Фрея! Твърдението, че писането с едър шрифт е равносилно на крещене, е пълна глупост! Опцията за дребен и едър шрифт я има и тя няма нищо общо с крещенето! А за твое успокоение - приеми, че просто съм искала да облекча колегите си при четенето, след ослепителната задачка с търсенето на гъбите на Матилда. Следващият път може да сложат една и под опашката на кучето:)))
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 11.10.2017
    За последен път ще помоля да се съобразявате. Това, че има опция за писане и с латински букви например, не означава, че е културно да го правим. Нито означава, че трябва да го толерираме.

    Правилата на нетикета засягат както съдържанието, така и формата на общуване.

    • По отношение на съдържанието: Недопустими според нетикета са отправянето на обиди и заплахи, намесите в личните пространства, флуудването, рекламирането извън създадените за тази цел бизнес мрежи. В различните общности има и различна степен на толерантност към дискусиите извън темата (off-topic discussions) и към разкриването на сюжети (spoilers).
    • По отношение на формата: Според нетикета на много общности писането изцяло с главни букви е израз на агресия....
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%82


    Нетикет


    • По отношение на формата: Според нетикета на много общности писането изцяло с главни букви е израз на агресия, а неправомерната употреба на акроними и l33t talk на английски и шльокавица на български — израз на неуважение към останалите участници в комуникационния процес.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Благодаря на @Vely (BG1) за помощта, нищо че двамата публикувахме почти по едно и също време. :)


    При поведението си в обществото всички ние (или поне по-голямата част от хората) спазваме определен етикет на поведение. Интернет също е обществено пространство и също има своите правила за поведение. Много моля всички да се придържат към тях.
  • веското54 (BG1)веското54 (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 11.10.2017
    може и да греша но етиката не е ли двупосочно  понятие не може производител на продукт да не уважава  потребителя на този продукт от които чака постъпления това е игра играта е за забавление купувал съм си игри и преди 10 години но толкова пари не съм давал колкото за тази безплатна игра
    влизам заради отбора в който съм но все по не ми е интересно да уточня събитие мистериозната азия ниво специалист жерави 2300 аз съм на някъква  лудост 11000 това е повече от 4 пъти ако за разработчиците хакерството е нормално аз не го приемам

    преди 3 години бях зарибил цялото си семейство жена ми и 2 мата ми сина вече останах само аз - хич не им е интересно жалко беше ми гот с тях даже са ни будалкали като си чатим  защото сме на метър един от друг
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    В този форум има само потребители. И поради тази причина за последен път призовавам да се придържаме към добрия тон! В крайна сметка никой тук не е длъжен да търпи нечие лошо настроение или разочарование. Добрият тон се приветства и културните изказвания определено срещат повече подкрепа, отколкото гневните изблици.


    От тук насетне всеки пост, който не е по темата, ще бъде изтриван!
  • The ПАНДОРА (BG1)The ПАНДОРА (BG1) Публикации: 107

    Кооперативно събитие на Усърдните работници: 20.10 – 23.10 беше старата фуния

     28.10 – 31.10 да очакваме оново нея, или рибната?

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    старата беше с 1 200 000 точки за лицензите и 30 награди , пак тази дето  свърши днес ще е май но не си струва 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    За съжаление и на този въпрос не мога да отговоря, тъй като все още не съм получила отговор, който да ви предам. Дори не зная дали ще пуснат тогава събитието, още по-малко кое точно ще бъде.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл