Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 15.09 - Октоберфест

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте!

Тук можете да споделяте мнения и да задавате въпросите си относно новото събитие.
«13

Коментари

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    добро утро.никак не съм въодушевен от наградния фонд на предстоящото събитие.излиза така че цялата блъсканица ще е за една декорация.склада ми е пълен с тях и всяка спечелена я хвърлям на боклука.знамената пък са толкова статични и стоят така неестествено че приличат на всичко друго но не и знамена.предпочитах награди като световния шампионат и всеки да си купи това което му харесва.бонбонен краварник например.както и да е желая успех на тия които ще го играят.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ще има персонални награди за активност (като при Кооперативния шампионат), както и награди за класиране. Декорациите и знамената са само крайните награди. Нека изчакаме да видим какво ще е и тогава да се разочароваме. ;)
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    редактирано 13.09.2017
    Freyja каза:
    Здравей.
    Ще има персонални награди за активност (като при Кооперативния шампионат), както и награди за класиране. Декорациите и знамената са само крайните награди. Нека изчакаме да видим какво ще е и тогава да се разочароваме.                                                                                                   
     
    здравей.това е съвсем друга работа.благодаря ти.


  • petq_milanova (BG1)petq_milanova (BG1) Публикации: 4
    Какво стана с тоя Октобърфест. Така и не стартира... Всички го чакаме с нетърпение  :)
  • ivo lozanov (BG1)ivo lozanov (BG1) BG1 Публикации: 16
    И аз това щях да питам, но е напълно възможно да има някакви технически затруднения. Ще изчакаме още малко, всеки случай той е октоберфест, би трябвало да е за октомври, ама добре го пускат септември, ще видим!
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Събитието Октоберфест ще стартира на 16.09, в 15:00 часа и ще приключи на 03.10 в 14:59 часа. 
    Така пише в официалното съобщение, а днес чакаме актуализация
    :( 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ще пиша и тук за всеки случай:

    Днес актуализация НЯМА да има.
    Октоберфест е стартиран, но на тестовия сървър, където всеки от нас, който е регистиран там, може да поиграе събитието и да даде отзивите си. Имате време до понеделник. 
    Събитието работи добре, но може да е още по-добре и затова екипът на играта реши първо да го тества.

    Актуализацията засега се отлага за вторник или сряда другата седмица.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    вече не ти вярвам за нищо много лъжеш напоследък а и в теста няма октобер фест
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
     :D:D:D:D:D:D:D:D  Няма и аз съм свидетел на нямането :p
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    на тест сървъра няма октобер фест
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Разгледах го събитието и веднага се отказах да го играя.
    Никъде не беше споменато че ще иска неща и от захарния остров. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 15.09.2017
    Здравей.
    За съжаление никъде никой не е упоменавал какви продукти точно ще се искат.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Искам да ви помоля за снимки на рецептите.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Едва 51 ниво съм там.
    Стартирах Захарната ферма, но нямам ни един продукт от там, който да трябва да вложа в производство:
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    знаем колко много обичаш островите и захарните изделия ,но искам да попитам до кога на ливадата ще виси глупавия надпис 7 дни ,6 дни и така нататък не може ли да го заменят с брояч който да показва кога ти изтича тренировката на кончето или пък до кога ще го чешаш хихи
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Аз съм 117 ниво и ми иска продукти от риболовен район и захарна ферма. Количеството на продуктите, които иска за да се изпълнят договорите са безумни. Вдигайте складовете, но и това няма да помогне. Отново харчене на реални пари.  Е, всеки има право на избор :p
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432


    Разгледах феста в тест сървъра.
    Не играя захарен остров поради ред причини. Следователно и свързаното с него събитие.
    Но от чисто психологична гледна точка всичко ново след отнемане на радостта( продажбата на рибите)
    е безмислено и неуспешно. Според мен.
    Все повече ми се затвърждава убеждението че новите събития и промени в тази игра се измислят от 7 годишни хлапета ;)

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    добро утро.днес ме ядоса факта че на октоберфест ще се искат и продукти от захарния остров.не зная как вие успявате да играете и остров и да надграждате ферми след като надграждането не е независимо едно от друго.аз не успявам да го направя.ето защо предпочитам да си надграждам фермите.естествено и аз ще се включа в предстоящото събитие макар и индиректно.всеки ден ще изпивам по една немска бира за ваше здраве.много успехи на всички.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 16.09.2017
    Там нямам захарна ферма и злато не купувам но не съм имал проблеми да направя всеки един продукт който се иска.Като цяло за ниските нива ще е доста трудно.


    Според мен твърде много суровина/и се изискват за направата на твърде малко продукт.Иначе на тест сървъра не съм отворил захарната ферма и не знам дали произведеното там може да се ползва за феста но не съм срещал проблеми да произведа всеки един продукт.




    Причина за редакция - обединение на постове
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.

    Първо ще помоля всички постове, свързани с Октоберфеста, да се публикуват само и единствено тук. Така цялата информация, която успеем да съберем, ще е концентрирана на едно място.

    Вчера помолих за снимки на рецептите. Защото от това, което качих аз, е видно, че не при всеки се искат продукти от Захарната ферма. Хайде да съберем малко данни и да опитаме да разгадаем защо на някои иска конкретни продукти, а на други не.


    Най-големият плюс на отложения старт на събитието е, че сега ще знаем какво ни очаква, а в понеделник аз ще мога да предам обратна връзка за това какво ни харесва и какво не в събитието.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65

    ....но защо ПРЕЦЕЛ, като всички го знаем като брецел, а и на немски е Brezel ? Заради немското произношение ли?...

    Разбирам, че не е съществено покрай "глобалните проблеми" в събитието, но все пак да питам :)))


  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    При мен рецептите са като на Вели горе долу .Иска някоя повече.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Хубаво беше всеки да напише и нивото, на което е, но аз и така мога да обобщя, че и в това събитие ще бъдем разделени на групи, в зависимост от игровото ниво. И явно според него се определят и количествата и вида на продуктите, които са включени в различните рецепти.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Ако е както в теста- над 100 ниво, ще трябва да се играе захарна ферма

    А в нашия сървър има над 3000 играчи 100+ ниво. 
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    preslav94 (BG1) каза:
    Ако е както в теста- над 100 ниво, ще трябва да се играе захарна ферма

    А в нашия сървър има над 3000 играчи 100+ ниво. много хубаво и кога да започваме да я играем сега ли? нито октоберфест ще стане ни захарна ферма.това се казва не два дни предварително а поне една седмица по- рано.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Съжалявам, но това не е официално, така че не ме упреквайте, че не съм казала по-рано. Това са си лично мои разсъждения, базирани на информацията, която вие споделяте с мен. Възможно е да греша, но е възможно и да съм права.
    Идеята ми беше да съберем информация, върху която да разсъждаваме заедно. Да се възползваме максимално от възможността да изследваме предварително събитието и дори да се подготвим за него.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл