Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Събитие Риболов - въпроси, отговори, трикове и съвети

17

Коментари

  • lusi01 (BG1)lusi01 (BG1) Публикации: 12
    редактирано 27.06.2017
    Freyja каза:
    Здравей, @lusi01 (BG1).
    Когато отвориш този панел, трябва да избереш първо табчето за стръв и после вида стръв, която искаш да използваш. Тогава ще ти се отвори стрелкичката.
    Здравей 
    Freyja
    Точно в това е проблема,при мен липсва табчето за жива стръв.
    Post edited by lusi01 (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    lusi01 (BG1) каза:
    Точно в това е проблема,при мен липсва табчето за жива стръв.
    Тъй като това, което твърдиш, е невъзможно, предполагам, че нещо не правиш както трябва.
    Ето:
    Това е възможно най-добрата инструкция в снимки, която мога да сътворя.
    Ако и след това все още твърдиш, че табчето липсва, моля да покажеш със снимка. Иначе приемам, че просто си се заблудила и приключвам темата.
  • lusi01 (BG1)lusi01 (BG1) Публикации: 12
    Freyja каза:
    lusi01 (BG1) каза:
    Точно в това е проблема,при мен липсва табчето за жива стръв.
    Тъй като това, което твърдиш, е невъзможно, предполагам, че нещо не правиш както трябва.
    Ето:
    Това е възможно най-добрата инструкция в снимки, която мога да сътворя.
    Ако и след това все още твърдиш, че табчето липсва, моля да покажеш със снимка. Иначе приемам, че просто си се заблудила и приключвам темата.
    Здравей, 
    Freyja, благодаря за подробностите, но при мен наистина липсва този таб. Бих изпратила снимка , но не зная как......имам всички други такъми, но не стръвта.

    Freyja каза:
    Здравей, @lusi01 (BG1).
    Когато отвориш този панел, трябва да избереш първо табчето за стръв и после вида стръв, която искаш да използваш. Тогава ще ти се отвори стрелкичката.
    Freyja каза:
    Здравей, @lusi01 (BG1).
    Когато отвориш този панел, трябва да избереш първо табчето за стръв и после вида стръв, която
    искаш да използваш. Тогава ще ти се отвори стрелкичката.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново.
    Моля, недей цитира старите постове, когато отговаряш, тъй като ми е трудно да открия къде си писала.

    А сега по същество: Искам да ме разбереш много добре - ти ще си единственият човек на всички сървъри, който няма таб за стръв. Или нямаш закупена стръв на склад, или не отваряш на правилното място. Няма друг вариант. Моля те, намери начин да снимаш това, което те помолих, защото няма да рискувам да подам сигнал за проблем без доказателства и без да съм сигурна в него. А аз съм сигурна, че бъркаш някъде, а не че нещо ти липсва.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258

    Здравей, @lusi01 (BG1).
    Вярвам ще разпознаеш собственото си оборудване. Както виждаш, имаш закупена стръв, но не си я сложила в оборудването. В този случай естествено, че няма да имаш таб за стръв.
    Както вече няколко пъти ти казах- нещо не е направено както трябва.
    Смятам, че с това ще приключим темата. :)
  • Desi100 (BG1)Desi100 (BG1) Публикации: 89
    Здравей, @lusi01 (BG1).
    Според мен не е лошо да си увеличиш мястото в риболовната кутия, за да има къде да си вземеш желаната стръв. Успех!
  • lusi01 (BG1)lusi01 (BG1) Публикации: 12
    Desi100 (BG1) каза:
    Здравей, @lusi01 (BG1).
    Според мен не е лошо да си увеличиш мястото в риболовната кутия, за да има къде да си вземеш желаната стръв. Успех!
    Здравей 
    Desi100 (BG1), как да си увелича мястото в риболовната кутия?
  • Desi100 (BG1)Desi100 (BG1) Публикации: 89
    Здравей, @lusi01 (BG1).
    Просто отиваш в магазина за риболовни принадлежности на щанда с кутиите и си купуваш по-голяма.
    Успешен улов!

  • lusi01 (BG1)lusi01 (BG1) Публикации: 12
    Desi100 (BG1) каза:
    Здравей, @lusi01 (BG1).
    Просто отиваш в магазина за риболовни принадлежности на щанда с кутиите и си купуваш по-голяма.
    Успешен улов!

    ЗдравейDesi100 (BG1,разбрах, получи се...благодаря!!!
  • lusi01 (BG1)lusi01 (BG1) Публикации: 12
    Здравейте, изпълних задачите на Олег, но не ми се активира лодкостроителницата
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    lusi01 (BG1) каза:
    Здравейте, изпълних задачите на Олег, но не ми се активира лодкостроителницата
    Здравей. ТЕЗИ задачи ли изпълни? Всичките? След като лодкостроителницата ти не се активира, значи не си изпълнила всички задачи. Провери списъка. 
  • диди61 (BG1)диди61 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Защо не мога да си купя лодка с платно и шхуна?
    40 - то риболовно ниво съм и ниво 6 на лодкостроителницата.
    Има ги в инвентара, но не са активни за закупуване,
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Защо не мога да си купя лодка с платно и шхуна?
    40 - то риболовно ниво съм и ниво 6 на лодкостроителницата.
    Има ги в инвентара, но не са активни за закупуване,
    Здравей,
    Не можеш да имаш повече от 14 лодки - това е максимумът. А твоите са точно толкова.
  • диди61 (BG1)диди61 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Благодаря за бързия отговор
  • manaolana (BG1)manaolana (BG1) Публикации: 3
    хващам лаврак със жива стръв, но не го отчита, за да мина задачата...
  • manaolana (BG1)manaolana (BG1) Публикации: 3
    и корабостроителницата явно заради това не се активира...как може да се реши този проблем?
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Стократно беше казано и показано в тази тема, че Корабостроителницата се отключва след, като се изпълнят задачите на Олег.
  • KatqGamer (BG1)KatqGamer (BG1) Публикации: 0
    редактирано 19.07.2017
    Здравейте.Бих желала някой да ми подскаже как става това след като имам възможност само за четири прозореца-макара,въдица,корда,плувка.А все пак трябва да изпълнявам задачите на Олег.61 ниво,рибарско 24
    Post edited by KatqGamer (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @KatqGamer (BG1)
    Преместих поста ти в темата, където ще намериш цялата необходима информация.
    А иначе за свободните слотове за оборудване - трябва да закупиш по-високо ниво Кутия за рибарски принадлежности и ще ти се отключат още слотове.

  • ivan767 (BG1)ivan767 (BG1) Публикации: 1
    макарата не ми работи:защо?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Дръж я във водата и ще работи.
  • Boyo (BG1)Boyo (BG1) BG1 Публикации: 52
    От няколко дни се появи съобщение на стартовия прозорец в секция "Какво следва?" - "Ще трябва да въведем някои корекции по дълбокоморската риболовна зона..."
    Кога ще има повече информация по темата с тези "корекции"? Силно съм заинтересован, тъй като развитието там изисква сериозни средства и ако намалят продажните цени на рибата и стръвта или променят нещо в количествата риба по локации и т.н. е възможно да стане нерентабилно спрямо вложеното време и средства. За момента, там се изкарват най-много долари в сравнение с всичко друго в играта. Надявам се, това да не се промени! :)

    Благодаря предварително за отговора! :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Към момента няма официална информация за това какво бъдеще е планирано за дълбоководния риболов. Но доколкото успях да изкопча нещо, то е, че ще има магазин, ресторант или нещо подобно, където да реализираме тази риба, която в момента само ловим и продаваме.
    Няма да крия, че и аз съм много притеснена какво ще се случи, но към момента не зная нищо повече от това. Да стискаме палци цените да си останат такива. :)
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Последните рецепти от залива на русалките не са ли точно с рибите от дълбоководния риболов?Като гледаш рецептите когато пускаш рецепта ги има но когато пробваш от балончето за информация ги няма.Ако някой знае нещо повече моля да пише.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258

    Съжалявам, че са на английски, но при мен не са отключени, така че помолих за помощ. :)
  • Desita96 (BG1)Desita96 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Как да си купя по-голяма кутия за рибарски принадлежности?
  • Desi100 (BG1)Desi100 (BG1) Публикации: 89
    Desita96 (BG1) каза:
    Как да си купя по-голяма кутия за рибарски принадлежности?
    Здравей, Desita96! Може би това ще помогне?
    Freyja каза:
    Здравей, @KatqGamer (BG1)
    Преместих поста ти в темата, където ще намериш цялата необходима информация.
    А иначе за свободните слотове за оборудване - трябва да закупиш по-високо ниво Кутия за рибарски принадлежности и ще ти се отключат още слотове.

    Успех!
  • asia29 (BG1)asia29 (BG1) Публикации: 4
    редактирано 05.10.2017
    Здравейте,искам да попитам къде да ловя херинга.Имам такава мисия, но ненамирам къде да я ловя?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Херинга има в дълбоководния регион. Ако нямаш налична в някоя от локациите просто трябва да изпразниш една и да стискаш палци в новата да има херинга. Другият вариант е да изчакаш 24 часа и локацията ще се обнови сама.


  • asia29 (BG1)asia29 (BG1) Публикации: 4
    Благодаря

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл