Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Работен център

Loki137Loki137 Публикации: 161
Здравейте.
Тук можете да изкажете впечатления и да задавате въпроси относно новата актуализация

Коментари

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте разсадника го видях но работния център къде точно трябва да е .
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    редактирано 08.06.2017
    Rumi88 (BG1) каза:
    здравейте разсадника го видях но работния център къде точно трябва да е .
    Намира се в селото! Най-долу, в ляво на екрана:)

  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Какво се случва с тези периферни посадени са както винаги а тази сутрин ми изписва че ше изсуша нивите след 7часа.Как да ги съдя вече ме побърквате с тези промени.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 09.06.2017
    Pepa 74 (BG1) каза:
    Какво се случва с тези периферни посадени са както винаги а тази сутрин ми изписва че ше изсуша нивите след 7часа.Как да ги съдя вече ме побърквате с тези промени.
    Здравей.
    За съжаление можеш да ги изсушиш само със засяване на основни растения.

    В Официалното съобщение, запознаващо ни с периферните растения, изрично е упоменато, че ще работят така, както в момента:


    • Има система от "санкции", свързана с нормалното производство на ниви, плодовити полета, градини и ливади, всеки път когато играчът събира периферни растения.

    • Тези санкции (по-малък % продукция, отколкото при нормалното производство) ще продължават за определен период от време и могат да бъдат намалени чрез засаждане на нормални растения (без периферни растения)


  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Мерси за уточненията.
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Искате да кажете ,че не може да се сади спецялни семена вече с периферни иначе ще суша после по 7часа много добре измислено ха ха 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ами аз лично сея специални семена, когато имам повечко време и най-дългото производство, което пускам, е зелето. И докато тече наказанието, цъкам китки, които са безплатни при насяване, така че не губя доларчета поне. Но пък си събирам страничните продукти - камъни, пясък и т.н.
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    аз имам впредвид в гурмето където дава повече материали  и си струваше до сега 
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    но сега ни отрязахте този кеф
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Pepa 74 (BG1) каза:
    но сега ни отрязахте този кеф

    Много моля.
    Аз съм на първо място обикновен играч, точно като всички останали.
    Това, че аз и Локи администрираме форума, не ни прави членове на екипа на ГГС. Ние сме просто посредници и обираме всички негативи, всеки път, когато нещо подобно се случи. Но въпреки всичко сме тук и се стараем да ви бъдем от полза.
    Искам да ви уверя, че всеки бъг, всяко неудобство и всяка новост в играта се отразяват на нас абсолютно по същия начин, по който и на всеки друг играч. А като играч вече споделих, че на мен също не ми харесва положението в момента. Но какво да направим? Досега сме играли с бъгави таймери. Видели са грешката и са я оправили. Това е положението.

    Pepa 74 (BG1) каза:
    аз имам впредвид в гурмето където дава повече материали  и си струваше до сега 
    В Гурме можеш да сееш глухарчета. Материалите са повече заради по-дългото време за производство.
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Нека изчакаме да видим как ще се държат нивите, когато функционират и наетите работници!
  • damaster (BG1)damaster (BG1) Публикации: 1
    Здравейте! Моят проблем с нивата е следният, след като засях реколта на всичките си ниви, във всичките си ферми и след това засях периферните посеви, нивите ми не се изчистват след събирането на реколтите. Поради което всички посеви след това са на половина и не мога да ползвам максималното количество от реколтите. Този проблем е вече втори ден. Търсих решение в отдел поддръжка, но там няма описано решение на подобен проблем.Моля, помогнете ми!

    Благодаря!
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Такаааааааааа..........я сега някой да ми обясни по-разбираемо,защото явно аз съм или бавна или тъпа, за какво служат работниците в новата сграда в селото?!?!?........ Дадох над 190 хил за един,който вместо да ми помогне ми блокира нивата за два часа и половина........Къде ми е файдата....с какво ми помогна??? На всичкото отгоре ми иска 100 злато за да я "поправи" веднага......... Господата разработчици да помислят малко преди да направят нещо.Ми то по-добре да си вардя двете минути до края на основното растение и да си насадя периферното.После си садя цветя(защото са безплатни) и нивата ми се оправя за две минути... :s
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    редактирано 10.06.2017
    BlueFar (BG1) каза:
    Такаааааааааа..........я сега някой да ми обясни по-разбираемо,защото явно аз съм или бавна или тъпа, за какво служат работниците в новата сграда в селото?!?!?........ Дадох над 190 хил за един,който вместо да ми помогне ми блокира нивата за два часа и половина........Къде ми е файдата....с какво ми помогна??? На всичкото отгоре ми иска 100 злато за да я "поправи" веднага......... Господата разработчици да помислят малко преди да направят нещо.Ми то по-добре да си вардя двете минути до края на основното растение и да си насадя периферното.После си садя цветя(защото са безплатни) и нивата ми се оправя за две минути... :s
    Не е точно така! Все още и аз съм в процес на изследване и ще споделям! Днес пооткрих доста неща! Работниците ще могат да се наемат за до 10 сезона! С всеки следващ сезон времето през което ще ти заемат нивата ще става по-малко! Посадила си слънчоглед с периферни растения, е няма ли да е добре за 1,30 минути да ти се махне глобата? Всичко това го пиша в светлината на опознаването на "наемниците"! :)
    Ще се радвам да споделяме тук, каквото открием за да е полезно за всички! Ти сама каза, как за сега ще се справиш с проблема, а аз мисля, че ще има хванем цаката на тези работници! Нека не ги погребваме преди да са се родили.:)
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    редактирано 10.06.2017
    Loki137 каза:
    BlueFar (BG1) каза:
    Такаааааааааа..........я сега някой да ми обясни по-разбираемо,защото явно аз съм или бавна или тъпа, за какво служат работниците в новата сграда в селото?!?!?........ Дадох над 190 хил за един,който вместо да ми помогне ми блокира нивата за два часа и половина........Къде ми е файдата....с какво ми помогна??? На всичкото отгоре ми иска 100 злато за да я "поправи" веднага......... Господата разработчици да помислят малко преди да направят нещо.Ми то по-добре да си вардя двете минути до края на основното растение и да си насадя периферното.После си садя цветя(защото са безплатни) и нивата ми се оправя за две минути... :s
    Не е точно така! Все още и аз съм в процес на изследване и ще споделям! Днес пооткрих доста неща! Работниците ще могат да се наемат за до 10 сезона! С всеки следващ сезон времето през което ще ти заемат нивата ще става по-малко! Посадила си слънчоглед с периферни растения, е няма ли да е добре за 1,30 минути да ти се махне глобата? Всичко това го пиша в светлината на опознаването на "наемниците"! :)
    Ще се радвам да споделяме тук, каквото открием за да е полезно за всички! Ти сама каза, как за сега ще се справиш с проблема, а аз мисля, че ще има хванем цаката на тези работници! Нека не ги погребваме преди да са се родили. :)


    Мудна работа.... Да питаам и друго.Защо някои играчи нямат активни работници. Дава им,че не е възможно наемането. При нужда ще кача снимка.
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Искам снимка, моля!
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Loki137 каза:
    Искам снимка, моля!

  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Защото няма достатъчно налични селски долари! :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    damaster (BG1) каза:
    Здравейте! Моят проблем с нивата е следният, след като засях реколта на всичките си ниви, във всичките си ферми и след това засях периферните посеви, нивите ми не се изчистват след събирането на реколтите. Поради което всички посеви след това са на половина и не мога да ползвам максималното количество от реколтите. Този проблем е вече втори ден. Търсих решение в отдел поддръжка, но там няма описано решение на подобен проблем.Моля, помогнете ми!

    Благодаря!
    Здравей, @damaster (BG1).
    Преместих поста ти в правилната тема.
    Не е проблем това, с което си се сблъскал. Просто така работят периферните растения. Изтичащите им таймери се оказаха бъг. :(
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Loki137 каза:
    Защото няма достатъчно налични селски долари! :)
    Съжалявам, но не е вярно ....има към 900 хил.
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Е как да не е вярно! Погледни, че шрифта на сумичките е червен! Виж разликата!

  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Loki137 каза:
    Е как да не е вярно! Погледни, че шрифта на сумичките е червен! Виж разликата!

    Да...извинявам се.Прав си.Полъгаха ме играчите от моето СИ,защото на няколко човека е проблема.Тази снимка е на един играч,но има други,които имат долари и също не могат да наемат. За съжаление от техните ферми не мога да прикача снимки.
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Радвам се, че се изяснихме!:)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 11.06.2017
    Нали от ливадите в цветната ферма щяха да излизат следните артикули:
    - Алое Вера - Работна сила
    - Ванилия - Работа в екип
    - Жасмин - Кутия за обяд
    - Лавандула- Визитка.

    Няма нищо такова :/



  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Rambaldy (BG1) каза:
    Нали от ливадите в цветната ферма щяха да излизат следните артикули:
    - Алое Вера - Работна сила
    - Ванилия - Работа в екип
    - Жасмин - Кутия за обяд
    - Лавандула- Визитка.

    Няма нищо такова :/



    Здравей.
    Опитай с новите "ГМО" семена. ;)
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Това някакав майтап ли е.Тъпия работник ще ми маха пясака почти 3 часа.Хаха аз със диви цветя го махам за 2 минути.Поредната набутвация.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Pepa 74 (BG1) каза:
    Това някакав майтап ли е.Тъпия работник ще ми маха пясака почти 3 часа.Хаха аз със диви цветя го махам за 2 минути.Поредната набутвация.
    Здравей.
    Това, което ще кажа сега, не е от личен опит, а от споделен такъв. Тъй като аз все още нямам работен център, за съжаление не съм в състояние лично да тествам новите специалисти.
    Но от това, което разбрах, колкото по-високо е нивото на работния център и колкото повече пъти е наеман даден специалист, толкова по-кратко е времето, за което чисти нивите.
    Ще се радвам, ако някой с развит работен център сподели опита си, за да можем всички да се поучим. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл