Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 24.05 - Корабостроителница и Дълбоководен риболов

28

Коментари

  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    Да докладвам бъг от името на съотборник,който е ангажиран в момента и не може да пише.Няма го кръговото меню на лодкостроителницата.Тоест има го, но само инфо показва.Не може да се надгради и т.н.Няма я и опцията за закупуване на лодка,тоест изобщо не може да стартира събитието.Горе в ляво,където са задачите.Като чукнеш на къщичката се отварят задачите за всички ферми...разбрахте ме надявам се.Та там дава като неизпълнена задача в новата лодкостроителница.Но когато кликнеш на нея нищо не се случва.Изобщо в нито една от фермите му няма опция за закупуване на лодка.


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Малко по-нагоре написах, че трябва първо да се довършат риболовните задачи, за да се откючи новото събитие.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    Ясно,благодаря.Ще предам...
  • sid7 (BG1)sid7 (BG1) Публикации: 3
    А изпълнихте ли новите риболовни задачи? Защото лодкостроителницата е отключва след това.
    Здравейте, как да  намеря тези  задачи - и на  мен  ми  излиза  само  инфо.?
    Мерси предварително :smile:
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей и на теб.
    Тези задачки са доста отдавна- от внедряването на Олег в играта. Това са онези задачки, редуващи появяването си в Цветна и в Основна ферма.
    С други думи, първо трябва да се завършат задачите, дадени от Олег, за да се отключат новите.
  • sid7 (BG1)sid7 (BG1) Публикации: 3
    Привет, това  ли имате  предвид?
     :smile:
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Точно това, да. :)
  • sid7 (BG1)sid7 (BG1) Публикации: 3
    Мерси и наслука :smile:
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    новата фуния с риба дойде но не действа там където е активна иска скариди , искаме старата с продукцията тя кога ще дойде . 
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    м да иска херинга няма по местата херинга иска стриди и от тях няма
  • fifi63 (BG1)fifi63 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Като гледам класацията новия силоз се играе само от 5 човека и ако това не е голям бъг здраве му кажи! Защо пускате събития, които не могат да се играят? :s
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Rumi88 (BG1) каза:
    новата фуния с риба дойде но не действа там където е активна иска скариди , искаме старата с продукцията тя кога ще дойде . 
    м да иска херинга няма по местата херинга иска стриди и от тях няма
    Добро утро.
    И аз се сблъсках със стридения проблем, който вече е сигнализиран. :)

    fifi63 (BG1) каза:
    Като гледам класацията новия силоз се играе само от 5 човека и ако това не е голям бъг здраве му кажи! Защо пускате събития, които не могат да се играят? :s
    Здравей и на теб.
    Класацията на този силоз е разделена според риболовното ниво. Затова виждаш толкова малко хора. А и все пак събитието стартира в 1 през нощта, когато повечето българи спят. Днес активността ще се промени, убедена съм.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
     добро утро , а другия вариант който почва с царевица ще го има ли там си е по интересно и имаше по добри награди . 
  • ilitoo (BG1)ilitoo (BG1) Публикации: 4
    Здравейте, моля обяснете ми от къде се виждат мисиите на рибаря?
  • rozalia6 (BG1)rozalia6 (BG1) BG1 Публикации: 2
    По скапано събитие от това няма не можеш да изпълниш тези задачи защото иска да използваш жива сръв но не ти дава да използваш може само да сложиш 4 неща които са ти необходими въдица макара кукички и примамка и като не можеш да изпълниш задачите как по дяволите да стартираш новото събитие фунията
  • sOsOs (BG1)sOsOs (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 25.05.2017
    И на мен не ми се отваря. Не мога да си купя лодка. А какви са тези риболовни задачи? Къде да ги намеря? Аз обикновено изпълнявам всички задачи доста по-рано от крайния срок... Разбрах какво не съм направила :)
    Post edited by sOsOs (BG1) on
  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    А къде са тези риболовни задачи? Защото и при мен ладката дава само инфо и нищо друго
  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    Аха не бях дочела - старите задчи значи. Стигнала съм до ...Използвайте една жива стръв за лаврак...
    и не желае да ми го отчете като изпълнена задача. Как да продължа нататък? Писах з този проблем още преди месеци и той все още стои нерешен


  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Добър ден, няколко поста по нагоре има и снимка. Същия въпрос вече е зададен и мода е отговорил. Ще кажеш, че някой ви е виновен, че се ядосвате. Четете, мислете и действайте! Успех!!!!!!!!
    Обяснено е в съобщението и за другия силоз. Колко пъти ще се пита кога, та кога? Ами когато си решат ГГС. Мода да не е Нострадамус, Ванга и т.н. Приятна игра :)
  • Galiasem (BG1)Galiasem (BG1) BG1 Публикации: 2

    Здравейте, къде са тези риболовни задачи, които трябва да се изпълнят.

  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
     :D:D:D:oB)  Е, неееееееее!!!!!! 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    ilitoo (BG1) каза:
    Здравейте, моля обяснете ми от къде се виждат мисиите на рибаря?
    sOsOs (BG1) каза:
    И на мен не ми се отваря. Не мога да си купя лодка. А какви са тези риболовни задачи? Къде да ги намеря? Аз обикновено изпълнявам всички задачи доста по-рано от крайния срок...
    Galiasem (BG1) каза:

    Здравейте, къде са тези риболовни задачи, които трябва да се изпълнят.

    Здравейте. А дали прочетохте темата, преди да задавате въпроси? Няколко пъти вече обясних къде са тези задачи.
    milenaz (BG1) каза:
    Аха не бях дочела - старите задчи значи. Стигнала съм до ...Използвайте една жива стръв за лаврак...
    и не желае да ми го отчете като изпълнена задача. Как да продължа нататък? Писах з този проблем още преди месеци и той все още стои нерешен


    Здравей и на теб. Ако си писала във форума за този проблем, аз съм подала сигнал. Но на поддръжка не бих могла да пиша от твое име.

    rozalia6 (BG1) каза:
    По скапано събитие от това няма не можеш да изпълниш тези задачи защото иска да използваш жива сръв но не ти дава да използваш може само да сложиш 4 неща които са ти необходими въдица макара кукички и примамка и като не можеш да изпълниш задачите как по дяволите да стартираш новото събитие фунията
    В интерес на истината, мнението ми като играч е горе-долу същото. :) Ще се постарая ГГС да бъдат запознати с всяка градивна критика по темата. Само ще помоля малко да съобразяваме тона и изказа си. Все пак тук има и деца.

    Rumi88 (BG1) каза:
     добро утро , а другия вариант който почва с царевица ще го има ли там си е по интересно и имаше по добри награди . 
    Вече ти отговорих веднъж, но ще го направя пак. Двата "силоза" ще се редуват. За да пуснат стария, определено първо трябва да приключи този. ;)

  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    Вече съм писала - нищо не се промени. Тоест  да отпиша и всякакво развитие и на лодката и да забравя за новото събитие сега и за напред. Благодаря!
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65

    Мога ли да си създам ареал за лов на стриди? Имам лодка, подходящо оборудвана, но наоколо само риба и омари?!


  • Dimitrov78 (BG1)Dimitrov78 (BG1) Публикации: 1
    Къде ги видяхте тези риболовни задачи за да ми отключи надграждането на лодкостроителница?
  • Iva30 (BG1)Iva30 (BG1) BG1 Публикации: 3
    Pena9 (BG1) каза:

    Мога ли да си създам ареал за лов на стриди? Имам лодка, подходящо оборудвана, но наоколо само риба и омари?!


    И при мен е същото само риба и омари стридите и мидите са безследно изчезнали , бъг ли е това или нещо не сме направили?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Iva30 (BG1) каза:
    Pena9 (BG1) каза:

    Мога ли да си създам ареал за лов на стриди? Имам лодка, подходящо оборудвана, но наоколо само риба и омари?!


    И при мен е същото само риба и омари стридите и мидите са безследно изчезнали , бъг ли е това или нещо не сме направили?
    Здравейте.
    За да се смени видът риба, който имате на едно място, трябва да я изловите всичката или да изчакате 24 часа и да се надявате следващата да е тази, която ви е необходима.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ето малко инфо, с което допълних Официалното съобщение.
    Споделям го и тук, за да съм сигурна, че ще го видите:

    • Може да има до 4 лодки на едно място за риболов
    • Местата за риболов имат 24 часа живот. Ако тези 24 часа преминат, мястото ще изчезне и ще се зареди ново място за риболов. Ако една лодка е на мястото при изтичане на тези 24 часа, мястото за риболов ще изчезне веднага щом вече няма лодка там.
    • Винаги ще има 6 местоположения, съдържащи изчислено количество риби (може да варира).
  • rumi14 (BG1)rumi14 (BG1) BG1 Публикации: 24
    КЪДЕ БИХ МОГЛА ДА НАМЕРЯ МИНИ ЗАДАЧИТЕ,С КОИТО ДА АКТИВИРАМ КОРАБОСТРОИТЕЛНИЦАТА?
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65

    Мерси, Фрея! Както винаги, точна :))

    Е, и щом уловът е голяма изненада за играещия, също така ще е и голям късмет да се изпълнят задачките от Кулата (без злато), ха-ха...

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл