Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Вход в играта

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте.
След последната актуализация се забелязва нарастване в броя на играчите, които губят достъп до играта.
За да бъда пределно ясна, говоря за хората с повече от една ферма. Колкото и това да противоречи на правилата на играта, наясно сме, че почти всеки ги нарушава.

След последната актуализация беше променен начинът за вход в играта. Тъй като това все още е в тестов период, не е при всички играчи и не е постоянно. Но новата начална страница на играта изглежда (и за в бъдеще ще бъде приложена при всички) ето така:


Ако се вгледате внимателно, ще забележите, че вече може да се впишете в играта и през формата по средата на екрана, която досега беше само за нова регистрация.
Това, което много от вас не са забелязали, е че вече има две прозорчета с отметка за запомняне на парола- старото прозорче горе в дясно и ново прозорче по средата на екрана. И когато някой се отпише от една ферма и реши да влезе в друга, ако началната му страница е с новата форма, трябва просто да махне отметките от двете места, а не само от старото иначе няма да постигне нищо.

Надявам се, че тази кратка инструкция в снимки ще ви бъде от помощ. :)
«1345

Коментари

  • Anti_tonRunner (BG1)Anti_tonRunner (BG1) Публикации: 3
    аз не съм играл от месеци в първата си ферма щото не мее допусна и си направих втора с която играех до преди 3 дни и сега не мога да вляза и в нея и почвам пак от нулата
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    За да не те допусне, вероятно не си направил нещо както трябва. Или сървърът е грешен, или въвеждаш неправилно парола, или нещо друго.
    Без да имам повече информация, няма как да помогна.
    Например- какво изписва в средата на екрана, когато се опитваш да влезеш?
  • keti73 (BG1)keti73 (BG1) BG1 Публикации: 3
    Здравейте! Имам две ферми-едната на мое име и една на племеницата ми!Днес когато реших да вляза във фермите ме допусна само до моята,като ме пуска в играта без да ми иска потребителско име и парола,когато отворя нов прозорец за да вляза във фермата на племеницата ми,отново зарежда моята ферма отново без да ми иска нищо!Как може да се оправи това?!
  • luybov (BG1)luybov (BG1) BG1 Публикации: 21
    редактирано 28.02.2017
    Здравей!Явно си дала отметка на запиши паролата и сега си влизаш директно в твоята ферма.Натисни горе в десния край Изход,махни отметката и тогава зареди нов прозорец и ще можеш да влезеш и в друга ферма.За да можеш да влизаш в други ферми тая отметка не трябва да я има при влизане.
    Post edited by luybov (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Много моля, обърнете внимание, че вече има отметка за запаметяване на парола на две места!
  • geri4ka (BG1)geri4ka (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте,аз имам проблем не мога да вляза от таблета ,впрочем влизам но ми излиза нова ферма а не моята,аз съм 161 ниво а сега да започна от начало не
  • Фермерче (BG1)Фермерче (BG1) Публикации: 23
    На мен пък ми излиза, че няма връзка със сървъра. Профилактика ли има?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 02.03.2017
    geri4ka (BG1) каза:
    Здравейте,аз имам проблем не мога да вляза от таблета ,впрочем влизам но ми излиза нова ферма а не моята,аз съм 161 ниво а сега да започна от начало не
    Здравей.
    А обърна ли внимание на снимката по-горе?
    Вместо да влезеш в своята, си създал/а нова ферма. Използвай бутона за изход от играта, махни отметката за запаметена парола, изтрий всички написани данни (НАВСЯКЪДЕ) и си въведи името и паролата, с които играеш обикновено.
    И не забравяй да подадеш новосъздадената ферма за изтриване- мултиакаунтът е забранен.

    На мен пък ми излиза, че няма връзка със сървъра. Профилактика ли има?
    Няма профилактика през нощта, освен при някакви екстремни ситуации. А не съм информирана да се е случвало нещо тази нощ.
  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    Аз пък от сутринта не мога да вляза в играта . Стига до ...броене на червейте... и край. Нищо повече не се случва. Нито мога да продължа, нито вляза, нито да изляза... нищо. Може ли да помогнете. Пробвах през различни браузъри, през различни страници, все едно и също се получава, как да играя така!?
  • Фермерче (BG1)Фермерче (BG1) Публикации: 23
    Нещо, че става, става. Сутринта като писах, към 5ч. ме пусна. До преди час, всичко си беше наред - сега пак същото. Стигаме до червеите и забива. Като обновя страницата ми изписва, че няма връзка със сървъра, после пак до червейчетата..............омагьосан кръг. Не зарежда с 2 думи.
  • Фермерче (BG1)Фермерче (BG1) Публикации: 23
    При мен нещата току-що се оправиха. Играта тръгна най-накрая. Пиша го това не за да се похваля, а за всеки, който има подобен проблем. Явно или много потребители по едно и също време са на линия, или си е някакво блокиране. Ако не правите нищо, между час (сутринта беше толкова) и два (по обяд) си тръгва самичка 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 02.03.2017
    Здравейте.
    Разбирам, че проблемът от частичен започва да става масов.
    Подадох сигнал, но точно в момента няма кой да ми обърне внимание. Нооо, аз съм нахална и ще опитвам, докато получа информация или решение. :)
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Разбирам, че проблемът от частичен започва да става масов.
    Подадох сигнал, но точно в момента няма кой да ми обърне внимание. Нооо, аз съм нахална и ще опитвам, докато получа информация или решение. :)
    Вчера звъняхме на Виваком.От там ни обясниха,че проблема е в международния интернет,каквото и да означава това. Мои познати казват,че не успяват да влязат и в други страници. Аз също имах този проблем и ме пускаше само от флашка на Теленор. Това имам,като информация и я споделям с вас.
  • jenito (BG1)jenito (BG1) BG1 Публикации: 20
    Фрея помагай, моля ! На 156 ниво съм ,но като реших да вляза с паролата и потреб. име на сина ми , влязох без проблем, обаче после не мога да се върна в мойта ферма изписва ми ,че има регистриран играч, да се регистрирам наново, да си сменя паролата но пък не мога да я сменя и когато най -накрая влязох се оказа ,че започвам от 1 ниво. Прочетох погоре дискусиите, оказа се че проблема е станал масов, и ти даваш съвет да се изтрие новата ферма. Как точно става това ? Как да си се върна в мойта ферма ,защото ще получа инфаркт ако нещо се е прецакало.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 21.03.2017
    Здравей.
    Виждам, че новата ти ферма е на международния сървър.
    Моля, използвай бутончето за изход от играта.


    След това обърни внимание, че отметка за запаметяване на парола вече има на две места. Махни отметката и от двете. Смени отдолу знамето с българското и избери сървър България 1.

    След това въведи потребителското име и паролата на своята ферма.



    Всъщност сега, след като ти разгледах профила, установих, че от доста време играеш на международния сървър. Така че, съветът за знамето и сървъра се променя на "Погледни на кой сървър си и избери този, на който е фермата ти."
  • krisi945 (BG1)krisi945 (BG1) Публикации: 3
    Добър ден!
    Не мога да вляза в играта. Постоянно ми изписва, че няма връзка със сървъра.
    Профилактика ли има?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте и тук.
    Има глобален срив на всички игрови сървъри и никой никъде не може да влезе.
    Работи се по въпроса.
  • deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
    Какво стана с тая игра? От часове не мога да се логна!
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    редактирано 28.03.2017
    Какво става? Не мога да вляза в играта. :((((







    Много моля, пиши на кирилица.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    В постовете над вашите съм написала цялата информация, с която разполагам в момента.
  • duhay (BG1)duhay (BG1) Публикации: 3
    ЦЯЛ ДЕН БРОИТЕ ЧЕРВЕИ!!! ПРЕБРОЙТЕ ГИ НАЙ-ПОСЛЕ И  ПУСНЕТЕ ИГРАТА ! ИСКАМ ДА СИ ВЛЯЗА ВЪВ ФЕРМИТЕ !!! ПРАВИТЕ ЛИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА И КОГА ЩЕ МОГА ДА ВЛЯЗА ???
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Кога ще стане да може да се влезе ще стане ли днеска 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    duhay (BG1) каза:
    ЦЯЛ ДЕН БРОИТЕ ЧЕРВЕИ!!! ПРЕБРОЙТЕ ГИ НАЙ-ПОСЛЕ И  ПУСНЕТЕ ИГРАТА ! ИСКАМ ДА СИ ВЛЯЗА ВЪВ ФЕРМИТЕ !!! ПРАВИТЕ ЛИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА И КОГА ЩЕ МОГА ДА ВЛЯЗА ???
    Здравей.
    Първо ще помоля да коригираш тона си. В момента крещиш на играчите и на мен. Играчите нямат вина за нищо. А аз съм доброволец и не съм на заплата в ГГС. Никой тук не е породил проблемите на играта и никой не е длъжен да търпи подобно отношение
    Поне в 3 теми съм написала всичко, което имам като информация. Моля, четете. И моля- съобразявайте тона, с който пишете. Форумът е публично пространство. Нека се държим културно.

    Rumi88 (BG1) каза:
    Кога ще стане да може да се влезе ще стане ли днеска 
    Все още не се знае дали ще стане днес. :(
  • duhay (BG1)duhay (BG1) Публикации: 3
    редактирано 30.03.2017
    Да, възмутен съм от цялата неразбория, която цари напоследък и е все в ущърб на играчите. И въпросът ми беше не към играчите.






    Отново ще помоля- не използвай главни букви при писане в публичното пространство.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Тук съм, в качеството си на модератор на форума, за да отговарям на вашите въпроси.
    Но ако не ми дадеш подробности, как бих могла да отговоря? Може просто да нямаш интернет. Ако все пак решиш да споделиш какъв точно е проблемът, може и да успя да помогна.
  • slan4evocvete (BG1)slan4evocvete (BG1) BG1 Публикации: 8
    Здравейте, и аз тази сутрин не мога да влезна във фермата,,,Отваря ми се до зеления екран и до там,,,
  • sisitomi (BG1)sisitomi (BG1) BG1 Публикации: 21
    Здравейте
    не мога да вляза в играта
    държи ме на зелен екран
  • sisitomi (BG1)sisitomi (BG1) BG1 Публикации: 21
    имам интернет 
    влизам където си поискам 
    но точно в играта не мога
    проблем ли има 
    а има и фуния
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте стои зелен екран само има фуния какво правим последни часове са на други места влиза

  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    Проблема е в играта, пробвах и през телефона си и пак не става.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл