Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Ръководство: Функция "Покани фермерски приятел"

Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
редактирано 29.07.2015 в Съвети и трикове
Здравейте!

Предлагам ви малко ръководство за функцията „Покани фермерски приятел“.

Когато достигнете ниво 23 ви се появява задача, която иска от вас да поканите приятел.
8129620Z.jpg

Можете да го направите като влезете в прозореца на задачата и натиснете зелената стрелка. Появява се прозореца на функцията. Там натискате зеления бутон „Копиране на връзката в клипборда“ и след това поставяте в имейл, скайп и др.

8129623H.jpg

Задачата е изпълнена когато се появи приятелят ви.

След това можете да поканите приятели от бутона в горната част на екрана.

8129621K.jpg

Когато се появи първият ви приятел се появява и сградата на летището „Приветствен център“.

8129622b.jpg

Когато кликнете върху нея се отваря прозорец.Там се показва напредъка на приятелите ви. Показва се колко монетки на приятелството ще получите при изпълнението на определени неща от страна на приятеля ви.

8129667X.jpg

В дъното на този прозореца е бутона за магазина за награди. От него можете да си купувате разни предмети за фермата и декорации с монетките на приятелството. Колко монетки имате можете да видите точно над този бутон или в „Инвентар“, „Оборудване“.

В орната част на този прозорец пише "Повторна наличност след 10ч:41м" - това е таймер, който отброява след колко време ще можете отново да вземете монетки.




Темата ще се актуализира при необходимост.
Post edited by Magika (BG1) on

Коментари

  • rochkorochko Публикации: 4
    редактирано 26.07.2015
    magika написа: »
    Здравейте!

    Предлагам ви малко ръководство за функцията „Покани фермерски приятел“.

    Когато достигнете ниво 23 ви се появява задача, която иска от вас да поканите приятел.
    8129620z.jpg

    Можете да го направите като влезете в прозореца на задачата и натиснете зелената стрелка. Появява се прозореца на функцията. Там натискате зеления бутон „Копиране на връзката в клипборда“ и след това поставяте в имейл, скайп и др.

    8129623h.jpg

    Задачата е изпълнена когато се появи приятелят ви.

    След това можете да поканите приятели от бутона в горната част на екрана.

    8129621k.jpg

    Когато се появи първият ви приятел се появява и сградата на летището „Приветствен център“.

    8129622b.jpg

    Когато кликнете върху нея се отваря прозорец.Там се показва напредъка на приятелите ви. Показва се колко монетки на приятелството ще получите при изпълнението на определени неща от страна на приятеля ви.

    8129667x.jpg

    В дъното на този прозореца е бутона за магазина за награди. От него можете да си купувате разни предмети за фермата и декорации с монетките на приятелството. Колко монетки имате можете да видите точно над този бутон или в „Инвентар“, „Оборудване“.

    В орната част на този прозорец пише "Повторна наличност след 10ч:41м" - това е таймер, който отброява след колко време ще можете отново да вземете монетки.




    Темата ще се актуализира при необходимост.
    Оправете ми, фермерските приятели, искам ги имах ги и работиха до последно, върнете ги



    Постът е редактиран от Virginy: Моля, шпиши на кирилица!
  • PWK (BG1)PWK (BG1) BG1 Публикации: 1
    редактирано 26.07.2015
    Защо след като имах 2 ма поканени приятели и един на който аз приех поканата за играта ,изчезнаха от панела ? Това са реални действащи играчи . Моля отговорете .
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 26.07.2015
    PWK написа: »
    Защо след като имах 2 ма поканени приятели и един на който аз приех поканата за играта ,изчезнаха от панела ? Това са реални действащи играчи . Моля отговорете .

    Който търси, намира. Ма е по- лесно да питаме, вместо да четем, нали?
    http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?8608-%D0%90%D0%BA%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-21-05-2015
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 28.07.2015
    PWK написа: »
    Защо след като имах 2 ма поканени приятели и един на който аз приех поканата за играта ,изчезнаха от панела ? Това са реални действащи играчи . Моля отговорете .


    Мама мен не ме научи да чета,а какво ли да кажа за писането,възможните причини са няколко:
    1.Извънземните са ги пленили и сега ще ти искат откуп за тях.
    -възможност да е това клони към 0.000000000000000000000000000000001 %
    2.Да са ти се разсърдили и вече да не са ти приятелчета.
    -възможност да е това клони към 0.010000000000000000000000000000001 %
    3.Да са разбрали че трябва да си купуват злато и да са отишли да обират някоя банка и затова да ги няма.
    -възможност да е това клони към 0.000000000000000000000000000000001 %
    4.Може би е бъг в играта ,ресетни и може да се появят.
    възможност да е това клони към 100 % но не е сигурно ,какви ли не бъгчета са възможни.
    5.Пробвай да се сдобрите като им купиш подарък от добър или лош,може да се завърнат.
    ако не ти харесат възможните причини пробвай да намериш отговора в темата която ивето е публикувала,http://bg.board.goodgamestudios.com/...%B8-21-05-2015,
    и пак ако не разбереш,мога да ти препоръчам една врачка всичко познава,гледа на магически бобчета,или на китайски ориз.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 29.07.2015
    Мисля,че злобната ирония в случая е неуместна,още по-малко спекулирането със собствените познания на някого,па бил той кмет или министър.Човекът най-добронамерено пита,все пак е играч само отпреди месец,не са му ясни бъгове и богини в играта,на каквито се правите.Ако можете отговорете му също по човешки,а не да се бъзикате с него.
    Пак подчертавам-това място е да питаме и да очакваме смислени отговори .
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 29.07.2015
    Vereja написа: »
    Мисля,че злобната ирония в случая е неуместна,още по-малко спекулирането със собствените познания на някого,па бил той кмет или министър.Човекът най-добронамерено пита,все пак е играч само отпреди месец,не са му ясни бъгове и богини в играта,на каквито се правите.Ако можете отговорете му също по човешки,а не да се бъзикате с него.
    Пак подчертавам-това място е да питаме и да очакваме смислени отговори .

    Напълно подкрепям това изказване. Има теми, в които можем да си позволим хумористични забележки и такива, в които играчите задават въпрос за играта и се надяват на реален отговор, който да им помогне. Не веднъж съм казвала, че според мен тук има много опитни играчи и винаги ми се е искало те да имат "смелостта" да се включват по-често с полезни отговори, дискусии на тема стратегия и тн.

    Дано играчът, задал въпроса за приятелите, да е намерил отговор в посочената тема. Ако това не е така, моля да ни даде знак :)

    Поздрави,
  • pum4eto (BG1)pum4eto (BG1) Публикации: 4
    мога ли да се сприятеля с хора които вече са се регистрирали, защото опитвам по вашите обяснения по-горе но нищо не става и накрая ще се откажа от тая игра....
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 01.05.2016
    Пак да кажа- не схващате идеята на задачата. Трябва да се "сприятелите" с хора, които НЕ са регистрирани. Идеята е да зарибите някого да започне да играе, като за вас ще има малки облаги, свързани с новия играч. Това е.
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • petar005 (BG1)petar005 (BG1) BG1 Публикации: 15
    здравейте
    къде ми исчезна фермерския ми приятел
    рових се за инфо но така и не намерих
    посочените линкове тук са невалидни
    кога някой от модераторите ще сложи валидни линкове
    та пак задавам въпроса ми ''къде ми исчезна фермерския приятел'въпроса ми е директно към модераторите ако наистина са такива очаквам отговор
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 05.05.2016
    petar005 (BG1) каза:
    здравейте
    къде ми исчезна фермерския ми приятел
    рових се за инфо но така и не намерих
    посочените линкове тук са невалидни
    кога някой от модераторите ще сложи валидни линкове
    та пак задавам въпроса ми ''къде ми исчезна фермерския приятел'въпроса ми е директно към модераторите ако наистина са такива очаквам отговор
    Понеже модераторът ни е само един и по разбираеми причини не е 24/7 на линия във форума, ще си позволя да отговоря аз на въпроса ти.
    • Вие и приятеля, които сте поканили, ще останете най-добри приятели до момента, в който той/тя отключи Цветната ферма или достигне ниво 41. След това връзката ще бъде прекъсната и ще се освободи място за нови най-добри приятели.
    • Ако свързан приятел не е онлайн повече от две седмици, връзката също ще бъде прекъсната. Тя няма да се възстанови автоматично, ако той/тя се върне в играта след тези две седмици.
    А ето и официалното съобщение, където кратко и ясно е обяснено всичко за фермерските приятели:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/bg/discussion/10796/aktualizaciya-pokanete-priyateli-21-05-2015#latest

    А относно линковете- не работят, понеже са към теми от стария форум. Според мен е физически невъзможно Вержи да подмени всички стари линкове с новите. И ми се иска да вярвам, че никой не очаква това от нея. Затова има и търсачка форума- отне ми точно 2 минути да намеря нужната тема и да ти помогна с липсващите приятели.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл