Начало Bulgarian Развлечение и забавление

Какво ме ядоса днес...

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
редактирано 13.10.2016 в Развлечение и забавление
Здравейте.

Знам, че всеки има дни, в които сякаш всичко е против него. Всеки има дни, в които е по-добре да остане в къщи, за да не се ядосва. И всеки търси начин да излее натрупалия се негативизъм.

Това е и идеята на тази тема- тук да се разтоварваме от отрицателната енергия. Кой както желае- било да си излее мъката, било да успокои някой друг.
«1

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 18.10.2016
    Аз ще започна първа.

    Какво ме ядоса днес...
    Днес ме ядоса невъзможността да ви спестя лошите новини, свързани с наградите за коопа.
    Дори мислех да откажа да публикувам официалното съобщение. Но след като поразмислих, реших, че е добре всички да са информирани предварително. И който има какво да каже, да го направи в дискусията по темата. А аз обещавам, че всяко ваше мнение ще стигне до екипа на играта. Не мога да обещая промени, но ще се постарая да чуят гласа на играчите.
    Post edited by Freyja on
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Разгледах най-детайлно наградите в последното кооперативно и имам усещането,че и ТУК се отнасят с нас като към бедняците на Европейския съюз,подхвърлят ни малко трохички и викаме УРА.Дълбоко се съмнявам ,че да достигнеш да заветната финална награда-цели 3 органични хумуса си струва пилеенето на толкова време,усилия и пари.Повечето хора в групата вече писаха,че няма да вземат участие изобщо този път,не можеш да ги мотивираш по никакъв начин,дори в името на общата кауза.
    Една от причините вероятно е и в това,че за разлика от преди,когато първенството се пускаше рядко и се чакаше с нетърпение , наставаше луда надпревара,сега много зачести и се превърна в рутина.
    А рутината винаги убива .
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Нв му е тук мястото, но все пак ще отбележа, че наградите са променени на глобално ниво, не само за българския сървър.
    Не сме единствените недоволни- нито от наградите, нито от честотата на събитието. Да се надяваме, че все пак ще се вслушат в гласа на играчите.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    не хващам логиката на следното 50 награда 6 жетона ,59 и 65 награда 2 жетона направо ме изумяват
  • K.KostikovaPlay (BG1)K.KostikovaPlay (BG1) BG1 Публикации: 5
    50 награда - вместо 3  златни цветя сега е 6 жетона, а 63 награда - вместо златен лиценз сега е 3 хумус водорасли
    Е, питам аз така ли са увеличени стойностите на наградите? Според кой болен мозък 3 хумус от водорасли е повече от златен лиценз като равностойност?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Има дискусия за променените награди. Много моля, използвайте нея, ако имате мнение по въпроса.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @diablo67 (BG1)
    Ти си първият до момента с подобно оплакване. Би ли проверил скоростта на интернета си? Обикновено когато е бавен, има разминавания в таймерите и забива.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 19.10.2016
    Вече не е първият ! И при мен е така от сутринта,не се играе.Компютърът ми е наред,скоростта не нета също.От играта е.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Ако само един е писал досега не значи,че няма такъв проблем.Просто това със забиването не е от днес и вече сме го приели като нещо като част от играта.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Да,но сега е наистина много зле.Цъкаш с мишката,а играта реагира 4-5 секунди по-късно.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте отново.
    Подала съм сигнал за проблема. Веднага щом получа някаква информация, ще я споделя.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Какво ме ядоса днес?
    Не само днес,а много отдавна,откакто съм в играта,има няма 2-3 години.
    Най-много ме ядосва въпросът с артикулите.
    Значи пуска се мисия за групата,продукцията се събира от всички,а приключването на същата става с поставяне на съответните артикули,но в случая само от ЕДИН играч.На същия му трябват седмици да посъбере нещичко,особено ако е на по-ниско ниво.Затова се въртят само 5-6 еднообразни мисии,втръснали се вече на всички,ама няма как-кога примерно ще събере някой2-3 хиляди раб.сила например,или 4-5 хил.билети.
    Та затова питам-след като продукцията се отчита сумарно,какво пречи това да стане и при артикулите?Така ще се раздвижи играта и ще се играят повече и по-разнообразни мисии.
    След толкова много излишни и недообмислени неща,дето ни ги натикаха разработчиците в играта нека направят и нещо наистина смислено.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @Vereja (BG1)
    Това предложение е отправяно многократно. Но нищо не ми пречи да го направя пак. Все пак, откак съм модератор, не е правено. :)
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Предполагам,че е отправяно много пъти,но какво пречи да се настоява пак?Нали знаете какво казва бъл.поговорка"Ако детето не плаче,майка му не дава да суче."
    Та и с нас така-,да им плачем непрекъснато.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    Аз пък се дразня на горещите оферти.Виждам,че в по-малки ферми или в тези,които вкарват по-рядко злато тръгват от 6500 злато.И аз съм имала такива,заредете 6500 злато и ви дават съответния брой жетони,хумуси и т.н.Това е ,когато ми намалее златото.
    Обаче..увеличи ли ми се златото във фермата и скачат на 50 000 злато,за да купя оферта.Вкарам ли още злато става 85 000.Не е честно мисля,тъкмо си вкараш злато и лимита скача.През целия кооп офертите ми са много скъпички.А са готини,все необходими неща.Явно някой е решил,че сме перманентно платежоспособни,ама не....И за да съм по темата,мен това ме ядоса днес.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте през мозила днес след 13 часа играта забива много не може да се обира , единствено през хром става . 
  • mdriako99 (BG1)mdriako99 (BG1) BG1 Публикации: 15
    знаете ли докато има хора като нас който ги правят на глупаци и продължават да играят.ще си правят какво си искат..те ни  пробват докога ще издуржим..
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 04.11.2016

    Нещастието за едни, може да е забавно за други.  Какво ли си мисли gulum по въпроса?:Това нали е по темата,аз не съм се ядосала,обаче опонента ми в мисията... :D
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Единственото хубаво, което мога да отбележа, е че подобни ситуации вече се случват доста по-рядко.
    Като играч съм ниво 200+. Понякога ме пуска с малки нива и винаги им давам предимство. За съжаление, не мога да кажа същото за останалите играчи, с които ме събират мисиите. Добре, че не ги играя много-много, че иначе тази тема щеше да е доста по-обширна. :smiley:
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    И все пак, разликата между 8 и 200 ниво е по-малка от това Вие да се паднете с някой от топ 3  :D
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Не е точно така. Защото разликата между мен и топ 3 е основно в цифричките. Докато една ферма ниво под 100 да речем все още не е развита достатъчно, за да е равностойна в битка.
    Едно е да си изкупил и застроил всички терени, друго е все още да развиваш фермата си. Да не говорим, че нашите (включвам и теб) селскостопански машини отдавна са на максимално ниво, а малките все още отчаяно се нуждаят от сертификатите.
    Затова не приемам играта на някои хора. Когато има кооп, някак мога да се съглася- всеки иска да трупа точки за отбора си, но в момента, когато всеки играе просто ей така... Ами- не мога да го разбера...
  • losivanes (BG1)losivanes (BG1) BG1 Публикации: 9

    Ще Ви кажа от какво побеснях днес. Взимах си от търговеца в островната ферма подаръка(островни долари със 100% отстъпка) и КЛИКНАХ САМО ВЕДНЪЖ, а олекнах с 10000 злато и се сдобих и със следващата му оферта-абсолютно нежелано както си и останах без златото. За капак като зареждах курниците в основната ферма "си купих" пак така непредвидено и нежелано парче земя (на възможно най-неудобното място) - съответно останах без долари. Е сега е момента да се почудим ДО КОГА?

  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    Това си е неприятно наистина.Колко наръчници и изскачащи оферти съм накупила така....Дори веднъж си съборих водната кула. :D Сега иска потвърждение мисля,при надграждане и събаряне на сграда.Тоест два клика,така че имаш време да "набиеш спирачка" и видиш,че си объркал нещо в бързината.А на Омар офертите се нижат бавничко,но купиш ли нещо и хоп новото синьо бутонче вече е под мишката ти.Само като си помислиш колко пъти пита един компютър-Сигурни ли сте,че ще изтриете филма,или лист с нещо си...и т.н.Няма да е зле и тук да се пита повторно сигурни ли сме.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ох... Какво ме ядоса днес... Ами много неща и много хора ме ядосаха...
    Наистина не разбирам как може 1000 пъти да се напише едно и също нещо на 1000 различни места и 1000 пъти никой да не погледне дали ей така, съвсем случайно, някой пък вече не е писал по темата, дали някъде няма споменато решение, дали някъде някой не е дал идея за разрешаване на проблема.
    И аз се старая и съм отговорила на поне 500 от гореспоменатите 1000 поста. И въпреки всичко все още има недоволни, щото видите ли, пишели, а отговор нямало.
    Ами... и аз съм човек, знаете ли!?! Имам си личен живот, имам си проблеми, ходя на работа (съвсем не работя за ГГС и се налага да изкарвам парите си по други начини...). Колкото и да ми се иска, нямам физическата възможност да съм тук денонощно- налага се да спя, да пазарувам, да готвя и ред други прозаични ежедневни неща, с които всеки се сблъсква.
    Така че, ще ви помоля да бъдете поне мъничко благодарни, защото много се старая, повярвайте ми. А ми става обидно от подобно отношение и ми иде да зарежа всичко... :(:(:(
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    Повярвай ми Freyja високо ценим усърдието и помощта ти,поне повечето от нас.
    Тъй като принципно редовно следя форума забелязвам,че писаници от рода на :
    "искам отговор незабавно,"или "не ми обръщате внимание" са дело на хора с по един,два поста.Имала съм доста съотборници,които не влизат във форума и не са наясно за какво точно служи.Очевидно те изнервихме тия дни спор няма.Обаче и играта лази по нервите на много хора и всеки иска да изкаже негодуванието си някъде.Естествено не трябва да го отнасяш ти.Ще си позволя едно..."лирично отклонение".Това,което правиш ти е благородно,а това,което правят от ггс е експлоатация.Разбирам защо има ъплоудъри на доброволни начала в тракерите.Защото ние си теглим безплатно филмчета и т.н.Но тази игра е бизнес.В момента вървят оферти-декорацията "зайчето Боби" струва 689 080
    злато.Тази колосална сума в бг пари си е цяла заплата,каквато смятам всеки модератор заслужава.При положение,че ни спряха бг поддръжката явно си англоговоряща.Знанието на език си е професионално умение.Мисля,че бях ясна какво искам да кажа....?!?Не е редно от тяхна страна.Това е магазин,за който си търсят безплатен продавач,така да го кажем.Дано се пооправят бъговете,за да не отнасяш негативите на хората ти.Не се ядосвай и знай,че много си те ценим.Приятна вечер!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Благодаря за милите думи, @Stefany6 (BG1).
    Поне краят на деня ми ще е с усмивка. :)
    Иска ми се хората да не забравят, че на първо място съм играч и страдам от същите бъгове, от които страдат всички. Нагърбих се с модераторския пост, защото харесвам играта и по-точно хората в нея и винаги съм мислела, че всеки заслужава да е информиран и да получава съвет и помощ. И тъй като нямаше кой, се съгласих да съм аз.
    Мислех себе си за търпелив и дебелокож човек, но май не е точно така. :)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Днес за пореден път ме ядоса факта,че като натоваря кораба,не ми дава точките и подковите за последните две отделения.Това се случва доста често при мен,не знам при вас как е.
  • БобRookie (BG1)БобRookie (BG1) Публикации: 50
    Днес съм бясна, че се хванах на хорото със списъка на Дядо Коледа. Просто е не изпълним. Сумати пари на вятъра! Замислям се дали да го поглеждам вече!

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Дядо Коледа си плаща за дарената продукция. :)
    Разбира се, ако я купуваш, за да я дариш, тогава е на загуба, но ако произвеждаш, даряването е същото като продаването. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл