Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Имайте 1 кон с ниво на качество на развъждане 2?

trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
редактирано 04.07.2015 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте!

Как се получава подобен кон? Преди секунди развъдих два коня с ниво на качество на развъждане 1 - Обикновено и двата, и двата бяха с 47 стойност на развъждане и въпреки това като ги развъдих, не ми се получи ниво на качество 2?
Е тия какво искат... два коня с по 57 - 60 стойност на развъждане да развъдя ли какво, не ми е ясно? То ако е така ще е егати леша и тъпотията!!!
Post edited by trevata (BG1) on
«1

Коментари

  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 14.03.2015
    И аз съм се чудил кога ще стане 2ро, а за трето не ми се мисли
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 14.03.2015
    Мани и аз това викам, щом за 2-ро е толкова трудно, представи си 3-то, за 4-ти и т.н. направо пълен леш, а като се замислиш колко коня си развъдил, колко подкови си дал, колко време, само за д анаправиш кон около 55,6 ниво и отново да не може да го направиш с качество 2.... не знам какво искат тия хора!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 14.03.2015
    trevata написа: »
    Мани и аз това викам, щом за 2-ро е толкова трудно, представи си 3-то, за 4-ти и т.н. направо пълен леш, а като се замислиш колко коня си развъдил, колко подкови си дал, колко време, само за д анаправиш кон около 55,6 ниво и отново да не може да го направиш с качество 2.... не знам какво искат тия хора!

    Все пак да не забравяме, че тези задачи не са направени да се минат за два дни. После пак ще се пише, че в играта не остана нищо за правене...
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 14.03.2015
    Честно казано два коня от 0 до 13-то ниво. После ъпнати ги правя до 1 на 23то или 24то. После още два от 0 до 13-то ниво за един 24-то. После тия по 24-то двата правя един на 36-то ниво горе долу. После същата процедура за да направя още един кон на 36-то ниво. После от двата 36-то да направя 47-мо. Айде сега повтори отново всичко, за да направя още един кон 47-мо ниво. Айде сега сметни и корабите по 6 часа, за да дойдат подковите, нужни за цялата тая процедура и си мися, че е много повече от 2 дена. На мен ми костваше около 14, а не е като да нямам подкови. Почти винаги по 3 коня се тренираха, но дойде един момент, в който станаха по 2, а сега по 1 и имам 25 000 подкови, не е като да нямам пак. И не знам колко е границата, но ако от два коня със стойност 47 и ниво на качество 1 не се получава един кон с ниво на качество 2, то не знам за следващите нива колко развъждания ще трябват и определено това е прекалено.
    И сега може да повториш цялата процедура, за да имам още два коня със стойност 47, за да ги развъдя. Може би след 15 дена още, даже е малко. И ако от два коня със стойност 56,57 и качество 1, не се получи един с качество 2, ще е върха.

    Но то така де. И островите, и корабите, и конете.. всичко е направено предимно за доста големите нива. Как виждаш някое малко ниво за 15 дена да има два коня с подобна стойност? Или да има пари за островите?

    Да не говорим, че минаха редица приказки с конете, преди да дойде тази задача, да имаме кон с ниво на качество 2.
    Два дена, добави и една 0 отзад и може да говорим.
    Просто за втората стъпка е прекалено голяма границата, тоест за ниво на качество 2.

    И все пак, има ли някой с подобен кон и как го направи?
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 14.03.2015
    Ами разбира се, че ще отнеме повече от 2 дена. Аз казах, да не би да искаш да се минават за 2 дни? Ако трябва и 2 години ще се развива, бързаме ли за някъде? Нали ако ставаше лесно и бързо, още утре щеше да кажеш ''няма ли някоя нова актуализация, всичко е на последни нива''. Ако искаш пиши на поддръжка, да видим какво ще ти отговорят.
    А това, че ти коментираш без да разбираш какво е казано е съвсем друг въпрос...
    Ако някой е стигнал до там може да ти даде информация, какви коне са необходими, за получаване на един с качество на развъждане 2.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 14.03.2015
    Ами не, аз не искам да става лесно, но не искам и да е прекалено трудно. А определено да направиш два коня със стойност 47, не е лесно и е съвсем нормално да минеш на качество 2, но както и да е.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 14.03.2015
    trevata написа: »
    Ами не, аз не искам да става лесно, но не искам и да е прекалено трудно. А определено да направиш два коня със стойност 47, не е лесно и е съвсем нормално да минеш на качество 2, но както и да е.

    Съгласен съм с теб, но очевидно те са на друго мнение...
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 14.03.2015
    аз го имам този кон и според поддръжката и други хора които опитаха да клонират два коня над 50 ниво си е чист късмет да го получиш ,е аз имах този късмет и го получих ,другия начин е да си купиш такъв кон .а колкото до нивата на развъждане които описа при мен те са 14,после 25,от там на 33 и после на 41 и 47
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 16.03.2015
    Да, мерси. Ще видим след време, защото докато направя още един кон към 58-мо ниво, има бааая време :d Имнам 1, ще направя още 1 такъв и разплод.
  • danson (BG1)danson (BG1) Публикации: 15
    редактирано 23.04.2015
    Здравейте
    Имам мисия да изпълнявам при конете но незнам какво да направя
    въпроса е
    Имайте 1 кон с ниво на качество за развъждане 2 преди известно време се пробвах но си загубих кончето с най много точки и сега не смея да не си го загубя пак моля помогнете ми
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 03.05.2015
    Качеството на развъждане на коня влияе ли на характеристиките му? Т.е шансът ми за победа увеличава ли ми се, ако например имам кон с ниво 60 и качество на развъждане 2 срещу кон същото ниво, но качество за развъждане 1? Имам такъв кон, но не е влязъл в употреба, затова питам по-запознатите. :p
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 03.05.2015
    влияе но не много ,другите качества са по важни от нивото за разплод поне според мен:)
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 03.05.2015
    Thank you :P
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 06.05.2015
    Найтина си е на късмет,има играчи в моето Си на които им се получи на 40 ниво а на мен и над 60 не ми даде така че си е късмет,аз като карък си взех един на евтинийка :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 06.05.2015
    И аз си взех един на прИмоция. Обаче после успях и да развъдя. Ма понеже съм много "наблюдателна", не знам как успях. :rolleyes:
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 07.05.2015
    Аз бях много оптимистично настроена, че като сватосам два коня с 2ро ниво качество на развъждане ще получа един с 3то, ама нямаааа.... Има ли някой с 3то, знаете ли? :confused:
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 07.05.2015
    Ха вчера се оплаках че 2 не ми се е полувало,днес да разбуля митовете и легендите.:)Вчера чифтосах 2 над 70 ниво,единия беше 2 разплод,другия 1 разплод и ми даде 3,как стана и аз не знам чудо,а бях се отчаяла че съм най-големия карък.Предния ден по същия начин на мой съотборник с 2 коня над 60 ниво с 1 и с 2 разплод.Така че късмет и успех пожелавам на всички.
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 12.05.2015
    Внимавайте с конете като ги чифтосвате,да не всемат да се засрамят и да избягат.
  • AstralGirl (BG1)AstralGirl (BG1) BG1 Публикации: 12
    редактирано 03.07.2015
    Здравейте, знам, че въпросът ми не е за тази тема, но може ли някой да ми каже как да спечеля подкови златни имам много но от другите нямам, как да спечеля от другите ???
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 03.07.2015
    AstralGirl написа: »
    Здравейте, знам, че въпросът ми не е за тази тема, но може ли някой да ми каже как да спечеля подкови златни имам много но от другите нямам, как да спечеля от другите ???

    Товари кораба.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 03.07.2015
    Тренировачни само от кораба.Друг начин е да си ги купиш или дадт като подарък при покупка.
  • poli_b11 (BG1)poli_b11 (BG1) Публикации: 30
    редактирано 04.07.2015
    като зареждаш корабът от там ти дава от сивите подкови
  • Magdalena2006 (BG1)Magdalena2006 (BG1) Публикации: 1
    А на мен въобще не ми се получи кон с ниво на развъждане 1. Комбинирах 2 коня с над 20, както беше посочено и нищо....!!!! Загубих си единия кон! Някой знае ли къде ми е грешката?
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Когато "комбинираш" два коня, губиш и двата и получаваш нов.
  • vez96 (BG1)vez96 (BG1) BG1 Публикации: 35
    трябва да има инфо за правилата..аз първия път клонирах 25 и 7 да   видя кво ще стане...фиаско...
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.10.2015
    Правила твърде няма. Всичко, което сме научили, е на принципа Проба-грешка.
    Когато се развъждат коне, е добре да са близки по ниво. 25 и 22 или и 27. Така новото конче ще е на сравнително прилично ниво и ще има добър старт в живота. :)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
     B) 
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    ми ние вече направихме 4 ниво а вие за 1 и 2 ро ми говорите  засрамете се малко >:)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Фукльо. :smiley:
    Споделяй опит, де.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
     o:) 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл