Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Конни състезания

маримари Публикации: 9
редактирано 02.07.2015 в Въпроси, свързани с играта
Защо при съотношение, примерно 85,41:14,59 и нива на конете 36:10, губи конят с по-високо ниво и с по-голям шанс за победа? Това ми се струва доста извратено ... даваш голям % шанс за победа, а конят губи състезанието?!?!
Post edited by мари on
«1

Коментари

  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 29.04.2015
    Това не е сравнение на процентите, например който има 51% печели. Всеки кон, колкото и да е слаб, има някакъв шанс за победа, макар и минимален. :)
  • маримари Публикации: 9
    редактирано 29.04.2015
    Mr. KiNg, съгласна съм, че може да има макар и минимален шанс за победа, но ми се струва доста странно ... освен това не мога да се съглася, че това не би следвало да е сравняване на %, те се появяват след приключване на състезанието, а не преди това
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 29.04.2015
    Дори в едно истинско състезание има десетки фактори определящи победителя. Точно за това е написано ''шанс за победа'', а не ''сигурна победа'' или нещо подобно. Освен това, нямаше да се провеждат състезания, ако победителят е известен преди началото.
    Според мен не би било никак интересно просто да се сравняват дадени стойности и да няма момент на изненада :)
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 29.04.2015
    Но пък и ти можеш да биеш кон с по-високо ниво и ще спечелиш повече подкови. :) А друг е въпроса колко често ти се падат по-силни коне от твоя. Аз имам периоди, когато почти цял ден ми пускат коне 10-15 нива над моето.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 29.04.2015
    Вивиан5 написа: »
    Аз имам периоди, когато почти цял ден ми пускат коне 10-15 нива над моето.
    И ме тупат тея на по- ниските нива, ама як бой пада. :d :d :d
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 29.04.2015
    Вивиан5 написа: »
    Но пък и ти можеш да биеш кон с по-високо ниво и ще спечелиш повече подкови. :) А друг е въпроса колко често ти се падат по-силни коне от твоя. Аз имам периоди, когато почти цял ден ми пускат коне 10-15 нива над моето.

    ................................................
  • маримари Публикации: 9
    редактирано 15.05.2015
    Здравейте, извинявам се предварително, че се включвам след толкова време, но все още ми е малко сложно с този форум ...
    Честно казано, на мен до сега не ми се е случвало да бия кон с по-високо ниво от моето, но за сметка на това падам от по-ниски нива най-редовно.
    Mr KiNg съгласна съм с теб напълно, че изненада трябва да има, но пък така ли един път не ми се падна да бия някой с по-високо ниво ... все щеше да е изненада ... и за мен и за съперника :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 15.05.2015
    Виж какво си си сложила в подписа- Силата е направена от време и търпение. Трябва време да създадеш качествен кон. Имай търпение и ще се получат нещата. :)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 16.05.2015
    :cool::cool::cool:
  • маримари Публикации: 9
    редактирано 19.05.2015
    Ivakriva3, така е, не споря и не се отказвам ... просто си разсъждавам на глас :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 19.05.2015
    7557492s.jpg
  • The ВенциThe Венци Публикации: 2
    редактирано 25.05.2015
    Здравейте!
    Не знам дали само при мен се получава това или има и други та затова пиша тук.Случаят е следния:
    След началото на новите състезания имам не повече от 10 спечелени състезания поради идиотската и необяснима причина,че ми се падат коне с ниво 10 или 15 над МОЕТО с които да се състезавам!! Е кажете ми как да имам победи и да печеля наградите в тез' бронзови и сребърни и т.н. лиги.Губи ми се желанието да го играя този кон...разбирам да ми се падне кон с 2-3-4-5 нива над моето ама 10 и нагоре....какъв е смисъла да се играят тези състезания като не може да се печелят.Оправете си малко алгоритъма за тез коне...дразнещо е.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 26.05.2015
    Дразнещо и вбесяващо.Вчера цял ден си играх с коне на 95,97,че и на ниво 100.При положение,че моят е на 53-то ниво.Превъзхождаха ме с над 40 нива и ми вкараха коня в кома.И това при положение,че не мога да тренирам,поради забавянето на острова. Дори си направих снимчица на големите противникови коне,ама на кого да се оплача??;)
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 26.05.2015
    И при мен е така. В момента чакащите коне са два на ниво 100 и един на 97, а моят е 72...
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 27.05.2015
    Защо не ми позволява да тренирам с Джордж,Лестър и Теса,не отчита време и стои черен надпис "предизвикателство"???:(
  • Svetleto666 (BG1)Svetleto666 (BG1) Публикации: 13
    редактирано 28.05.2015
    Някой няма ли да даде отговор на това питане вече? Моя кон стигна до ниво 120 и "предизвикателство" остана в сиво.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 28.05.2015
    Svetleto666 написа: »
    Някой няма ли да даде отговор на това питане вече? Моя кон стигна до ниво 120 и "предизвикателство" остана в сиво.

    Здравей,

    Това е максималното ниво, което може да бъде достигнато в тези състезания. Не е бъг или проблем, предвидено е да работи по този начин. Ако бъдат направени някакви промени в тази сфевра, ще бъдете информирани чрез официално съобщение.

    Поздрави,
  • Svetleto666 (BG1)Svetleto666 (BG1) Публикации: 13
    редактирано 28.05.2015
    Благодаря за бързия отговор. Аз и предполагах че може да е нещо подобно, но като видях че има и други питащи, реших и аз да се включа в темата. Още веднъж, Благодаря ;)
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 28.05.2015
    И аз благодаря за отговора,но все си мисля,че за тези правила трябва да бъдем информирани,а не да играем на сляпо тука има-тука няма и да се чешем по главите с въпроса какво се случва или е само при мен.Може да се постави едно надписче с текста достигнато максимално ниво например.А по-нататък?Или да викаме екарисажа?:confused:
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 28.05.2015
    Благодаря за коментарите и идеите. Ще бъдат предадени на екипа на играта! :)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 28.05.2015
    ми лесно е да се предположи че е така аз ги направих сиви преди 4 месеца и даже попитах още тогава дали имат намерение да ги вдигат ако ли не да ги махнат защото паметници не ми трябват но отговора беше че аз съм първият който задава подобен въпрос и досега няма резултат вече 4 месеца така че се въоръжете с търпение хихи
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    редактирано 29.05.2015
    няма логика кон на 65 ниво да бие кон на 98 ,пълна тъпотия ,който го е измислил не е домислил
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 29.05.2015
    В тази игра не търси логика, защото няма, логиката е че искат да са купува злато, а сега и с това летище направо ме разбиха - да си направя още 10 ферми и от всичките да купувам злато, искат печалбата им да се увеличи с 1000 %, хептен за балъци ни взеха и си правят майтап с нас ........
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 29.05.2015
    222SSS2 написа: »
    В тази игра не търси логика, защото няма, логиката е че искат да са купува злато, а сега и с това летище направо ме разбиха - да си направя още 10 ферми и от всичките да купувам злато, искат печалбата им да се увеличи с 1000 %, хептен за балъци ни взеха и си правят майтап с нас ........

    Как можа да го кажеш?Логика да искаш.:rolleyes: В играта няма хора,ние да вземем да ги осигурим.
    Нямало остров,голяма работа.Гледам редовно има оферти за закупуване на раковини,оферти удвояващи подковите от товаренето на кораба. Еее няма с какво да го товарим,семената свършиха,а и трябва злато.Но в това е логиката!
    И за да не стане скучно,кооперативното предизвикателство става през 10 дни.Току виж някой със спортен дух си купил малко водорасли за да се подготви.Друг-офертата,която удвоява репутацията.Повечето ще си купим вода,защото не сме наваксали с гмо-то.И така..От време,на време на някого му докривее и вземе да направи някое изказване,граничещо с ерес. Както правя сега аз.Дотолкова ли се изчерпа играта,постоянно съм сама в мисиите,във форума почти не се пише? Да,да,знам,това не е по темата.:)
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 15.06.2015
    Защо спря да ми отчита спечеленото от състезанията,даже върна значително назад и там стопира.При състезания се вижда придобитото,обаче като сумиране и продължаване напред го няма никакво.Значи си играя и купувам гориво само за престиж пред самата себе си ?И не ме съветвайте да пиша на поддръжката,аз на роднините не пиша толкова,колкото на тях.Ако някой има същия проблем да сподели,ако не-една голяма пловдивска и това е.Ще ги карам в скотобойната.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 15.06.2015
    ми аз когато и да съм писал на поддръжката винаги съм бил доволен просто трябва да им се обясни много добре проблема даже и снимки направи и ще си доволна според мен даже ще те компенсират за загубата
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 16.06.2015
    Абе-......-откакто е почнал новия сезон на конните състезания-повече от 3 седмици-как нямам поне една-единствена победа в състезанията,когато ме предизвикват.В предните сезони-за разнообразие имах по 1-2 победи на 10 двубоя.А сега-сигурно за 200-300 двубоя имам цифром и словом 0-НУЛА ПОБЕДИ.Кой ще ми обясни-нормално ли е това,при положение,че шансовете ми за победа варират от 10 до 80 процента.И по нормалната теория на вероятностите от тези 300 предизвикателства би трябвало да имам между 60 и 90 победи ,а не НУЛА.Алоо-отговорните за играта-вземете се в ръце и прекратете тая пародия,наричаща се състезание,защото малко още ми остава и ще ви отсвиря тотално-и ще лапате пари за злато пак-на куково лято.


    Редактиран от Magika: Моля съобразявай се какъв език използваш!
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 17.06.2015
    Тъй като нямам отговор-днес пак ще попитам-как е възможно от 300 състезания,в които съм предизвикан да имам НУЛА ПОБЕДИ?
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 17.06.2015
    Кого питаш тук? Тук има само играчи и екип, който поддържа форума.
    Затова има поддръжка- питай тях.
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 17.06.2015
    А иначе на другите въпроси модераторите се скъсват да отговарят и да правят мазни джучки,ама тоя път май ги хванах натясно и никой и дума не обелва.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл