Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Кооперативно предизвикателство - предложение за продължителността

26

Коментари

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 24.04.2015
    Rumen_reUser написа: »
    Колкото до заяждането някой хора които са против намаляването на дните го правят от инат а не да мислят реално.Когато бяхме с тях в едно СИ за състезанието те също бяха на мнение да се намалят дните сега просто търсят интрига.

    Силно се надявам да не визираш мен с тези свои думи. Защото само двама сме от един отбор, които не сме съгласни с предложението. Нямам спомен да сме обсъждали подобно нещо и никога не съм изказвала мнение по въпроса. До сега. Не желая да влизам в спорове. Имам мнение- изразявам го и до там.
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 24.04.2015
    Да си кажа и аз мнението. Може да приложите малко стратегия за достигане на купата. Знаете го много добре, нашия отбор е прилагал тази стратегия. Ние сме малък отбор 62 ранг, а вие сте от СИ-а от началото на класацията, от какво се притеснявате - 50 ферми * 6 пъти да участват в мисии * 10 000 -12 000 т. средно за 5 дена сте готови с купата. Да му мислят малките СИ-а като нашето.
    Аз съм на по-различно мнение- Да има златна, сребърна и бронзова купа. При достигането им състезанието да свършва. Това все пак е състезание. Но моята идея няма да намери приложение, и това го знам :)))))))))).
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 24.04.2015
    dimi9 написа: »
    Аз също съм за намаляване на дните , това е едно предизвикателство.
    А щом е предизвикателство ,срокът трябва да е максимално кратък.
    Който издържи!!!!!!

    Да намалят и островите тогава на 15 дни.
    Нали и те са предизвикателство.
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 24.04.2015
    hohons написа: »
    Да намалят и островите тогава на 15 дни.
    Нали и те са предизвикателство.
    Острова не е предизвикателство. С кой се състезавате - никой.
    Но съм съгласен с Вашето предложение за 15 дни.
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 24.04.2015
    Gold_teror написа: »
    Да си кажа и аз мнението. Може да приложите малко стратегия за достигане на купата. Знаете го много добре, нашия отбор е прилагал тази стратегия. Ние сме малък отбор 62 ранг, а вие сте от СИ-а от началото на класацията, от какво се притеснявате - 50 ферми * 6 пъти да участват в мисии * 10 000 -12 000 т. средно за 5 дена сте готови с купата. Да му мислят малките СИ-а като нашето.
    Аз съм на по-различно мнение- Да има златна, сребърна и бронзова купа. При достигането им състезанието да свършва. Това все пак е състезание. Но моята идея няма да намери приложение, и това го знам :)))))))))).


    Прилагай те си стратегиите няма лошо в това.
    Но първо четете аз не говоря за първи места и т.н.
    А че това КП е едно от най добрите което ни доставя удоволствие да се състезаваме по между ни в СИ.
    И ако се намалят дните ще ние скучно.
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 24.04.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Силно се надявам да не визираш мен с тези свои думи. Защото само двама сме от един отбор, които не сме съгласни с предложението. Нямам спомен да сме обсъждали подобно нещо и никога не съм изказвала мнение по въпроса. До сега. Не желая да влизам в спорове. Имам мнение- изразявам го и до там.

    Аз визирам точно теб.Не е нужно да казваш своето мнение аз го знам...Ти чакаше с нетърпение да пусна темата за да ме подкрепиш, но тогава бяхме в един отбор. Знам доста добре каква ти е тактиката и забавлението. Мога по същия начин да напиша на няколко приятелчета от други СИ и да помоля за подкрепа, но тогава ще бъде ли реална картинката и желанието на играчите.
    Всъщност ДОСТОЙНИТЕ хора от Fermer4ètata2 ще дадат своята подкрепа ...един вече го направи. А който играе с подстрекателство и саботаж...... да си помислят приятелите му какъв човек е!???
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 24.04.2015
    Аз съм против най-вече защото играта е за забавление,за хората по-важна им е работата отколкото едно виртуално състезание, и затова не могат да стоят с часове пред играта, така че съм за състезание с времетраене 7 дена!
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 24.04.2015
    preslav94 написа: »
    Аз съм против най-вече защото играта е за забавление,за хората по-важна им е работата отколкото едно виртуално състезание, и затова не могат да стоят с часове пред играта, така че съм за състезание с времетраене 7 дена!

    браво preslav94
    добре дошъл в отбора
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 24.04.2015
    hohons написа: »
    Прилагай те си стратегиите няма лошо в това.
    Но първо четете аз не говоря за първи места и т.н.
    А че това КП е едно от най добрите което ни доставя удоволствие да се състезаваме по между ни в СИ.
    И ако се намалят дните ще ние скучно.

    Как може да се каже такова нещо...мисиите са 24 часа 365 дни ...Моля състезавайте се помежу си във Вашето СИ ....
    КП...това е отборно състезание....Да се състезавате за отбора; а не индивидуално...:d
    Имате си ТР във вътрешната класация и можете цяла година да си играете мисии не за купи и за награди.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 24.04.2015
    dimi9 написа: »
    Аз също съм за намаляване на дните , това е едно предизвикателство.
    А щом е предизвикателство ,срокът трябва да е максимално кратък.
    Който издържи!!!!!!

    Ето това е приказка - на състезание като на състезание и нека най-добрият да спечели.
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 24.04.2015
    baba50 написа: »
    Как може да се каже такова нещо...мисиите са 24 часа 365 дни ...Моля състезавайте се помежу си във Вашето СИ ....
    КП...това е отборно състезание....Да се състезавате за отбора; а не индивидуално...:d
    Имате си ТР във вътрешната класация и можете цяла година да си играете мисии не за купи и за награди.


    ужас май наистина се правите че не разбирате
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 24.04.2015
    hohons написа: »
    ужас май наистина се правите че не разбирате

    Напротив, мисии може да играете постоянно и да си следите репутацията в селото. За състезанието обаче е важна надпреварата между отделните съвместни игри.
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 24.04.2015
    hohons написа: »
    Прилагай те си стратегиите няма лошо в това.
    Но първо четете аз не говоря за първи места и т.н.
    А че това КП е едно от най добрите което ни доставя удоволствие да се състезаваме по между ни в СИ.
    И ако се намалят дните ще ние скучно.

    Хора, всяка седмица от понеделник точките от седмичната се зануляват и Вашето вътрешно състезание започва отново. Тук говорим за състезание между СИ-а.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 24.04.2015
    пиги1022 написа: »
    Напротив, мисии може да играете постоянно и да си следите репутацията в селото. За състезанието обаче е важна надпреварата между отделните съвместни игри.

    да, така е, важно е колко точки е събрал даден отбор, но това не отговаря на въпроса "Защо да се намаля времето?"
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 24.04.2015
    Cleo написа: »
    Здравейте,

    Ще се радвам да чуя мнението и на други играчи, но към момента бих искала да ви споделя, че подобно изказване/предложение вече бе предадено на екипа на играта и ще бъде взето под внимание. Създателите на любимата ни ферма се стараят да поддържат в добра времева норма всички събития и обещават следващото предизвикателство да бъде по-добре изчислено :p. Надявам се тази информация да ви радва и мога да ви подскажа, че ако дискутирате във форума за това, което ви харесва, за това, което според вас може да бъде подобрено и тн., ще мога да се включвам по-често с подобни "новини от кухнята". :o

    Поздрави,

    Аз съм доволна, че някой по умен от мен е стигнал до това заключение и го е предложил много преди аз да успея!
    Радвам се, че вече се работи по въпроса!
    Благодаря, че го сподели с нас Клио!
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 24.04.2015
    защо не си кажете направо че още два дни повечко
    ще ви дойдат множко да хабите ЗЛАТО за да си запазите първите места
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 24.04.2015
    preslav94 написа: »
    да, така е, важно е колко точки е събрал даден отбор, но това не отговаря на въпроса "Защо да се намаля времето?"

    Защото след третия ден става скучно на СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ. Аз лично подарявам половината мисии на други играчи за да подкрепя СИ-а им. А тези които не могат за 5 дена да съберат и след 10 ще са в същото положение. Сега защо ВИЕ се правите на разсеяни, 5-6 СИ-а участват само в ПК-о.

    ще ви дойдат множко да хабите ЗЛАТО за да си запазите първите места

    Не ме разсмивай, в едно лично състезание хвърлям повече злато, отколкото за цялото ПК.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 24.04.2015
    Gold_teror написа: »
    Защото след третия ден става скучно на СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ. Аз лично подарявам половината мисии на други играчи за да подкрепя СИ-а им. А тези които не могат за 5 дена да съберат и след 10 ще са в същото положение. Сега защо ВИЕ се правите на разсеяни, 5-6 СИ-а участват само в ПК-о.

    И след като намалите времето, мислите ли че още повече ще се втурнат да играят мисии или ще загубите и тези които са играли?
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 24.04.2015
    Има и още нещо, всичко зависи доколко сплотени сте като отбор, защото както е казано сговорна - дружина планина повдига. Вие си знаете колко хора от съвместните ви игри дават всичко от себе си за мисиите и колко направят минималния брой ТР и след това забравят, че има предизвикателство и приключват с мисиите.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 24.04.2015
    да, но никой от нас не ползва злато за състезанието, нито не спи заради него!
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 24.04.2015
    preslav94 остави ги дано им намалят на 3 дни
    да са доволни златарите
    Gold_teror написа: »
    Защото след третия ден става скучно на СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ. Аз лично подарявам половината мисии на други играчи за да подкрепя СИ-а им. А тези които не могат за 5 дена да съберат и след 10 ще са в същото положение. Сега защо ВИЕ се правите на разсеяни, 5-6 СИ-а участват само в ПК-о.

    ще ви дойдат множко да хабите ЗЛАТО за да си запазите първите места

    Не ме разсмивай, в едно лично състезание хвърлям повече злато, отколкото за цялото ПК.

    него хаби за лични състезания може да пуснат златни кокошкарници и свинарници и т.н. ще ти трябва:)))



    Постовете са обединени от Virginy : Моля, не пиши два поста един след друг, използвай функцията "Редактиране"!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 24.04.2015
    hohons написа: »
    него хаби за лични състезания може да пуснат златни кокошкарници и свинарници и т.н. ще ти трябва:)))

    И това вече затвърждава мнението ми, че всичко е чисто заяждане.
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 25.04.2015
    пиги1022 написа: »
    И това вече затвърждава мнението ми, че всичко е чисто заяждане.

    май вече да
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 25.04.2015
    Предлагам да приключваме темата, че пак се отплеснахме и оспамихме накрая. Колкото дни толкова, кой колкото иска да играе. Проблема е решен. За тия 2-3 дена ще се избием тук.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 25.04.2015
    пиги1022 написа: »
    Не забравяйте все пак, че това е състезание, и както и в другите състезания печели най-добрият. Аз не знам да има спорт, в който да има оплаквания от рода на : " Не тренирах достатъчно и затова нямам шанс да спечеля" или " Времето е прекалено кратко, а аз не съм толкова бърз - трябва да се съобразявате и с по-слабите състезатели".
    Ами развивайте се, направете фермите си ефективни и ще имате много по-добри шансове на следващите предизвикателства. И при нас има работещи хора, които направиха по близо 8-9 000 000 ТР.

    Затова си има награди, които са само за най-добрите. Всички други обаче не зависят от класацията на отборите и не е справедливо да се отнема правото на играчите да ги печелят. Нека не използваме спортни сравнения, защото много добре знаем, че тук е важно кой плаща най-добре, а не кой има най-добрата стратегия. И ако си спомням правилно, в последното кооперативно се изхаби огромно количество злато, (мога да кажа и точна цифра) за да се постигнат тези ТР.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 25.04.2015
    Ако си спомням правилно на последното предизвикателство репутация вече не се купуваше, имаше гореща оферта, за по-голям процент репутация, при която също имаше бъг и закупеният бонус не се отчиташе. ;)
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 25.04.2015
    hohons написа: »
    защо не си кажете направо че още два дни повечко
    ще ви дойдат множко да хабите ЗЛАТО за да си запазите първите места

    Наследница съм на мина със златодобив. Трудно се харчи...Но си личи в коментарите завистливата нишка
    на НЕзлатаря... ;) или завист или безсилие или просто по Български......
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 25.04.2015
    Добър вечер скъпи съфорумци, ;)

    ще Ви помоля да запазите добрия тон в постовете си (т.е. да не се заяждате един вид в постовете си) и да се придържате към темата, която е все пак предложение за продължителността на Кооперативното предизвикателство!
    Аз лично, не искам да изказвам предложение относно продължителността, тъй като отсъствах при последното Кооперативно предизвикателство и няма да е честно според мен да изкажа мнение, без да имам основателни доводи, с които да го подкрепя.
    Ще се радвам ако все пак продължите дискусията, защото всяко мнение и предложение е важно. Както сами прочитате в Официалните съобщения или в постовете на членове от Екипа, някои предложения дори се реализират.
    Пожелавам Ви лека и спокойна нощ и приятна игра! :)


    Поздрави,
    Virginy
  • UserNenkovaeli (BG1)UserNenkovaeli (BG1) Публикации: 6
    редактирано 25.04.2015
    Абсолютно ЗА намаляване продължителността на предизвикателството на 5 дни. Тези дни са изпълнени с много емоция и дори стрес. Това определено изтощава редовно играещите и вместо да се разтоварваме и забавляваме, влизайки в играта (а, нали това е целта на занятието?), ние се натоварваме. Мисля, че 5 дни са достатъчни за тези, които искат да му се насладят.
    Не го превръщайте в досадно ежедневие, моля!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 25.04.2015
    preslav94 написа: »
    да, но никой от нас не ползва злато за състезанието, нито не спи заради него!

    И това го казваш ти? Как събираш 30-40 000 китки без злато тогава? ;)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл