Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Кооперативно предизвикателство - предложение за продължителността

baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
След по мало от 20 дни ще играем отново КП. Едва ли е рентабилно да се предлага нещо, но ще го направя.
Забелязва се доста голяма активност и хъс в определени СИ, което е много хубаво...НО..:
В началото събитието беше 5 дни, нямаше бонуси за точки репутация, нямаше и важен ден, който да позволява закупуването на ТР или време за % увеличаване.
Сега, когато имаме толкова много екстри продължителността е 7 дни.
Не изказвам само свое мнение. Затова бих се радвала, ако някой смята, че 7 дневното състезание е натоварващо да ме подкрепи.
Ако е възможно по-кратък период да се състезаваме, тъй като след спечелването на купата или награда за първо, или второ място...напрежението и редовната игра на мисии продължава.
Надяваме се да няма вече фал старт и неприятни изненади. Дайте моля ви и вашето мнение или предложение.
Пожелавам на всички успех в състезанието и благодаря предварително за подкрепата!
Post edited by baba50 (BG1) on
«136

Коментари

  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 24.04.2015
    Напълно подкрепям предложението ти. Както вече се убедихме и 5 дни са достатъчни да се завърши предизвикателството и то без никакви екстри. Сега е още по-лесно. Седмица е много време и излишно се натоварваме толкова. И аз съм ЗА събитието да бъде съкратено на 5 дни. :)
  • evgenia.1980 (BG1)evgenia.1980 (BG1) Публикации: 5
    редактирано 24.04.2015
    И аз съм съгласна със написаното от baba50,достатъчни са и 5 дни всеки да покаже на какво е способен,не е нужно да хабим нерви и да се натоварваме допълнително със още 2 дена,мисля че трябва да се върне първоначалната игра от 5 дни
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 24.04.2015
    Здравейте,

    Ще се радвам да чуя мнението и на други играчи, но към момента бих искала да ви споделя, че подобно изказване/предложение вече бе предадено на екипа на играта и ще бъде взето под внимание. Създателите на любимата ни ферма се стараят да поддържат в добра времева норма всички събития и обещават следващото предизвикателство да бъде по-добре изчислено :p. Надявам се тази информация да ви радва и мога да ви подскажа, че ако дискутирате във форума за това, което ви харесва, за това, което според вас може да бъде подобрено и тн., ще мога да се включвам по-често с подобни "новини от кухнята". :o

    Поздрави,
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 24.04.2015
    Мен ако питате и 1 ден е достатъчен да се "опаткаме" подобаващо. Дано този път да няма проблем с таймерите и високите нива да ги пуска по-често с някого, че ни е скучно. :p
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 24.04.2015
    Страхотна новина, Клио, надявам се наистина да променят времето за изпълнение на предизвикателството! :)))
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    редактирано 24.04.2015
    Аз искам да са 7 дни 5 дни са малко повечето са на работа и няма как през деня да играят
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 24.04.2015
    Rumi88 написа: »
    Аз искам да са 7 дни 5 дни са малко повечето са на работа и няма как през деня да играят

    Изказвам само мнение, не е лично към теб.
    При нас, както във всяка СИ има работещи и някой от тях са винаги на първо място в отборната класация. За отборите, където фермите са с по-ниски нива ще е доста трудно дори да бъде 10 дни срока. Не забравяйте...все пак това е състезание ( когато ходех на състезания като малка ме освобождаваха от училище)...:p Някой амбицирани играчи си пускат отпуска...:)
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 24.04.2015
    Така като гледам всички, които сте ЗА да се намали времето сте от големи кооперации - с много хора, много развити ферми и общо взето нямате проблем с достигането на "голямата награда".
    Но не съм сигурен дали това ще е добре за другите коопеации - да кажем тези след 15 място (говоря примерно). А два дена си е доста време....
  • Rumen_reUser (BG1)Rumen_reUser (BG1) BG1 Публикации: 14
    редактирано 24.04.2015
    Два дни си е доста време,но като няма развити функционални ферми за състезание и 10 дни ще са малко.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 24.04.2015
    Нека да се помисли и за по малките СИ, според мен 7 дни са достатъчни за едно такова състезание и все пак ходим на работа.Предлагам и да се помисли и за бонусите който се купуват с долари и ако е възможно малко да бъде намалена цената им.След такова състезание направо сме разорени.
  • evgenia.1980 (BG1)evgenia.1980 (BG1) Публикации: 5
    редактирано 24.04.2015
    Ако през тези 5 или 7 дена един играч не е активен достатъчно,то невиждам как за още два или три дена та ако не и повече,ще направи нещо повече като точки,просто невиждам как,ако знаете кажете ми,защото и аз работя и аз имам семейство и времето не ми стига да бъда винаги добра и да имам повече ТР,и за повече време да го направят когато няма достатъчна активност не става,мое лично мнение.:o
    Благодаря
  • tqnkata78tqnkata78 Публикации: 2
    редактирано 24.04.2015
    За два дни може да се вземе купата, но следващите 5 дни да удържиш първото или второто място е натоварващо.
    Предполагам, че има начин да се редуцират ТРепутация за спечелване на купата респективно с дните.
    А ето и един хубав повод да побързате да развиете фермите си и да знаете без организация и общи усилия няма да се получи.
    Може би някакъв вариант пример:
    СИ 1- 300 класация - 31 000 000 ТР
    СИ 300- 550 класация - 25 000 000 ТР печелят само купа
    Това е само идея, защото купата за големите СИ вече не е важна, всеки защитава името на отбора си и може би ябълката и черешата са предизвикателство.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 24.04.2015
    Да де, но нали се сещате, че една ферма не се развива за един ден.Големите СИ взимат наградата за два дни и спират да играят мисии, какво толкова ви натоварва не разбирам.Не съм съгласна да са 5 дни мисиите.
  • Rumen_reUser (BG1)Rumen_reUser (BG1) BG1 Публикации: 14
    редактирано 24.04.2015
    Не е вярно това че се взема наградата и се спира да се играе.Ние взехме купата и играхме до последната секунда на састезанието.А колегата по горе дето казва че от 15 място надолу нямат шанс нека да погледне че ние сме на 66-то масто и спечелихме състезанието.Всичко е въпрос на организация -развити ферми и хъс за игра.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 24.04.2015
    Rumen_reUser написа: »
    Не е вярно това че се взема наградата и се спира да се играе.Ние взехме купата и играхме до последната секунда на састезанието.А колегата по горе дето казва че от 15 място надолу нямат шанс нека да погледне че ние сме на 66-то масто и спечелихме състезанието.Всичко е въпрос на организация -развити ферми и хъс за игра.

    Абсолютно правилно! А за да се представите добре по време на предизвикателството не спирайте да развивате фермите си. Пригодила съм фермата си така, че да е полезна за СИ, а така съм по-ефективна и по време на състезанието. :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 24.04.2015
    Тези от нас, които ги няма по цял ден, а искат да са полезни, колкото и да развиват фермите си, пак не могат да допринесат толкова, колкото биха желали.
    Така че, аз съм против намаляването на времето. По- добре 7 дни по няколко часа в играта, отколкото 5. Съжалявам, но съм категорично против.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 24.04.2015
    Определено няма как да съм повече ПРОТИВ. Факта, че някои от отборите играят със злато или просто имат събрани силни играчи не значи, че и останалите са задължени. С изключение на топ отборите, всички други се нуждаят от повече време за спечелването на наградите, не може да мислим само за себе си. А има ли нужда да се споменава и факта, че създателите печелят реални пари от тези 2 дни?
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 24.04.2015
    И аз съм против намалянето на времето- ако се погледнат точките от последното състезание, 6 от отборите които са спечелили трофея са минали 31 млн ТР в последните 2 дена!
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 24.04.2015
    vancheto1 написа: »
    Да де, но нали се сещате, че една ферма не се развива за един ден.Големите СИ взимат наградата за два дни и спират да играят мисии, какво толкова ви натоварва не разбирам.Не съм съгласна да са 5 дни мисиите.

    Да де, ама да ви кажа че не е така....купата се печели от организирани отбори при достигане на ТР.....отбор, който се бори за първите две места за ябълка или череша....не може да спре, защото ще остане на 3 място.
    Един път бях споменала, сега ще повторя (от склерозата е) ....първото КП, когато нямаше никакви бонуси и никакви награди СИ-то в което бях взехме купата. Сега е много по-лесно с бонусите за ТР.
    И накрая ще ви кажа, състезанието е състезание за да има няколко победители а не всички да са на стълбичката.
    Как се променя мнението на хората?????...Колко се радваха когато казвах, че ще отворя такава тема....
    Е , аз се радвам, че има и други предложения за намаляване....Ние ще си покажем рогата, но има и разумни Нации!?
    Ако решат да го направят 25 дни...знаете ли какво ще стане...????? ;)
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 24.04.2015
    Като гледам, единствените които искат да се намали времето за състезание са хора от една и съща кооперация.
    Според мене, не е правилно заради желанието на една кооперация да се променя времето защото на тях не им допадала продължителността на състезанието!
  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 24.04.2015
    baba50 написа: »
    Да де, ама да ви кажа че не е така....купата се печели от организирани отбори при достигане на ТР.....отбор, който се бори за първите две места за ябълка или череша....не може да спре, защото ще остане на 3 място.
    Един път бях споменала, сега ще повторя (от склерозата е) ....първото КП, когато нямаше никакви бонуси и никакви награди СИ-то в което бях взехме купата. Сега е много по-лесно с бонусите за ТР.
    И накрая ще ви кажа, състезанието е състезание за да има няколко победители а не всички да са на стълбичката.

    Даже изобщо няма нужда от първенство, направо на първите 5 да раздават ябълки и череши за да не се изморяват и да си хабят платения отпуск:D
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 24.04.2015
    baba50 написа: »
    Да де, ама да ви кажа че не е така....купата се печели от организирани отбори при достигане на ТР.....отбор, който се бори за първите две места за ябълка или череша....не може да спре, защото ще остане на 3 място.
    Един път бях споменала, сега ще повторя (от склерозата е) ....първото КП, когато нямаше никакви бонуси и никакви награди СИ-то в което бях взехме купата. Сега е много по-лесно с бонусите за ТР.
    И накрая ще ви кажа, състезанието е състезание за да има няколко победители а не всички да са на стълбичката.
    Как се променя мнението на хората?????...Колко се радваха когато казвах, че ще отворя такава тема....
    Е , аз се радвам, че има и други предложения за намаляване....Ние ще си покажем рогата, но има и разумни Нации!?
    Ако решат да го направят 25 дни...знаете ли какво ще стане...????? ;)

    Не е справедливо да мислите само за себе си и за вашето СИ.Предложението не ми харесва и си изказах мнение.Като се изморявате не играйте мисии, или може би сте на принципа от стар лаф ,,Може и я да съм зле ама и на Вуте да му е зле,, :d
    kолкото и да са организирани групите и активни щом има малки нива, неразвити ферми нещата стават по бавно.
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 24.04.2015
    baba50 написа: »
    Да де, ама да ви кажа че не е така....купата се печели от организирани отбори при достигане на ТР.....отбор, който се бори за първите две места за ябълка или череша....не може да спре, защото ще остане на 3 място.
    Един път бях споменала, сега ще повторя (от склерозата е) ....първото КП, когато нямаше никакви бонуси и никакви награди СИ-то в което бях взехме купата. Сега е много по-лесно с бонусите за ТР.
    И накрая ще ви кажа, състезанието е състезание за да има няколко победители а не всички да са на стълбичката.
    Как се променя мнението на хората?????...Колко се радваха когато казвах, че ще отворя такава тема....
    Е , аз се радвам, че има и други предложения за намаляване....Ние ще си покажем рогата, но има и разумни Нации!?
    Ако решат да го направят 25 дни...знаете ли какво ще стане...????? ;)

    Аз съм за 25 дни да го направят.
    След като държите толкова на ябълка и череша ще го играете.
    Като не ви харесва е лесно решението не играете на мисии.
    Съжалявам, но съм категорично против намаляването на дните.

    Някой по нагоре беше написал,че всички които искат да се намалят дните са от една СИ.
    Ами не играйте бе хора ние искаме да се забавляваме повечко дни.
    Моля модераторите дайте предложение за увеличение на дните.
    Нашата СИ не се стремим за ябълки и череши.
    А си ни е забавление в групата да се състезаваме по между ни.

    Съжалявам, но съм категорично против намаляването на дните.


    Постовете са обединени от Virginy : Моля, не пиши два поста един след друг, използвай функцията "Редактиране"!
  • Jkg (BG1)Jkg (BG1) BG1 Публикации: 90
    редактирано 24.04.2015
    Здравейте,
    аз също съм против наляването на дните,това ни е любимото събитие,в кооперацията ни го очакваме винаги с нетърпение и го играем за удоволствие и забавление,моля не ни лишавайте и съкращавайте приятните емоции от КП.
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 24.04.2015
    Знаете ли ...всичко това ми прилича на заяждане...съжалявам, че отворих темата, защото никой не си дава сметка, че както нападате нас за това, че гледаме само нашия интерес...Така и аз мога да кажа вие гледате вашия и е също толкова егоистично. Под натоварващо нямам предвид умора...не копая с мотика....За забавление мисиите са 24 часа в денонощието 365 дни в годината...това е съревнование между СИ.....Защо ли обяснявам, като тук всичко е на лична основа, а не дискусия....Жалко!!!
    Какво да направя, като във вашите СИ няма достатъчно развити ферми...искате ли да додем да ви ги развием ние.....Ако направят месец КП ще е най-добре и ще гледаме цирка, как ревте по форума, че не ви стигат доларите за бонуси, а злато не давате!
    Само за сведение ...влезте и погледнете колко хора от нашата СИ... даже не са построили черешите и ябълкаите, които са спечелили.... всички, пишете само за да бъдете опозиция, но не... спортен дух няма ....За да спечелят някой малки СИ трябва да се откажат първите 15-20 СИ изобщо от участие.
    Въпреки лошото ви отношение, аз ви пожелавам успехи на КП...Ние ще играем и ще се видим някъде по пистите.
    Да знаете, на нас това ни е любимото събитие!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 24.04.2015
    Аз поне заяждане не видях никъде.
    Всеки изказва мнение, пречупено през собственото му виждане за играта. Това, че не сме съгласни с предложението, съвсем не означава, че се заяждаме. ;)
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 24.04.2015
    Не забравяйте все пак, че това е състезание, и както и в другите състезания печели най-добрият. Аз не знам да има спорт, в който да има оплаквания от рода на : " Не тренирах достатъчно и затова нямам шанс да спечеля" или " Времето е прекалено кратко, а аз не съм толкова бърз - трябва да се съобразявате и с по-слабите състезатели".
    Ами развивайте се, направете фермите си ефективни и ще имате много по-добри шансове на следващите предизвикателства. И при нас има работещи хора, които направиха по близо 8-9 000 000 ТР.
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 24.04.2015
    baba50 написа: »
    Знаете ли ...всичко това ми прилича на заяждане...съжалявам, че отворих темата, защото никой не си дава сметка, че както нападате нас за това, че гледаме само нашия интерес...Така и аз мога да кажа вие гледате вашия и е също толкова егоистично. Под натоварващо нямам предвид умора...не копая с мотика....За забавление мисиите са 24 часа в денонощието 365 дни в годината...това е съревнование между СИ.....Защо ли обяснявам, като тук всичко е на лична основа, а не дискусия....Жалко!!!
    Какво да направя, като във вашите СИ няма достатъчно развити ферми...искате ли да додем да ви ги развием ние.....Ако направят месец КП ще е най-добре и ще гледаме цирка, как ревте по форума, че не ви стигат доларите за бонуси, а злато не давате!
    Само за сведение ...влезте и погледнете колко хора от нашата СИ... даже не са построили черешите и ябълкаите, които са спечелили.... всички, пишете само за да бъдете опозиция, но не... спортен дух няма ....За да спечелят някой малки СИ трябва да се откажат първите 15-20 СИ изобщо от участие.
    Въпреки лошото ви отношение, аз ви пожелавам успехи на КП...Ние ще играем и ще се видим някъде по пистите.
    Да знаете, на нас това ни е любимото събитие!

    Ако се отнася към мен това не се заяждам.
    Това е моето мнение БАБА 50.
    А колкото до развита ферма си мисля че си мие доста добре развита и без злато за разлика от други.
  • dimi9dimi9 Публикации: 2
    редактирано 24.04.2015
    Аз също съм за намаляване на дните , това е едно предизвикателство.
    А щом е предизвикателство ,срокът трябва да е максимално кратък.
    Който издържи!!!!!!
  • Rumen_reUser (BG1)Rumen_reUser (BG1) BG1 Публикации: 14
    редактирано 24.04.2015
    Имайте предвид,че това е състезание между кооперации и всяка кооперация да си направи сметката някой който отсъства други да ги заместват.Това че някой имат лични ангажименти затова имат и съотборници.Колкото до заяждането някой хора които са против намаляването на дните го правят от инат а не да мислят реално.Когато бяхме с тях в едно СИ за състезанието те също бяха на мнение да се намалят дните сега просто търсят интрига. Реално погледнато 5 дни са напълно достатъчни всяко СИ да си покаже възможностите.Със съкратените 2 дена можете да построите нещо във фермите си и да ги развивате. Правилата на играта дава възможност и на хора с малко ниво да имат наградата. Например имахме човек 20 ниво и сега има и купа и череши и ябълки.Точно затова е кооперативно състезание където си проличава лоялноста и отборния дух.Аз съм твърдо да се намалят дните на 5 в интерес е на всички СИ.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл