Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пролетно събитие и други малки промени - 31.03.2015

1235»

Коментари

  • gerini (BG1)gerini (BG1) Публикации: 11
    редактирано 02.04.2015
    След обяд някъде беше!
  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    редактирано 02.04.2015
    Има логика, за това, че още не са изтекли 24 часа от стартирането на събитието и за това да не дава да се събират яйцата. Но пак остава проблемът със състезанията на конете.
  • fantagrio (BG1)fantagrio (BG1) Публикации: 3
    редактирано 02.04.2015
    page64 написа: »
    Има логика, за това, че още не са изтекли 24 часа от стартирането на събитието и за това да не дава да се събират яйцата. Но пак остава проблемът със състезанията на конете.

    Като не са изтекли 24 часа защо отчита 2-ри ден, а не още 1-ви.
  • gerini (BG1)gerini (BG1) Публикации: 11
    редактирано 02.04.2015
    Аз изобщо не виждам логика тук. Пуска се , па да става каквото ще!
    Да си призная , ако не беше играта ми в кооперацията , и само заради хората в нея все още играя. То ме бяха проблеми със златото , то не са бъгове ....страшна работа!!!
  • gerini (BG1)gerini (BG1) Публикации: 11
    редактирано 02.04.2015
    Да питам за вашето мнение. понеже писах на Клео , но тя не си направи труда да ми отговори-това че колата се вижда във всички ферми , означава ли , че яйцата ще ги събираме “ако изобщо оправят проблема“ , и в другите а не само в основната , и ако да , как ще резберем къде са скрити?
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 02.04.2015
    Здравей,

    Клео ще си направи труда да ти отговори, че след като имаме информация за това кога проблемът бъде отстранен, ще я публукуваме във форума. Яйцата ще са в околностите на основната ферма, както и вчера.

    Поздрави,
  • taralej (BG1)taralej (BG1) Публикации: 1
    редактирано 02.04.2015
    а каква компенсация ще дадете за времето изгубено от вашите бъгчета
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 02.04.2015
    taralej2 написа: »
    а каква компенсация ще дадете за времето изгубено от вашите бъгчета

    Във форума компенсации не раздаваме, ако искаш се обърни към поддръжка. :)
  • маримари Публикации: 9
    редактирано 02.04.2015
    А какво се случва, ако не си намерил всички 10 яйца първия ден? Прехвърлят ли ти ги за следващия? Или започваш пак от 0?
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 02.04.2015
    Нищо не се прехвърля. Яйцата са си ден за ден. Ако не ги събереш....губиш.
  • маримари Публикации: 9
    редактирано 02.04.2015
    Благодаря, ivi3, но ако е така и сме 2-ри ден от 10, а сме събрали само по 10 яйца, значи изобщо няма начин да съберем всички 100 ... няма да ни стигнат оставащите дни ... какъв е смисълът тогава?
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 02.04.2015
    мари написа: »
    Благодаря, ivi3, но ако е така и сме 2-ри ден от 10, а сме събрали само по 10 яйца, значи изобщо няма начин да съберем всички 100 ... няма да ни стигнат оставащите дни ... какъв е смисълът тогава?

    Да, за съжаление означава точно това. Можеш да ги събираш заради останалите награди, макар че всички ги търсим заради декорацията:(
  • маримари Публикации: 9
    редактирано 02.04.2015
    Mr.KiNg, точно така е ... останалите награди даже не ми харесват много, но пък декорацията е сладурска и най-вече в духа на Великден. Благодаря за инфото!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 02.04.2015
    Търсенето на яйца започва в 1:00h.
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 02.04.2015
    Вивиан5 написа: »
    Търсенето на яйца започва в 1:00h.

    Не знам какво търсене е започнало, но при мен все още показва проблем, че съм намерил всички яйца. И да, рестартирах няколко пъти! :confused:
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 02.04.2015
    WoOnDo написа: »
    Не знам какво търсене е започнало, но при мен все още показва проблем, че съм намерил всички яйца. И да, рестартирах няколко пъти! :confused:

    ''Що се отнася до проблемите с великденските яйца и бонусите за точки репутация, ще бъде проведен още един хотфикс, който се очаква да започне след 14:00 часа българско време.''
    Очевидно ще е малко след 14:00, но би трябвало скоро да започне.
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 02.04.2015
    Мерси, съжалявам, не бях чел внимателно. :(
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 02.04.2015
    WoOnDo написа: »
    Мерси, съжалявам, не бях чел внимателно. :(

    Моля, случва се :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл