Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пролетно събитие и други малки промени - 31.03.2015

124

Коментари

  • esa77 (BG1)esa77 (BG1) Публикации: 28
    редактирано 01.04.2015
    Да, използвах го, но май само първия ден ще е безплатен, а като ме насочи - и видях къде е скрито, да ви кажа сигурна съм, че там не се виждаше яйце преди това ... сигурно е направено невидимо, и само като минеш с курсора отгоре му ще го забележиш. Сега на втория ден също си обрах 9-те яйца бързичко, а 10-тото го няма и ми иска вече 290 злато, за да ми подскаже, хехехее.
  • esa77 (BG1)esa77 (BG1) Публикации: 28
    редактирано 01.04.2015
    Опа, този път го намерих 10-тото....:))) Не е съвсем невидимо, леко се подаваше зад един камък.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 01.04.2015
    esa77 написа: »
    Опа, този път го намерих 10-тото....:))) Не е съвсем невидимо, леко се подаваше зад един камък.

    Гледай внимателно!Не бързай!)))
  • БискаБиска Публикации: 3
    редактирано 01.04.2015
    Ден втори ,а нямам възможността да си търся яйцата за деня .Пише :вече открихте 10 яйца...но яйцата ми са само от ден първи?
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 01.04.2015
    Биска написа: »
    Ден втори ,а нямам възможността да си търся яйцата за деня .Пише :вече открихте 10 яйца...но яйцата ми са само от ден първи?

    Те не се зануляват, трябва да събереш още 10, за да станат 20.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 01.04.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Те не се зануляват, трябва да събереш още 10, за да станат 20.

    Не е това!Не и дава да търси за днес вече яйца!Рестартирай компа!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 01.04.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Не е това!Не и дава да търси за днес вече яйца!Рестартирай компа!

    Ако няма яйца в околностите да си рестартира браузъра, но така или иначе пак ще пише, че вече има събрани 10.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 01.04.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Ако няма яйца в околностите да си рестартира браузъра, но така или иначе пак ще пише, че вече има събрани 10.

    Да 10 яйца са от вчера!За днес не и стартира търсенето на яйца!Не е само при нея проблема и други го имат!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 01.04.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Да 10 яйца са от вчера!За днес не и стартира търсенето на яйца!Не е само при нея проблема и други го имат!

    Както вече казах, цифрата няма да се занули, а ако след рефреш на страницата няма яйца, трябва да пише на поддръжка. Хайде сега да спрем да повтаряме едно и също. :)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 01.04.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Както вече казах, цифрата няма да се занули, а ако след рефреш на страницата няма яйца, трябва да пише на поддръжка. Хайде сега да спрем да повтаряме едно и също. :)

    Ти четеш ли внимателно какво се пише ?Някаде да видя за зануляване на яйца?Просто не и дава да събира яйца за днес!Мисля че това е бъг!Не само тя е с този проблем!
  • БискаБиска Публикации: 3
    редактирано 02.04.2015
    Правих ,струвах,рестартирах и яйца търсих...не става хахаха Все пак благодаря за бързите отговори,ще видим утрото дали не е по-мъдро от вечерта...
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 02.04.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Ти четеш ли внимателно какво се пише ?Някаде да видя за зануляване на яйца?Просто не и дава да събира яйца за днес!Мисля че това е бъг!Не само тя е с този проблем!

    Чета аз много внимателно. Коментара беше ''Пише :вече открихте 10 яйца...'' Затова казах, че това няма да се промени, но яйцата трябва да се появят ПРИ РЕФРЕШ, освен ако не е бъг за който тук не можем да направим нищо. Този отговор беше напълно достатъчен, нямаше нужда от хиляда следващи коментара.
    А ти някаква мания ли имаш, винаги да се изказваш последен, като при това повтаряш едно и също.
    Само създаваме работа на модераторите да трият след нас. Хайде лека вечер. :)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 02.04.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Чета аз много внимателно. Коментара беше ''Пише :вече открихте 10 яйца...'' Затова казах, че това няма да се промени, но яйцата трябва да се появят ПРИ РЕФРЕШ, освен ако не е бъг за който тук не можем да направим нищо. Този отговор беше напълно достатъчен, нямаше нужда от хиляда следващи коментара.
    А ти някаква мания ли имаш, винаги да се изказваш последен, като при това повтаряш едно и също.
    Само създаваме работа на модераторите да трият след нас. Хайде лека вечер. :)

    Не манията е при теб да се правиш на най компетентен и на най умния!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 02.04.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Не манията е при теб да се правиш на най компетентен и на най умния!

    Аз само изказвам мнение и се опитвам да помогна, ако не съм прав приемам да ме поправят, но защо ли се заминавам точно с теб. :)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 02.04.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Аз само изказвам мнение и се опитвам да помогна, ако не съм прав приемам да ме поправят, но защо ли се заминавам точно с теб. :)

    Как помогна?Като оспами темата с твойте 10 яйца ,който няма да се занулят?Не се занимавай с мен но и не налагай мнение преди да прочетеш внимателно какво е написано!!!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 02.04.2015
    Дежавю.........
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 02.04.2015
    Вивиан5 написа: »
    Дежавю.........

    .................................................................
  • 4e4a72 (BG1)4e4a72 (BG1) Публикации: 42
    редактирано 02.04.2015
    Заради тези бъгове няма ли да дадат компенсация - няколко яйца и шоколадчета ?
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 02.04.2015
    Да, и на мен не ми дава да открия яйцата!!! Не се говори за никакво зануляване, изписва ми "ден 2 от 10", а че съм намерил 10/10 яйца, които са от вчера.
  • cvete1 (BG1)cvete1 (BG1) BG1 Публикации: 40
    редактирано 02.04.2015
    Здравейте и при нас повечето си писахме в чата и много имат същия проблем с яйцата само 3 или 4 са им били активни .
  • soonik (BG1)soonik (BG1) Публикации: 20
    редактирано 02.04.2015
    здравеите,при мен не само ги няма яйцата, но и състезание нямам
  • komar (BG1)komar (BG1) Публикации: 19
    редактирано 02.04.2015
    здравейте състезанието с коне не е активно още пише сезонна почивка и на платинена лига който е бил му дава първите 4 награди от бронза
  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    редактирано 02.04.2015
    Здравейте. И аз имам същите проблеми - яйца и състезание с коне. И двете не са активни. И други играчи от нашата СИ казаха, че имат същите проблеми, които не се оправят след рестартиране на играта.
  • Виолета Колева (BG1)Виолета Колева (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 02.04.2015
    мдааа и аз имам същия проблем с яйцата ,писах на поддръжка,да видим
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 02.04.2015
    Здравейте.
    И в нашата Си имаме тези проблеми.
  • gerini (BG1)gerini (BG1) Публикации: 11
    редактирано 02.04.2015
    Клео , защо ти се налага непрекъснато да се оправдаваш и извиняваш?
    Вие там от поддръжка какво си мислите изобщо за нас дето играем ?
    Защо непрекъснато трябва да висим във форума за да следим , какви грешки сте допуснали и кога ще бъдат отстравени.
    Кога ще резберете , че играем за УДОВОЛСТВИЕ? В крайна сметка всеки си има своите служебни и семейни проблеми и влизайки тук , отново проблеми. Погледнете си форума , пълен е с оплаквания?
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 02.04.2015
    Почистих кеша и бисквитките, рестнах компа и яйцата още ги няма. Значи проблема не е при мен. Как ще ги събера, като не пускат нови 10. А и с конете не можем да се състезаваме. То май не остана непрецакано нещо в играта. :mad:
  • gerini (BG1)gerini (BG1) Публикации: 11
    редактирано 02.04.2015
    Може би за да се появят трябва да преинсталираме и уиндоуса?! :cool:
    Много се дразня. Два дни съм почивка и ги утрепах в писане по форума!
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 02.04.2015
    Според мен трябва да отчете 24 часа от пускането на събитието. И деня не се рестартира в 00:00 часа.
    Някой помни ли към колко часа пуснаха вчера яйцата?
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 02.04.2015
    Добро утро!

    Екипът на играта е запознат с проблемите и работи за тяхното отстраняване в най-скоро време. Ще ви информирам, щом разполагам с повече данни.ю

    Поздрави,

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл