Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Нормите във форума и отношението на играча Rum.75_74Player

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Тук очакваме коментарите и преложенията ви.


Поздрави,
Post edited by Cleo on

Коментари

  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 24.03.2015
    Според мен този играч трябваше отдавна да е баннат а не да си чешем езиците с празни приказки. Както и други подобни на него – след две предупреждения следва прекратяване на достъпа във всеки нормален форум. Тук явно се толерират някакви евтини интрижки и нормалните отношения между хората са доста криворазбрани. На мен лично не ми се чете всеки ден кой кого харесвал или не харесвал, какво дал какво взел и прочие. Представям си, че това трябва да е място да обменим опит от играта а не да слушаме реването на човек, който очевидно нощем си няма по-смислени занимания. „Толерантността на екипа” е не само излишна в случая а и граничи с дискриминация на всички поне посредствено интелигентни хора. Пример: прави се забележка, че не се придържаме към темата „напиДки и храни”, а на този Rum.75_74Player се отделя специално време видиш ли да обсъдим дали няма да нараним нежната му душа ако го отсвирим? След всичките му обиди и неадекватни изказвания? Ми извинете ама по този начин няма как да се случат нещата. Все пак общуването се провежда между хора и каквито са те самите такъв е и видът на общуването. Аз с подобни същества не желая да комуникирам затова и ми е досадно вече да го чета този форум. Освен игри на думи и мъдростите на Рум друго просто не съществува. Спокойно може да сложите табела „За всичко пишете на поддръжката” и хич да нямате грижа.
    Та в резюме това са моите мнения и коментар /да не излезе пак, че не се придържам към темата/:)
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 24.03.2015
    Не е първия,нито ще бъде последния играч който ще се изказва не на място и не само това.Не мога да разбера от къде е тая злоба и защо избират да си я изливат именно тук където не и е мястото и защо си го изкарват на всеки които им попадне пред очите.Защо вечно биват нападани модераторите,които нямат пряко влияние върху играта на когото и да е.Не стига че се опитват да помогнат и угодят на всеки ама и сумати и помия се изля върху тях.Играйте,забавлявайте се и не забравяйте че това е само игра!
  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 24.03.2015
    Модераторите не са ли поели някакви задължения все пак? Например да не допускат нарушаване на правилата и недопускане на играчи които в прав текст обиждат други играчи? Съзнавам, че тези задължения са доброволни но това не ги прави несъществуващи:)
    И не ми е приятно да вляза в някой форум където ме наричат "лизач" а последствия не само че няма ами и цяла тема сте му отделили...еми извинявайте но ми приличате някак на него...
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    редактирано 25.03.2015
    Странно ми е защо след като не спазва правилата на форума,не е баннат,както беше баннат Ивайло7 например.Странно ми е ,защо след като има негодувание във форума е направена тема за това и единстветните които негодуват поведението на този играч са само 2-ма,но в крайна сметка,има толкова много неща които са странни.Баннете го ако заслужава,не съм чела всичко из форума и.......се забавлявайте в играта,или в общият чат на играта,или тук.Гледайте позитивно и повече се усмихвайте.:
    :d
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 25.03.2015
    Мисля, че каквото и да направят екипа на форума все те ще са лошите - лоши са като дават заслужени наказания, лоши са и като не го правят. Време е всеки да разбере, че тук си има правила и който не ги спазва ще бъде предупреждаван и след това наказван. Дадена ни е по-голяма свобода от колкото в други форуми и за съжаление не успяхме до го оценим.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 27.03.2015
    пиги1022 написа: »
    Мисля, че каквото и да направят екипа на форума все те ще са лошите - лоши са като дават заслужени наказания, лоши са и като не го правят. Време е всеки да разбере, че тук си има правила и който не ги спазва ще бъде предупреждаван и след това наказван. Дадена ни е по-голяма свобода от колкото в други форуми и за съжаление не успяхме до го оценим.

    Добър вечер и от мен!Чесно казано съм разочарован,колко малко хора са против мен!Аз малоумния ,простия ,създаващият конфликти в форума, неуважаващият мнението на другите и най вече позволяващият да обижда май се харесвам на повечето?Ето това е сбърканото!А може би повечето са разбрали какво имам предвид с критиките си?Надявам се да е така!Не мога да уважавам мнението на хора ,който нарушават правилата на играта-с много мултиакунти и т.н а същевременно да изискват правилата да се спазват!Меко казано е нахално и ценично!Позволих си целенасочено да се държа като идиот и да ви дразня-особено модераторите-тях съм имал основание за какво и съм им писал!Така че дами и господа бъдете чесни първо пред себе си, тогава си позволявайте да критикувате другите!Изисквайте нещо да се спазва,когато и вие го спазвате!Пожелавам ви приятна игра!И помнете тук съм и ви наблюдавам!Не да се заяждам а да следя за спазването на правилата от всеки един от вас!!!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 27.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Добър вечер и от мен!Чесно казано съм разочарован,колко малко хора са против мен!Аз малоумния ,простия ,създаващият конфликти в форума, неуважаващият мнението на другите и най вече позволяващият да обижда май се харесвам на повечето?Ето това е сбърканото!А може би повечето са разбрали какво имам предвид с критиките си?Надявам се да е така!Не мога да уважавам мнението на хора ,който нарушават правилата на играта-с много мултиакунти и т.н а същевременно да изискват правилата да се спазват!Меко казано е нахално и ценично!Позволих си целенасочено да се държа като идиот и да ви дразня-особено модераторите-тях съм имал основание за какво и съм им писал!Така че дами и господа бъдете чесни първо пред себе си, тогава си позволявайте да критикувате другите!Изисквайте нещо да се спазва,когато и вие го спазвате!Пожелавам ви приятна игра!И помнете тук съм и ви наблюдавам!Не да се заяждам а да следя за спазването на правилата от всеки един от вас!!!

    Е хайде, добър вечер и от мен. Няколко неща ми направиха впечатление в това изказване. Първото е, че може би причината толкова малко хора да пишат е, че на повечето им е омръзнало. Второто е, че модераторите следят за спазване на правилата във форума и не е тяхна работа да проверяват за мултиакаунт. И последното ми е въпрос към теб. Кой си ти, че да ни наблюдаваш и да ''следиш за спазването на правилата от всеки един от нас''?
    Гледам да спазвам благоприличие, но ще ти кажа следното. Ти си последния човек на когото ще давам отчет!
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 27.03.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Е хайде, добър вечер и от мен. Няколко неща ми направиха впечатление в това изказване. Първото е, че може би причината толкова малко хора да пишат е, че на повечето им е омръзнало. Второто е, че модераторите следят за спазване на правилата във форума и не е тяхна работа да проверяват за мултиакаунт. И последното ми е въпрос към теб. Кой си ти, че да ни наблюдаваш и да ''следиш за спазването на правилата от всеки един от нас''?
    Гледам да спазвам благоприличие, но ще ти кажа следното. Ти си последния човек на когото ще давам отчет!

    Точно на модераторите е задължение да следят за спазване на правилата!И да докладват за всяко нарушение ако не е от тяхната компетенция за взимане на отношение!Всички се правите на на света вода ненапита но когато опре до вас става друга работа?Аз за разлика от вас поемам отговорност и нося отговорност, бях наказан с правото си!Бъдете чесни пред вас самите тогава критикувайте другите!И не ти искам отчет, това е последното което искам особенно от теб!Нали уж всички сте за спазване на правилата???
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 27.03.2015
    Да се включа и аз, а?
    Задължение на модератора е да следи за спазването на правилата, но само и единствено във форума! Тяхната работа е да модерират и администрират форума, нищо друго. Извън това, те са просто играчи като всички нас. За нарушения в играта докладват само и единствено играчите и то на поддръжка, чието задължение е да проверяват всеки подаден сигнал и да вземат необходимите мерки.

    Така че, нека прекратим този глупав спор кое чие задължение е. Моля!
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 27.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Точно на модераторите е задължение да следят за спазване на правилата!?

    Те следят за спазване на правилата в форума, за това че някои играят с повече ферми не е тяхна работа да ги следят, а на ГГС!
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 27.03.2015
    preslav94 написа: »
    Те следят за спазване на правилата в форума, за това че някои играят с повече ферми не е тяхна работа да ги следят, а на ГГС!
    Съгласен съм но при констатиране на други нарушения трябва да си затворят очите ли?Повярвай ми не се заяждам с никого говоря принципно!И не знам защо се хванахте за тези мултиакунти?Целта на написаното от мен бе друга!А именно феарплей!Преди да критикуваш някого погледни първо себе си и виж имаш ли очи да критикуваш!
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 27.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Съгласен съм но при констатиране на други нарушения трябва да си затворят очите ли?Повярвай ми не се заяждам с никого говоря принципно!

    За какви други нарушения? Кажи конкретно, защото не ми се гадае какво искаш да кажеш.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 27.03.2015
    preslav94 написа: »
    За какви други нарушения? Кажи конкретно, защото не ми се гадае какво искаш да кажеш.

    Играеш от доста време и мисля че се досещаш!Не съм бил порта,предател или доносник, както искаш го разбери и няма да стана!Но повярвай ми много са!
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 27.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Играеш от доста време и мисля че се досещаш!Не съм бил порта,предател или доносник, както искаш го разбери и няма да стана!Но повярвай ми много са!

    Така и не отговори на молбата ми!
  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 28.03.2015
    Здравей, странно ми е някой да се държи като идиот с цел да дразни. А заплахата за следенето направо изби рибата :-)
    Човече, тук сме да се забавляваме и ако ти е скучно - не търси под вола теле, а вземи засади едно дръвче, примерно, неповторимо усещане е! Пролет е :-)
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 29.03.2015

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл