Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Дизайнерът озеленител - 17.03.2015

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Очакваме коментарите Ви за новите промени в тази тема.


Поздрави,
Post edited by Cleo on
«13

Коментари

  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 13.03.2015
    Дизайнерът озеленител ми звучи доста интересно. Дано разглобяването и създаването на нови декорации не обърка плановете ни за строеж и надграждане на постройки.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.03.2015
    baba50 написа: »
    Дизайнерът озеленител ми звучи доста интересно. Дано разглобяването и създаването на нови декорации не обърка плановете ни за строеж и надграждане на постройки.

    Защо имам усещането, че ще го обърка и то доста?!?!? Дано не съм права!
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 13.03.2015
    Хей, да не започваме негативно. Това е една полезна и интересна актуализация според мен, а и играчите на по - големите нива нямат вече какво толкова да строят. :)
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 14.03.2015
    WoOnDo написа: »
    Хей, да не започваме негативно. Това е една полезна и интересна актуализация според мен, а и играчите на по - големите нива нямат вече какво толкова да строят. :)

    подкрепям те ще имаме работа
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 14.03.2015
    WoOnDo написа: »
    Хей, да не започваме негативно. Това е една полезна и интересна актуализация според мен, а и играчите на по - големите нива нямат вече какво толкова да строят. :)

    Аз съм по рождение с розови зеници.Островът обаче колкото и в розово да го виждам цунамито не го подминава и го строя всеки път от начало...но...не до край. Та за това се замислих....иначе аз си руша и строя за разнообразие и да не ми е скучно в основната ферма редовно. :)
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 17.03.2015
    Това определено е добра актуализация!
    Отдавна си мисля за тия декори, седящи в килера, какво ще ги правя.... мислил съм си, да създадът магазин, в който да може да ги разменяме с други играчи, да ги продаваме за долари или злато, но надали ще има толкова свободно злато, безплатно :d Това също е добро. Така или иначе след опр. ниво, декорациите стават излишни и само се трупат. Доста ми е интересно да видя, какво точно ще предлага този Дизайнер :)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 17.03.2015
    Нещо актуализацията закъснява???
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 17.03.2015
    Както обикновено. В последния момент са се появили технически проблеми :cool:
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 17.03.2015
    winnie the pooh написа: »
    Както обикновено. В последния момент са се появили технически проблеми :cool:

    Ами няма да им е за първи път!Както винаги това им е извинението!:d:d
  • Winnie Pooh (BG1)Winnie Pooh (BG1) Публикации: 4
    редактирано 17.03.2015
    След малко почват ;)

    КОЛКО ВРЕМЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖИ АКТУАЛИЗАЦИЯТА? :confused:

    И чакаме вече първия хотфикс :cool:



    Редактиран от Cleo. Моля да не публикуваш два и повече постове един след друг, използвай функцията за редактиране.
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 17.03.2015
    От "временните задачи", които се появиха имам една - предполагам е да активирам някой трактор, но ни описание, ни нищо друго....:d
  • валери василеввалери василев Публикации: 1
    редактирано 17.03.2015
    Искам да задам въпрос по отношение на двете нови задачи. Как да спечеля тия 300 точки като от 15:28ч, върти ли върти и не ми намира мисия.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 17.03.2015
    ХАХААХАХАХАХАХХАХАхаХА тия коне как са се разкачали паахахахах пръснах се от смях, сериозно!!! Иначе не виждам коригиране на цените от магазина за коне? Златните подкови са си същите, каквито бяха преди актуализацията... а може да се променят от следващата оферта за коне, но надали, щом в момента не са...
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 17.03.2015
    Здравей, Валери!

    Рефрешни си играта, ако не се получи почисти кеша.

    П.П. Видях, че по-горе има оплакване за задачите, а имемно, че липсва тескта в тях. При мен също имаше такъв проблем. Текст липсваше и в новините. С рефреш не се оправи. Затворих прозореца с играта и след това като я пуснах отново, всичко беше наред.

    Поздрави,
  • David Davidov (BG1)David Davidov (BG1) Публикации: 1
    редактирано 17.03.2015
    Защо не пише нищо за пролетното събитие? :rolleyes:
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 17.03.2015
    David Davidov написа: »
    Защо не пише нищо за пролетното събитие? :rolleyes:

    Предполагам, че питаш за това, което е показано в новините на играта. То ще е с някоя от следващите актуализации, но все още нямаме информация. Когато ни предоставят такава, ще я постнем в Официални съобщения, както винаги.

    Поздрави,
    Magika
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 17.03.2015
    Кога ще може да се надстрояват декорациите?И кога ще дойде дизайнерът озеленител?
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 17.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Кога ще може да се надстрояват декорациите?И кога ще дойде дизайнерът озеленител?

    Декорациите ще могат да се надстрояват, когато дизайнерът озеленител е активен, а отговорът на въпроса кога ще се появи е като при всяко едно събитие - няма конкретна информация и просто трябва да си държите очите отворени, за да не го изпуснете :)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 17.03.2015
    Значи дебнахме дебелия архитект сега и дизайнера ще трябва?И това ли беше дългоочакваната актуализация?Коня да скача и тези ежедневни мисии?Ами ако бяхте писали конкретно каква ще е актуализацията много хора нямаше да чакат и да ненадстрояват нищо!Бъдете така добри да не ни подвеждайте!Пишете конкретно кога и какво ще се актуализира!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 17.03.2015
    В описнатието е писано че това е събтие, и както всички останали събития това предполага, че не се знае кога ще се появи.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 17.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Значи дебнахме дебелия архитект сега и дизайнера ще трябва?И това ли беше дългоочакваната актуализация?Коня да скача и тези ежедневни мисии?Ами ако бяхте писали конкретно каква ще е актуализацията много хора нямаше да чакат и да ненадстрояват нищо!Бъдете така добри да не ни подвеждайте!Пишете конкретно кога и какво ще се актуализира!

    В съобщението много ясно се казва, че Дизайнерът озеленител е събитие, което само по себе си предполага, че не е активно постоянно. Трябва да се чете по внимателно преди да се критикува.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 17.03.2015
    Mr. KiNg написа: »
    В съобщението много ясно се казва, че Дизайнерът озеленител е събитие, което само по себе си предполага, че не е активно постоянно. Трябва да се чете по внимателно преди да се критикува.

    Чета аз!Другото след него е отделено с други гляви в случая ябълки?За събитието ли се отнася или не?
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 17.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Чета аз!Другото след него е отделено с други гляви в случая ябълки?За събитието ли се отнася или не?

    Не всичко в съобщението е за събитието. Кое по точно не ти е ясно?
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 17.03.2015
    Не знам какво точно имаш предвид, но всъщност цялата информация в съобщението е важна и много неща са взаимно свързани, независимо дали са отделени с ябълки или не :).
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 17.03.2015
    Cleo написа: »
    Не знам какво точно имаш предвид, но всъщност цялата информация в съобщението е важна и много неща са взаимно свързани, независимо дали са отделени с ябълки или не :).

    Ами ще почакам на вас да ви стане ясно след това ще попитам!Зададох ясен и конкретен въпрос!
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 17.03.2015
    Всъщност малко по-приятелски и позитивен тон няма да навреди на никой и може би повече хора, на които информацията им е ясна, ще проявят желание да ти помогнат. Може би това отговаря на първоначалния ти въпрос (и в в следващите "Ябълки") - "Когато Дизайнерът озеленител е активен, неговото меню ще Ви показва всички декорации, които могат да се подобрят, както и цената за подобряване."
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 17.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Ами ще почакам на вас да ви стане ясно след това ще попитам!Зададох ясен и конкретен въпрос!

    Може би ще решиш, че се заяждам, но аз също не разбрах какъв е въпроса?
    Разглобяването на декорациите ще е достъпно когато започне събитието. Анимацията на конете, класацията на декорации и ежедневните задачи не са пряко свързани със събитието и ще ги има през цялото време.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 17.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Чета аз!Другото след него е отделено с други гляви в случая ябълки?За събитието ли се отнася или не?

    Всички глави(ябълки) се отнасят до озеленителя без последната и тази за отстранени бъгове!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 17.03.2015
    Капачето на всяко каче ще се включи. :)
    Признавам си, че не съм чела задълбочено официалното съобщение, но самата думичка "събитие" навежда на определени мисли, навяващи асоциации с архитекта.
    С други думи- не спирайте строежите, така или иначе все още нищо не знам.
    И пак ще призова за малко по- кротък тон. Нека пишем това, което няма да ни е срам да го четат други хора.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 17.03.2015
    Cleo написа: »
    Всъщност малко по-приятелски и позитивен тон няма да навреди на никой и може би повече хора, на които информацията им е ясна, ще проявят желание да ти помогнат. Може би това отговаря на първоначалния ти въпрос (и в в следващите "Ябълки") - "Когато Дизайнерът озеленител е активен, неговото меню ще Ви показва всички декорации, които могат да се подобрят, както и цената за подобряване."
    Аха значи разбра въпроса!Да ми помогнат -разбира се!Нали аз съм малоумен!Другият път когато господарите ви наредят да пишете питайте за срок и какво точно ще се актуализира!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл